Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

saplēstās mežģīnes un neizpratne - par ko?!!!

ziema

izlasīju es to "slaveno" grāmatu, paziņa jūsmoja no viena gala līdz otram!!! es nesapratu par ko, jo nu johaidī.... tiešām vairs neko nesaprotu no literatūras un vispār .... rakstītā vārda?!!!

un jā, šī ir psiholoģiska problēma, jo es sāku nojaust, ka atpalieku no dzīves !!! kā izrādās

vai es viena tāda?

zumza

vai es viena tāda?
Nē. Citiem pietika ar šo, lai pat nesāktu lasīt.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Seasons

rozinja

Paga, visi tie Džoņi un Ketlīnas ir latvieši? Esmu šāda šedevra iznākšanu palaidusi garām. Pēc atsauksmēm šķiet, ka pamatoti.

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

Skaidrs, ka pat netaisos lasīt. Es no šīs nozares grāmatām esmu izlasījusi vienu gab- 2.daļu Grejam. Un man kļuva tik skumji par visām tām klišejām. Vai tiešām sievietēm nav nekā cita, par ko sapņot (nu tām, kas nejūt to āža kāju, kas lien laukā katrā rindkopā, jo tak ir fanes, kas gaidīja filmu, pat manā paziņu lokā)?

esenif

Paga, visi tie Džoņi un Ketlīnas ir latvieši?
Dzīves realitāte.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Atkarīgs no lasītāja vecuma un brieduma, gan jau jaunām meitenēm laba izklaides lasāmviela.

Es arī nereti iegrābjos kāda ieteiktajās grāmatās, kas atzīta par labu esam. Saprotu, ka gaume un grāmatas saturs ir individuāla izvēle.

manuprāt, šāda tipa "literatūra" šķiet uzmanības vērta ne gluži tai saprātīgākajai sabiedrības daļai - attiecīgi, varam izdarīt secinājumus par 50 nokrāsu uzvaras gājienu. spriežot pēc sižeta un citātiem, Račko pat nav pacentusies noslēpt iedvesmošanos no 50 nokrāsām - gan jau izlasīja, no sajūsmas saplēsa savas mežģīņu biksiņas un uzcepa tādu pašu šedevru. re, ko ar sievietēm spēj izdarīt seksa trūkums organismā.

Vai dieviņās. 1. Ar ko šī grāmata ir slavena? 2. Vai šī ir vienīgā grāmata, ko autore ir lasījusi? Kāpēc diskusija par šo?

rozinja

Kāpēc diskusija par šo?
Ja pareizi saprotu tēmas pieteikumu, diskusija ir nevis par grāmatu, bet par sliktas gaumas uzvaras gājienu kā sociālu parādību mūžīgi mūžam.

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

black sand

Grāmata jau pec vāka un nosaukuma nešķiet uzmanības vērta,toties par recenziju paldies,izsmējos no sirds!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18366203