Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fantāzija, fantastika, distopijas u.tml. literatūras žanri – par un ap

Kurkulis

Babs

Kurkulis
Manuprāt, tā pati Krēsla. Mortal Instruments utt

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Rekur manad pirmās ieteiktās sērijas recenzija

http://www.satori.lv/article/pusaudza-varas-anatomija

Tikai es apstījos visu trīs gramatu cenu un nosirmoju, ārprāts

Papildināts 15.01.2018 15:34:

Pieseivoju sev Hjū Hoviju, izskatās interesanti

aveirulz

Young adults žanrs ? Varētu kādu piemēru

Grāmtas, kuru galvenie varoņi ir gandrīz pieaugušie (bet vēl ne īsti). Tā pašas Bada spēlēs sanāk, ka arī Sarkanā sacelšanās. Raksturīgākais ir tas, ka žanrā drīkst lidot ķeskas pa gaisu, bet nekādu atklātu seksa ainu. It kā tas būtu jaunajiem prātiem traumējošāks par zarnu izritināšanu.

Papildināts 15.01.2018 15:46:

Bet Bada spēlēs man visvairāk patīk tieši pedējā daļa, kurā tik smuki var salikt peronas no mūs vēstures un zināmas situācijas (kad ej cīnīties ar nacistiem, jo komunisti bija nezvēri).

Kurkulis

Kummise
nu tagad man vairs atkāpšanās ceļa nav

Būs žanrs apzināšana ar Sarkano sacelšanos (kad izlasīšu to, kas man bibliotēkā no parasto mirstīgo lasāmvielas iekritis/paņemts).

Un Bada spēles arī.

Starp citu, Hjū Hovija Vilna man droši vien būtu labi aizgājusi, bet iesāku lasīt tādā ļoti saspringtā darba periodā, kad bija ne pārāk labas attiecības ar IT nodaļu (tās vadību) viena projekta sakarā. Un līdz ar to es tik ļoti sāpīgi uzņēmu grāmatā to itešņiku varu (nenoformulējamo varu) un tas man sajūtu līmenī tā sasaucās ar esošo situāciju darbā, ka man bija par smagu turpināt lasīt.

Papildināts 15.01.2018 16:03:

žanrā drīkst lidot ķeskas pa gaisu, bet nekādu atklātu seksa ainu. It kā tas būtu jaunajiem prātiem traumējošāks par zarnu izritināšanu.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Kummise
labi, ka ir "e-lasītājs" - http://flibusta.is/a/156859

Rakstnieks - jauniņš džeks.

Jā, starp citu, - es arī Bada spēles uztvēru kā savdabīgu civilizācijas, progresa un valsts/valdības, cilvēktiesību atzaru. Planētas Zeme ikdienas problēmas (vara, nauda, prese un reklāma!, cenzūra, pārtikas nepietiekamība, vēlēšanās visu kontrolēt)

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

aveirulz
Jā, man arī laikam trešā daļa visvairāk patika, kautkā viņa tāda reāli skaudra bija, kas vēl man patika, ka Katnisa nebija kā supersieviete uztaisīta, ļoti daudz gramatas ar šito pārspīlē, ja galvenā varone, tad nu vienpersoniski gan pieņem visas cilvēces lēmumus, gan ir super fiziski izturīga, visus piekaus, nekas nav par grūtu. Man parasti tas tā sakaitina, la nemaz neturpinu lasīt.

Par tām ķeskām žetonns

VLapsa

un par Geila un Pītas tēliem vēl pa žetonam.

ezhix
Jā, 22 gados pirmo sarakstījis. Talants, ko tur teikt vai arī ļoti labs redaktors

Es grāmatas uz 95% atrodu mobilism.org

Kummise
nu, es, diemžēl, angliski – "ņe bum-bum". Ņemu un pērku no krieviem (pēdējo,ko pirku - 3 eur par katru grāmatu: Outlander)

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

ezhix
Nu tā vismaz paceļama summa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367551