Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji 2018. gadā

Kukuruku

Bērni iemiga, tiku pie datora

Veram vaļā jaunu tēmu. Lai veiglāk pārdzīvot šo drūmo laiku un ātrāk nāk pavasaris

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Puuksis

Iedvesmai

Patricia_16

Puuksis,

Pastāsti kādas sēklas paņēmi!

Meitenes, kas varētu būt pa iemeslu, kāpēc tomāti tādi skābi? Rūpīgi kopju siltumnīcu, čubinos ap zemi un tomātiem, mēsloju gan ar pašbrūvētiem labumiem, gan sarkano kristalonu...bet dažādu šķirņu tomāti cieti un skābi kā no veikala. Turpretī brālis savā būdā ar caurumiem jumtā neko daudz nedara, aplej tikai ar nezāļu vircu un tomāti saldi. Hmm...

Puuksis

Es tikai otro gadu no MS ņemu - eksperimentēju, meklējot sev labāko .

Patricia_16

Puuksis

Es šogad arī tikai 2gadu no MS sūtīšu. Mans pagājušā gada favorīts ir Fuji Pink. Tas būs viennozīmīgi must have. Visu hibrīdi bija ok, vienīgi Hurma un Jantarnij neattaisnoja cerības, bet tie arī ne-hibrīdi.

Šķirnes tomāti visumā ir mazāk ražīgi un slimību ziņā neizturīgāki par hibrīdiem, taču garšas ziņā viennozīmīgi pārspēj hibrīdus.Ir, protams, izņēmumi, taču vispārīgi tā ir. Tāpēc ideāli ir laikam atrast balansu starp hibrīdiem un šķirnes tomātiem. Es patlabn esmu aizrāvusies tieši ar šķirnes tomātiem, pagājušajā gadā stādīju vairākas šķirnes no Krievijas, šogad esmu sapirkusies visādu krāsu tomātu šķirnes no vietējiem tomātu kolekcionāriem. Paralēli audzēju arī vairākus hibrīdus no Mārupes sēklām. Man ir tikai viena bēda - nepitiek vietas siltumnīcā. Ja man būtu iespējas uzbliezt pāris lielas siltumnīcas, es laikam vasarā pārceltos tajās uz dzīvi.

Puuksis

Patricia_16
Es no pagājušā gada tikai Goldkrone ķirštomātus atstāšu. Fuji Pink nevisai patika. Šogad paņēmu :

Baribine

Belfast

Bellfort

Bolzano

Brooklyn

Buran

Conchita

Dasher

Dimerosa

DR7856TH

Esmira

Favorita

Gualdino

Honey Moon

Nugget

Nu kaut kā tā

mani favorīti:

2017 gada tomatigaršīgs - īsta tomāta garša - kā bērnībā. visa ģimene fanoja!

2017 gada tomati

Tumšā šķirnīte - miltaini, plāna miziņa, vid.lieli - ideāli salātos.

2017 gada tomati

Te gan Idil, gan raylijs, Gourmandia( viens tomāts 4 persomām - brokastīs) un Idigo Rose - melnie ķiršu tomātiņi.

Papildināts 06.01.2018 15:48:

šogad mēģināšu - sarkanos ķiršu tomātiņus - Sakura, bet varūt ir garššigāki kādi par šiem?

Irisav

Es ari sogad gribu sakuru un beorange. Sakuru izvelejos tapec, ka esot agri (si bus mana pirma sezona darza darbos ).

Es loti fanoju par Nectar, pagajusaja vasara, kas skaitijas ne no tam labakajam, paradija sevi ideali. Burvigas tomatu krelles- gari kekari, tomats pie tomatina. Saldakie no manis izmeginatajiem sarkanajiem kirstomatiem. Noteikti ne mazakie izmeros(par augli runajot) Un agri! Lai gan es pag.vasara nesudzejos par to, ka man negatavotos tomati. 70-80% nogatavojas siltumniicaa- salidzinajumaa ar ko te meitenes rakstija, ka vispar negrib gatavoties. Bet Nectarins man bija no pirmajiem, kas gatavi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367047