Ko šodien gatavosim? -2018-

AppleGreen

Slēdza AppleGreen: "Jauns gads, jaunas ēdienreizes!".
AppleGreen

Lai garšīgs un laimīgs gads! Ar mūsu ikdienas kulinārajiem piedzīvojumiem, lūdzu, dalāmies šai tēmā! Iepriekšējā tēma atrodama šeit.

Mūsmājās šodien tomātu zupa ar pupiņām un tītara frikadelēm.

Jo vairāk dara, jo vairāk izdara

Predatore

Šodien - kartupeļu biezputra ar cauraugušās c/g krūtiņas mērci + biešu/ķiploku salāti.

Marksa

nellija2

Mums sodien lunch bija Knorr gatavā tomātu zupa ar krāsnī ceptu ķiploku begeti, bet tagad vakariņās būs maltās gaļas un kartupeļu biezputras kārtojums ar sieru.

Hahah, izklausās tik neveselīgi, bet man šodien ir atpūtas diena pēc ballītes, tāpēc varu atļauties

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

Kariinii

Vakar viegla dārzeņu zupa un sīpolu pīrāgs. Šodien vista sadalīta gabaliņos, apcepta un tad sutināta. Klāt tikai sāls un ķiploku pesto. Un spagetī, kur arī klāt nedaudz ķiploku pesto un pašgatavota tomāt-ābolu mērce.

Susurrins

Mums Šodien biešu zupa.

Un uz tiem krievu Ziemassvētkiem lutinam sevi ar Cielaviņu.

Pupiņu zupa ar žāvētām cūkas ribām.

Man šausmīgi garšo jūras kāposti, nopirku un ar rupjmaizi apēdu veselu kalnu. Nevienam neatstāju .

red bull

Aptrūkušās idejas, jānāk pašpikot, kā daudzveidot ēdienkarti

Pašai vakar bija lasis ar kuskusu un salātiem, šodien vistas fileja ar citronpipariem + salāti.

Pēdējās izmaiņas: red bull, 09.01.2018 10:50.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Rigai800
Kur tu pērc jūras kāpostus? Arī gribu.

Man piemājas Top veikalā ir vitrīnā pie kūpinātām, marinētām zivīm. Gan jau nav nekāds retums un ir arī citur.

Rigai800
Paldies par info! Es esmu redzējusi topā un tml., bet līdz šim kaut kā skeptiski skatījos un šaubījos par kvalitāti. Bet tagad noteikti pirkšu .

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18367099