Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

Paceļu tēmu!

Vai kāds no jums izmanto Pranamat paklājiņu.

Gribētos dzirdēt reālas atsauksmes.

Zemmene

Man ir aliexpress paklājiņš. Ir ok.

Nagor apaļie 390cc; 420cc. Lapiņš. 26.10.2016

Albina

No Ali man ir paklājiņš ar kokosa matracīti iekšā un spilventiņš ar griķu sēnalu pildījumu. Ir labs un savas naudas vērts.

Aliexpress paklajs, nu ipasu jegu neredzu. Par pilnu cenu noteikti nepirktu.

Vai varētu , lūdzu, ielikt linkus kādus esat sūtījušas?

andzelaaa

Man ir Pranamat gan spilventiņš, gan paklājs. Nav gan nevienas citas firmas mēģinātas, tāpēc nav ar ko salīdzināt.. Bet kā es pērkot domāju - labāk vienreiz un tiešām kvalitatīvi, nevis aļikā pa lēto un tad čakarēties. Kā saka - skopais maksā divreiz

Bet nu principā man tiešām patīk tas Pranamats. Relaksē pirms miega ideāli un sajūtas vienkārši super. Arī dizainiski skaists, kas man liekas svarīgi (citam atkal varbūt nē)..

Tas pramanakkas ir vecais Kuzņecova eplikators jaunā dārgā veidolā Ir aitas, ir cirpēji. Ja cilvēki pērk tikai tapēc, ka dārgs, nu neviens nevar liegt viņiem to prieku. Mana mamma lieto jau desmitgadēm tās adatas, kas aptiekā nopērkamas un uz auduma piešujamas (vismaz tanīs laikos tās pat pašam bija jāpiešuj, toties maksāja kapeikas). Ne bioekošmeko, ne spilventiņi un matracīši ir tie, kas dod efektu, bet pati procedūra-adatas. Un tām adatām ir pilnīgi vienalga, vai viņas apzeltītas un ar dimantiem, nu tā pat kā podam- parastais vs miljonāru apzeltītais

viena saule

Bet kā es pērkot domāju - labāk vienreiz un tiešām kvalitatīvi, nevis aļikā pa lēto un tad čakarēties.
Lai gan baigi neatbalstu Aļika lētos ķīniešu izstrādājumus, šajā gadījumā nopirku Aliexpresā. Adatas identiskas, iekšā porolona matracītis + pusapaļš kakla spilvens. Nevaru pat iedomāties, kur varētu rastieš čakars. Pranamat cenu nesaprotu, ja būtu saprātīga - apmēram 1/2 no tā, ko tagad prasa, tad nopirku Pranamat, šobrīd liekas, ka nereāli uzskrūvēta tā cena, pat ja ir adatas uz lina auduma un kokosa matracis. Neviens no tiem materiāliem tik būtiski neatšķiras cenā, lai tirgotu tik dārgi.

andzelaaa

Es tikai izteicu savu viedokli, jo diksusija ir par Pranamat.. Es nevienam virsū nebraucu, tāpēc neaiztiekat arī mani.. Mani paklājiņš ļoti apmierina un savu funkciju tas veic. Tāpat arī man tā cena neliekas tik kosmiska, bet tas atkal katram savs, citā makā līst nevajag.

Papildināts 03.06.2020 12:59:

Es gan rakstot arī godīgi teicu, ka man ar ko salīdzināt.. Bet tad man rodas jautājums viena saule - kā tu tik droši vari apgalvot, ka adatas tavam ķīnietim identiskas, ja pranamata pašai nav??

Tas nav domāts kā uzbrauciens, bet man vnk krīt uz nerviem izteikti nepamatoti viedokļi. Tpc jau šīs diskusijas ir, lai padalītos pieredzē.. Godīgā!

viena saule

andzelaaa
Esmu redzējusi pranamat tuvumā un ciemos palietojusi, kā arī ļoti rūpīgi pētījusi fotogrāfijas. Forma vienāda. Tas apgalvojums par medicīnisko plastmasu neiztur nekādu kritiku, jo neredzu baigo atšķirību, vai man mugurā, netraumējot ādu!!!, duras parasta plastmasa vai kaut kāda īpašāka. Neguļu stundām uz tā paklāja, pa 5-15 minūtēm nudien nebūs starpība, kāda tieši plastmasa izmantota.

Btw, kur izlasīji, ka kāds tieši Tev brauc virsū? Drīzāk Tavs viedoklis par to, ka mans viedoklis ir nepamatots, lasāms kā uzbrauciens.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833