Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

adaata

Pranamt un Aļika versija man nav, nopirku aptiekas variantu, jo vajadzēja tūlīt un tagad.

Ja vizuālais svarīgs, tas aptiekas variants ir tiešām neglīts un nav uz matracīša. Tas, ka nav uz matracīša, ir arī bonuss - var ieņurcīt tās adatas tieši tā, kā vajag, piemēram, pie sprandas vai muguras. Un aizņem mazāk vietas kā matracītis.

Manuprāt, prātīgākais ir ali risinājums, vērtējot cenas un kvalitātes attiecību.

viena saule
Charly

Medicīniskā plastmasa es vēl saprotu Ļapko aplikatorus. Tur tās adatas no dažādiem metāliem un viss tas pietuvināts īstai akupunktūrai, bet ticet tam, ka puķīšu formas adatas ir veselīgākas par zvaigznītes formas adatām ir smieklīgi. A cena pranamatam tāda lai nosegtu visu krievu instagram blogeru reklāmas izmaksas. Nu un smuko kastīti, protams es tādu biznesu principiāli neatbalstu.

Mare (:

Man ir abi. Aliexpress ir plāns porolona pildījums, adatas ir citas formas. Audums ļoti plāns, vietām jau caurs pēc ne pārāk intensīvas lietošanas. Toties maksā 10€ Pranamat ir biezs, stings un sāpīgāks gan mugurai, gan makam

Papildināts 04.06.2020 19:52:

Papildināts 04.06.2020 19:53:

Albina

viena saule
man ir tāds kā tavā otrā linkā- ar lotosa adatām, krāsa tik cita. labs

marisja

Katrs var lietot to, ko vēlas. Man ir aliexpress versija, pilnīgi nekāda vaina. Esmu gulējusi arī uz priežu čiekuriem. Tiem, kas negrib tērēties- vasarā ideāli, īpaši dabā. Iedarbība ļoti līdzīga. To dārgo variantu nepirktu tieši augstās cenas dēļ. Nav tur nekā tik unikāla, lai pārmaksātu.

Mare (:, kurs ir kurs? Man no Aliexpress ir tads komplekts ka tavejais pa kreisi, lins, nekas nav izdilis. Tiesa Alika nebija lets kadi 25 eur, atnaca 2 dienu laika.

Charly

Sila purene
2 dienu laikā no Ķīnas?

Charly, ja...atnaca no Igaunijas. Alika ta dazreiz ir. Iganija ir noliktava. Par transportu nemaksaju.

Charly

Sila purene
Ieliksi te linku uz pārdevēju?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833