Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārtika vegānam, kur pērkat?

Armadetta

astora

Neesmu LAtvija bijusi ilgi, tapec velejos jautat- kadas ir iespejas sodien labi iepirkties? Ka ir pa trim gadiem mainijies vegano uztura produktu klasts LAtvija?

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Armadetta

astora
Patiesībā var atrast diezgan daudz labu produktu, bet nelaime,ka tie visi nav pieejami vienā veikalā.

Kādas atsauksmes par šo kantori? www.vegetarianfoods.lv

grieze

Kādas atsauksmes par šo kantori? www.vegetarianfoods.lv
Na ļubiteļa .

Salds ir, bet vai tas automātiski nozīmē garšīgs..

Armadetta

grieze
Nu jocīga viņiem tā mājaslapa, es piektdien e pastā uzrakstīju pasūtījumu, izrādās šie neko nav saņēmuši,kaut man e pastā paziņots,ka pasts ir saņemts un izlasīts.Jocīgi. Nu labi, vismaz sazvanījos un kūku atvedīs.

Armadetta

No šitā kantora neiesaku neko pasūtīt. Atveda preci, bet kūka divreiz mazāka, nekā bija prasīts, cena par divi eur dārgāka,kā norādīts mājaslapā. Īstenībā bardaks. Man šķiet mājaslapa nav apgreidota ilgi un paši viņi nezin,kas no preces ir vai nav. Man nepatīk skandalēt, bet šajā iestādē neko vairs nepasūtīšu.

NL_International piedāvā jaunumu, Griķi ar dārzeņiem
Katrā porcijā ir viss nepieciešamais: daudz olbaltumvielu, "pareizo" tauku un ogļhidrātu, enzīmu un šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu.
Ir ērti ņemt līdzi - porcijas sadalītas paciņās kuras ir viegli ievietojamas somā vai kabatā.
Pagatavot vienkārši samaisiet to ar ūdeni, 10 min lai pastāv un tas ir gatavs.
Cena: 32 eur/14 porcijas

Состав: хлопья гречневые, Protein Complex (концентрат соевого белка текстурированный, изолят горохового белка), овощная смесь (кукуруза жареная дробленая, морковь сублимационной сушки, хлопья томатов, огурцы свежие сублимационной сушки, перец сладкий сублимационной сушки, лук зеленый сублимационной сушки), витаминно-минеральный комплекс (калия цитрат, трикальций фосфат, магния цитрат, железа фумарат, кремния диоксид, витамин С, цинка цитрат, витамин Е, витамин РР, марганца аспарагинат, витамин В5, витамин А, меди аспарагинат, витамин В6, витамин D3, витамин В1, витамин В12, хрома пиколинат, витамин В2, витамин В9, калия йодид, биотин), лецитин, ароматизаторы идентичные натуральным (овощи, масло сливочное), соль поваренная пищевая, Enzyme Complex (бромелайн, папаин), краситель натуральный «карамель», экстракт гриффонии.

Armadetta

Rimi esot parādījušies sieriņi vegāniem no "Baltā" produkcijas. Cik Rimi esmu apskrējusi(Ogre, Salaspils, Rīga), nevienā neesmu tādus redzējusi. Tiešām deficīts vai ātri "izķer"?

kristel

Armadetta
Domāju, ka vēl deficīts. Tak pāris dienas atpakaļ tik uzradās tāds brīnums.

http://www.tvnet.lv/apollo/tava_balss/782736-vegani_socialajos_tiklos_saplucas_jauna_latvija_razota_sojas_sierina_del

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

daina8i3

Ogrē tie sieriņi ir gan Rimi, gan šodien Top redzēju. Bet ātri izpērk , plauktā tik pa vienai kastei mazai no katra veida bija. Top lētāk kā Rimi. Garšīgi sieriņi.

ghaaa

Šodien rimi garšvielu stendā pamanīju agar agar. Ja nu kādai aktuāli kūku gatavošanai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18366595