Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fantāzija, fantastika, distopijas u.tml. literatūras žanri – par un ap

Kurkulis

Lisa S.B.

adatainis

manuprāt, Melgalves tulkojums bija Slepkabota dienasgrāmatām. Lielisks tulkojums

aveirulz

Interesanti, kurš tieši Melgalves tulkojums nepatika, jo man līdz šim patikuši visi. Slepkavbots vienkārši ārpus konkurences, bet patika kā "Laika bērni", tā "Vārdotāja un vārpstiņa",

No latviešu autoriem vēl arvien pa īstam man patika tikai Kreicberga stāstu krājums, bet tas sākumā tika sarakastīts angliski... Bet kopumā mēģinu latviešus lasīt - lai nezuadē drosmi un cerībā, ka kādreis taču vajadzētu kādam arī sanākt līdz galam, nevis uz vietējā fona.

adatainis

aveirulz
konkrēti - "Laika bērni". Protams, ka mans vērtējums ir subjektīvs. Es lasu ļoti daudz un bieži. Latviski es vispār lasu gaismas ātrumā . Bet šī iet uz priekšu lēnāk, nekā lasītu krieviski. Jau 1x noliku malā tagad nesen paņēmu atkal.

SanSu

Lisa S.B.

aveirulz
Kāds bija Slepkabots (izņemot izcilo tulkojumu) ?

Lisa S.B.

SanSu
Man patika sižets, labs humors, valoda..

Liekas, ka jaunā Prometeja grāmata par suni ir kaut kas sižetiski līdzīgs. Vai iercim drīkst būt savs viedoklis, emocijas..

aveirulz

SanSu
Jautrs.

adatainis

Nu skaidrs, tātad mums vienkaŗsi viedokļu atšķirība. Es arī ārkārtīgi daudz lasu, tikai gandrīz visu latviski. Tas teksts vienkārši nav no "aprijamo" sugas, tur neredzu tulkotāja vainu.

adatainis

Lisa S.B.
"Kara suņus" es palasīju piedāvātās 40lpp. Patika. Nopirkšu.

Sarmozo

Sarmozo
Paldies par saiti

adatainis

Sarmozo
o, interesanta saite! Es tikai kādas 10 no turienes esmu lasījusi. 2 filmas/seriālus skatījusies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367551