Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

dillemille

Vai kāda lieto pranamat masāžas paklājiņu? https://pranamat.lv/eshop/?c=natural_lavender

Cena diezgan iespaidīga. Vai efekts ir tās cenas vērts? Aliexpresā ir līdzīgi paklājiņi, bet 3x lētāki un vēl komplektā ar spilventiņu.

Papildināts 19.01.2018 16:07:
Papildināts 19.01.2018 16:09:
Papildināts 19.01.2018 16:11:
Papildināts 19.01.2018 16:22:

Aliexpresa Paklājiņš


''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.


Tas ir vecais labais Kuzņecova aplikators. Ieraksti googlē, dabūjams veselības preču veikalos un aptiekās dažādos izmēros. Ieteikums- ja tie sūdiņi ir stiprināti uz ļoti plāna auduma; pašuj apakšā pamatni ( piem. No yuska pa 5 eur paklājiņu, kurš paredzēts teltīm).

Papildināts 20.01.2018 12:26:

Pranamed baigie biznesmeņi

Prananamat ideja mierīgi var būt aizgūta no Kuzņecova paklājiņa, jo Pramamat ir Zeltiņas un toreizējā drauga Mika Ozoliņa projekts, kad viņi bija ASV. Laikam centās piedāvāt unikālu produktu tur. Tagad tas ir te, taču izmaksās Kuzņecovs būs lētāks, vizuāli ne tik smuks un uz mīksta pamata, nevis paklāja veidā. Funkcija un sasniedzamie rezultāti, domājams, neatšķiras.

Man ebaja sen gadus atpakaļ pirkts par kādām 10 naudiņām. pa laikam lietoju.Sajūta laba, liekas ka palīdz pret muguras sāpēm, lai gan neiralogs par to iesmēja.


man ar neliek pa laika mieru Pranamat vs Aliexpress piedāvājums. Cenas atšķirības ir ievērojamas. Bet Pranamat jau skaitās EKO- lins, med.plastika u.c. Nu bet no otras puses- es tak tikai uz tā paklāja taisos pagulēt , tā ka materiāla EKO vai neEKO īsti neietekmē. Nu tās ir manas domas. Īsti vēl nezinu, kuru gribu (varu atļauties) Un vēl jau jautājums- vai man vispār tas ir vajadzīgs. Laikam tā Pranamat reklāma visos soc.tīklos manipamazām zombē

Paceļu tēmu!

Vai kāds no jums izmanto Pranamat (vai cita ražotāja) paklājiņu - kā patīk? Gribētos dzirdēt reālākas atsauksmes nekā FB vai IS.

viena saule

Nopirku par 10 eiro aptiekā Kuzņecova iplikatoru. Neceļās roka tērēt 100 E, ja nezinu, vai vispār būs efekts. Nezinu, vai ir efekts, nedaudz slinkoju un gluži katru dienu uz viņa neguļu. Draudzene teica, ka līdzīgs izstrādājums viņai pret celulītu palīdzot. Bet tur ir vēl citas lietas, ko viņa dara, tā kā arī tas nav tā viennozīmīgi, ka tieši šī metode palīdz.

Papildināts 24.04.2018 14:20:

Oi, samuldējos, pirku herbals.lv, bet esmu arī aptiekās redzējusi.

http://www.herbals.lv/lv/Ajurveda-masazai/single?id=3038

https://www.apotheka.lv/aplikators-kuznecova-n60-pmm0016892lv - tikai šim ir mazāks izmērs.

Charly

Pa to naudu tad jau labāk Ljapko aplikātoru nopirkt. Tur vismaz tām dažādu metālu adatām kāda ideja apakšā ir. Pranamat tik maksā lai varētu samaksāt visādām Sobčakām par reklāmu instagramā.

dillemille

Jau kādu laiku atpakaļ saņēmu savu aliexpress paklājiņu. Pasūtīju to, ko ieliku pirmajā postā. Vizuāli tās lotosa adatiņas identiskas pranamat lotusiem. Mīkstumam ir porolons iekšā (bet, ja ir vēlme, var nomainīt pret kokosa matracīti). Teikšu godīgi- lietoju diezgan reti, tāpēc par efektu nevaru spriest. Secināju tikai to- ja būtu nopirkusi oriģinālo pranamat, viņš tāpat tiktu reti lietots.

Spilventiņam ir savādākas adatiņas. Lotosveidīgās (tās, kas paklājiņam) ir asākas.


''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.


A ir arī aitas, kas pērk to Kuzńecova eplikatoru par 100 eiro?! Nu blogeriem tos dala pa kabi pa kreisi, lai uzraksta cik labs Man tas atgādina devińdesmitos, kad Kašperovskis ūdeni caur tv ekrānu “uzlādēja”, lai paliek dziedniecisks. Ūdens no tā paša krāna mājās, bet pēc uzlādes tāds dziedniecisks Mākslīgi radīta masu psihoze ar mērkji nopelnīt.

A pats eplikators sens kā zeme. Mugurai palīdz labi. Man mamma, cik sevi atcetos, lieto kad mugura sāp.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833