Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fantāzija, fantastika, distopijas u.tml. literatūras žanri – par un ap

Kurkulis

Sarmozo

Jā, es arī sarosījos uz lasīšanu

adatainis

Cik interesanti: sāku Googlēt grāmatas. Izrādās, šo grāmatu sarakstījušais autors - https://www.goodreads.com/book/show/6479879-neverwhere , ir sarakstījis "Good Omen" kopā ar Teriju Pračetu. Jā, to ekranizēto.O, un "Stardust" arī.

Ši man varētu patikt - par Londonas "otro pusi".

krieviski: http://flibusta.is/a/3786

aveirulz

adatainis
Geimens vispār ir foršs.

Nekadienes pēc apraksta līdzīga Lukjaņenko "Četnovik", bet noteikti nav viena un tā paša stāsta krievu un angļu versija. Tiesa Lukjaņenko tik filmu redzēju.

Pata

Good Omen latviski arī ir izdots.

Dari, ko vari,ar to, kas tev ir, tur, kur tu esi. T. Rūzvelts

Lisa S.B.

Izlasīju Pats Asmens... Intriģējoši, bet man gan šķiet, ka autoram viss uz vienu šniti. Lasīju pirms tās viņa sašķeltās jūras triloģiju. Kaut kas līdzīgs

Papildināts 29.07.2020 23:59:

Tagad iesvesmojoties no šeit lasītā par iespēju došanu jaunajiem latviešu autoriem, nopirku Ragana manā skapī.. Būs labs?

Namejs

Lisa S.B.
Man patika. Ļoti.

SanSu

Lisa S.B.
Apskatījos, apraksts intriģējošs

Varbūt man arī izlasīt

"Ragana manā skapī" man kopumā ļoti patika, jo BEIDZOT kaut kas atšķirīgs, kaut kas ar ietvertu latviešu folkloru, mitoloģiju, nevis troļļiem, vienradžiem un elfiem. Patika, ka beigas ir neprognozējamas.

Darba dēļ pēdējo 4 mēnešu laikā esmu izlasījusi vismaz 30 pusaudžiem un jauniešiem paredzētas grāmatas. Pēc n-tajām nelaimīgu mīlestību aprakstošajām, no izvarošanām un narkotikām biedējošajām un līdz garlaicīgumam paredzamajām grāmatām "Ragana manā skapī" bija kā svaiga gaisa pūsma piesmakušā telpā.

Neteikšu, ka pats saturs būtu tik aizraujošs, ka nespētu atrauties no lasīšanas, bet, kā jau iepriekš rakstīju, ļoti pozitīvi vērtēju autora centienus latviešu mitoloģiju integrēt mūsdienu vidē.

Patika arī lasošai 15-gadniecei, fantāzijas literatūras piekritējai. Izlasījusi minēto grāmatu, meitene jau nopirka "Pusnakts raganas".

Labojums. Nopirka "Nakts raganas".

adatainis

Piesēdos un izlasīju beidzot A.Čaikovska "Laika bērnus". Pie pasniegšanas stila un valodas beigās pieradu. Pati grāmata... neviennozīmīga. Bet tas, kas mani vienmēr patīk - ja kādam autoram ir ļoti plašas un dziļas zināšanas kādā jomā. Un Čajkovskis savas zooloģijas studijas ir licis lietā.

Tā kā "Kara suņus" noteikti lasīšu. Lai gan tas varētu būt skumjāks stāsts, jo pret dažiem dzīvo būtņu veidiem es jūtu lielāku empātiju, nekā pret citiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367551