Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārtika vegānam, kur pērkat?

Armadetta

Armadetta

Paldies, meitenes! Sieriņi nogaršoti un atzīti par labu esam, bet vairāk nepērk.

Aicinu uzmanīties Rimi pārdod tipa saldējumu vegāniem, kur rakstītas sastāvdaļas,kas škiet ir ok(bez jebkādiem dzīvnieku izcelsmes produktiem), TAČU nopērkot šo saldējumu izrādās,ka viena no sastāvdaļām ir piena olbaltumvielas. Sīkā nopirka trīs salčukus un atdeva tos mums pārējiem.

Armadetta
Nu es drusku pakaisīšu sāli. Augošam bērnam ( ja vien nav specifiskas nepanesamības) NEPIECIEŠAMAS VISAS PRODUKTU GRUPAS. Zinu bērnu, kurš tik tālu aizvegānējās, ka rezultātā smags svara zaudējums ar visām, tostarp smagām, sekām. Ja vien jūs paši neesat vegāni, un neziniet ko ar ko ar ko aizvietot, neatbalstiet visādas pusaudžu muļķības.

Vegāni jau var ēst visu tikai paši. Klāt tikai jāēd b12 un vasarā jāsavāc daudz nātres, lai dzelzs līmeni varētu uzturēt, plus kaņepju eļļu, ja zivju eļļu nevar lietot.

vegetarianfoods.lv ražo izcilu Šokolādes kūku (crazy cake). Garšos arī nevegāniem-šokolādes kūku cienītājiem. Ir gan Rimi, gan Maximās.

Papildināts 02.06.2018 13:32:

Dabas stacijā (Lāčplēša/Brīvības iela) ir fantastiski Valsoia saldējumi- Indijas riekstu piena karameļu saldējums, mandeļu piena saldējuma konusiņi. Veggo.lv ir fantastisks lazdu riekstu krēms (Nutellas faniem), Parmezāna siers (dabas stacijā arī ir).

Es, kā mazliet pietuvinājusies šai sistēmai, bet vēl ne eksperte, varu pateikt tikai to, ka vegāna labākais draugs ir... labs nazis un mikseris/kombains. Un atrotīt piedurknes un pagatavot no pašiem elementārākajiem produktiem un būs jums laime.
Jo tas 'vegānu' veikalu piedāvājums ir tikai mārketings. Nu nav kaut kādi tur sieriņi vai altenatīvie jogurti veselīgi ēdieni, tur čum un mudž no cukura. Ja vegāns sajauktu miltus, cukuru, sojas pienu un uzceltu to visu eļļā, vai viņš dabūs ēdienu ar minerālvielām un vitamīniem? Nē, protams. Vai tās pašas brokastu pārslas vai žāvētie augļi - maz ka tur cukurs, tak vēl konservantu pilns. Nedzīva pārtika caurcaurēm. Pat maize. Piemēram, palasīju šī Rimi saldējuma sastāvu, kas vegāniem, nu šausmu šausmas un vēl tāda cena, nemūžam tādu nepirktu, labāk pameklēt recepti un pašam uztaisīt.

Tāpēc es pati sev gatavoju, maizi arī cepu pati un ir ok. Jā, kaut ko no ēdienu klāsta nopērku Stokmanā vai Pirkumiņā, bet ne bieži. Visus pārējos produktus tirgū, parastajā lieveikalā un feisbukā arī (augļus, dārzeņus, medu - es to ēdu, kaut vegāni neēd).

Armadetta

serpieri
Sākumā es domāju tāpat. Līdz brīdim,kad mēs ar meitu abas nodevām analīzes-viņai vegānu komplekts-man gaļēdāja. Rezultāti mani šokēja. Meitai analīzes perfektas, bet man ne tik ļoti.

Svarā viņa nekrītas, lieto B12 vitamīnu, parsvarā gatavo pati. Veikalu gatavo produkciju praktiski neņem. Visur smalki pēta sastāvu.

Mani ēšanas paradumi ir visai tālu no vegānisma, bet gribēju ieteikt šo recepti vegānu Tikka Masala - https://pin.it/vxwavddtcnrfkp Visas sastāvdaļas nopērkamas praktiski jebkurā pārtikas veikalā un, ja nav nekas pret indiešu virtuvi, garšos visiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18366595