Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārtika vegānam, kur pērkat?

Armadetta

Armadetta

Meita vegāne. Ir lietas, kuras var dabūt Rimi. Mazliet specifiskākas(sarkanos rīsus) rabarberā. vēl citas biotēkā. Jāsaka,ka spec. veikalos cenas nav no lētā gala, tāpēc jautājums vegāniem, kur pērkat pārtiku? Ir kāds veikals(man ir doma,ka tas varētu būt Gemoss), kur tos pašus sarkanos vai melnos rīsus var dabūt lielākā iepakojumā un par mazāku cenu?

Paldies!


grieze

Gemosā ir daudz kas, jā. Vēl no specializētiem (kur nebūs jāpēta etiķetes, jo viss ir vegan) Dabas Stacija (ir gan internetveikals, gan "dzīvais". Ja riekstu pienus utml taisa pats, tad ir vērts papētīt Riekstotāju piedāvājumu, tur mēdz būt labi produkti par samērīgām cenām.

Armadetta

grieze
Par dabas staciju nebiju dzirdējusi, paldies, iepētīšu.

Albina

Armadetta

Paldies, meitenes!

Redzēju Garšvielu un sojas preču veikaliņu Rīgā Dzirnavu ielā, ejot no ARS uz Valdemāra ielas pusi kreisajā ielas pusē. Maziņš veikaliņš, nosaukumu gan neiegaumēju.

Draudzene ir vegāne, tāpēc palika atmiņā!

Dažādas sēkliņas un veselīgus uztura bagātinātājus pērku šeit http://www.herbals.lv/lv/superfoods

Pārsvarā domājot par olbaltumvielām lietoju chia, linsēklas, tulsi sēklas, kvinoju, ķirbju sēklas utt. Šeit labas cenas un kvalitāte.

Armadetta

dividevini
Jā, sīkā no turienes arī ir kaut ko sūtījusi, labs veikaliņš.

Ir plānā doties izpētīt Gemosa piedāvājumu.

Lielajās maksimās xx un xxx parasti ir atsevišķi stendi, šo to esmu arī stokmanā pirkusi - piem vegànu jogurti tur labi un nedārgi.


www.bioss.lv ir foršas lietas vegāniem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18366595