Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fantāzija, fantastika, distopijas u.tml. literatūras žanri – par un ap

Kurkulis

adatainis

Lasu Hjū Hovija "Elevatora" pirmo grāmatu. (Man SanSu laipni izstāstīja, ka viens mans sci-fi sapnis ir ļoti līdzīgs šajai grāmatai ). Krieviski gan grāmata saucas "Бункер"

Lisa S.B.

Pasūtīju jauno Pirms tie pakārti un paņēmu arī Kara suņus Sapratu, ka puse no Prometeja izdotajām grāmatām jau ir manā plauktā..

Kurkulis

Prometejs Facebookā bija ielicis kārdinošu konkursu:

Steidzam ziņot, ka lielā gaidīšana ir galā - jau šonedēļ grāmatu veikalos un jūsu rokās, somās, plauktos, sirdīs nonāks lieliskā Džo Aberkrombija Pirmā likuma triloģijas otrā grāmata - “Pirms tie pakārti”.
Lai to nosvinētu, protams, vajag arī kādu konkursu ar dāvanām. Noteikumi vienkārši: 1. Iegādājieties grāmatu “Pirms tie pakārti” un nobildējieties ar to. 2. Publicējiet attēlu sociālajos tīklos (FB, Instagram vai Twitter), ietagojot izdevniecību Prometejs (lai varam fiksēt jūsu dalību konkursā). Akcija noritēs vienu mēnesi - līdz 14. oktobrim, jo zinām, ka grāmatas līdz lasītājiem nonāk dažādos ātrumos. Trīs laimīgie uzvarētāji dāvanā paši pirmie (ja tam nebūs ģeogrāfisku šķēršļu) iegūs triloģijas noslēdzošo daļu - “Karaļu pēdējais arguments”, kas tiks izdota gada nogalē.

http://prometejs.lv/#pirms-tie-pakarti

P.S. Lai gan ir forši aizņemties grāmatas no draugiem, bibliotēkas vai grāmatveikala (arī tad, ja gribat tikai nobildēties), laimīgajiem uzvarētājiem palūgsim uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (piemēram, čeku).

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

SanSu

adatainis
Ir arī tavs sapnis?

Lisa S.B.

Jāvelk vecas tēmas ārā

Izlasīju visu Pirmā likuma triloģiju.. Jābūt tak turpinājumam, ne? Par šo tēmu var rakstīt/lasīt vēl un vēl...

Šobrīd dodu iespēju latviešiem - paņēmu Lauras Dreižes Dejas ar Nāvi (3td.lv) tāds pusaudžu romāns, ne?

SanSu

Jap, pusaudžu.

Dreižei tīri cerīgi visu sanāk iesākt, bet atrisinājums īsti nevelk. Laimes monitoringam arī.

Lisa S.B.

SanSu
Pirmo grāmatu pabeidzu un tūlīt pat sāku otro, jo pirms beidzās ar baigo intrigu, vai tiešām...?

Salīdzinot ar citiem latviešu fiction darbiem, šis pat bija tīri sakarīgs, ļoti ātri lasās, sižets attīstās. Nē, nu protams, varētu šo to uzlabot, pierakstīt klāt un tmldz., bet visumā pārsteidzoši labi.

Lisa S.B.

Yes, es nobeidzu visu triloģiju Bet man tas bija vairāk kā love story, kurā, kā parasti, jauna, naiva meitene "izlabo" dzīves salauztu vīrieti.. (P.S. Kāpēc automāta tiek pieņemts, ka tie vīrieši jāglābj?)

Par fantāzijas romānu gan to nosaukt grūti, bet nebija tik slikti, cik gaidīju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367551