Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

kukainis
* Obligāti šauro veļasmašīnu, max dziļums 50cm. Lielajai vietas nav.

Elektroluksā ir labs piedāvājums. Akcija pa 300 .Ar tvaika funkciju, Vācijā ražota.Viss pārējais arī laikam ir un pat vairāk. 6 kg.

Un Elektrolukss ir Elektrolukss.


VLapsa

VisuRakom
varētu, lūdzu, linku uz šo? ļoti interesē, bet nevaru atrast..

atradu, beeeet.. nav nekādu norāžu, ka tiešām Vācijā ražota, un aom šādas sērijas vešene jebkurā bodē tāpat maksā drusku pāri 300, nekādi ne tos 400, no kuriem ir atlaide.

meklēju kompaktu, dzi;lums 40 cm, no priekšas lādējamu, 1200 apgr.

Svārstos starp AEG un Electrolux (lai gan Electrolux jau ir AEG nopircis)..

Pēdējās izmaiņas: VLapsa, 25.03.2021 12:38.

Charly

Statistikai - konsultējos pagājušā gadā pirms pirku savu un ieteica pirkt koreju ražotājus - tātad LG un otru neatceros. Laikam Samsung. Pārējām visi brendi pārpirkti un kvalitāte nolaista līdz minimumam. Nopirku LG. Mazgā tiešām labāk. Pirms tam bija whirlpool kas pagriež, pagriež un mērcē. Lg tur visu laiku ņemās - kūleņus tādus un šitādus, pakrata, pavirpina. Reāli visu laiku mazgā nevis pamērcē, pagriež. Ir arī daži nenozīmīgi mīnusi, bet ar tiem var sadzīvot. Turklāt ņēmu lētāko modeli.

dillemille

kukainis
Man ir candy alise ar žāvētāju. Šaura, no priekšas liekama, ietilpība 6 kg un žāvēšana 4kg. Ir īsa programma uz 15 min ar dažādām t. Ir mega garā uz 3h ( max temp 90°)

Ir atliktais starts, to neizmantoju. Ir smart touch funkcija, ko var sasaistīt ar telefonu, arī neizmantoju. Ir gan displejs, gan grozāms kloķis ar programmām. Ir tvaika funkcija.

Žāvēšanas programmas ir 3 gb (no 2h līdz 3.5h) tās izmantoju reti, tikai dūnu jakām. Kokvilna nāk diezgan saburzīta ārā.

Ir bloķēšanas poga.

Papildināts 25.03.2021 20:53:

Būtībā viss, ko nosauci, ir šai veļasmašīnai.


''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.


atradu, beeeet.. nav nekādu norāžu, ka tiešām Vācijā ražota, un aom šādas sērijas vešene jebkurā bodē tāpat maksā drusku pāri 300, nekādi ne tos 400, no kuriem ir atlaide.

Ok, mēs nopirkām, neviena apmēram ar šādam funkcijām aprīkota veļasmašīna nemaksā lētāk par tiem 300. Nu desmintieka robežās apmēram.

Par to kā Vācija ražota, sacīja veikalā, kad interesējāmies. Samaksājām un nākamaja diema atveda. Rīgā par brīvu un par uznešanu uz 2 stāvu arī papildus naudu neprasīja.

Strādā jau kādu mēnesi apmēram. Pretenziju it kā nav.

Pieturējāmies pie pārliecības ka Elektrolukss tāpat kā Mersedess arī Afrikā ir Elektrolukss un Mersedess! Arī veļasmašinu meistars sacīja ka šajā cenu un funkciju līmenī Elektrolukss būs labākais. Jo izvēle bija gan LG,Samsung, Candy. Citas pat nepētījam, un cenas visām šaurajām ar plus mīnus līdzīgam funkcijām un patēriņiem (ja kas, patēriņs arī ir apmēram vienāds, pāris desmiti litru un kilovatstundu gadā ir pilnīgi nebūtiski.

Ja kas, tad izvēli iespaidoja arī tas, ka pirmā veļasmašīna bija Elektrolukss, pirkta Tērbatas ielā, kad uztapa Tērbatas ielas veikals, respektīvi kad automātiskās veļasmašinas vispār sāka parādīties veikalos. Un kalpoja bezgala ilgi apmēram 20 gadus un kalpotu vēl, vnk mazgāšanas kvalitāte vairs neatbilda tam, ko spēja jaunākas.

kukainis

dillemille
Paldies! Apskatīšos. Cik ilgi veļasmašīna jau kalpo?

Atlikto startu izmantoju katru dienu, esmu ieradinājusies laist pa nakti, kad krietni lētāka elektrība.

Papildināts 26.03.2021 07:46:

Charly
Man tagad īretajā dzīvoklī ir whirlpool, tā griešanās atkarīga no programmas. Kokvilnas programmas griežas kārtīgi saudzīgās ne. Manuprāt, saudzīgās der tikai viegli ievalkātām drēbēm, bērna sušķība vienmēr cauri kokvilnas programmai

Charly

kukainis
Ko Tu domā ar vārdu kārtīgi? Ja ātri tad, protams, whirlpool arī ātri griež, bet whirlpoolam tā griešana ir vienāda kamēr LG tur izveic dažāda veida kūleņus ar to veļu un gandrīz nemaz netur veļu vienkārši mērcēšanas stadijā.

dillemille

kukainis
Trešo gadu


''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.

Cucamonga

Nezinu vai šajā vai citā tēmā rakstīju. Ir Whirlpool. Pirku dēļ 6th sense. Ne ūdens ekonomijai, tas man par brīvu, cik vēlos, bet kanalizācijas aku dēļ. Jo mazāk patērē ūdeni, ko lēnāk pildās akas. Ir ļoti Ok. Jau gadus 6-7 noteikti. 6kg. Griežas 5-6x nedēļā.


He-he-he


pelēkais nezvērs

Par to kā Vācija ražota, sacīja veikalā, kad interesējāmies.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931