Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

Ja gribas ar rozītēm un linu audumu, bet 10x lētāku kā pranamat, tad šis http://s.click.aliexpress.com/e/_dZ0XYoy

Populārāks un lētāks matracis būtu šis http://s.click.aliexpress.com/e/_dZeqh8Y

Man mājās ir tas otrais.

Charly, skat Avony linku, no ta ari sutiju pagajusaja gada.

Papildināts 10.06.2020 23:14:

Man ir no pirma linka.

Charly

Sila purene
Neredzu, ka viņi no Igaunijas sūtītu. Pat no Ķīnas par maksu. Nu lab, tāpat nesūtīšu. Savu Kuzņecova lupatiņu reizi gadā izvelku kad gribās sevi pamocīt.

Charly, tagad tacu Covid un es sutiju 2019.gada ziema, protams, ka ir izmainas.

Lēdija

Man ir Pranamat matracis un spilvens. Spilvens pat foršāks un efektīvāks nekā matracis. Man ļoti patīk un palīdz stresa noņemšanai. Par citiem labumiem nemāku teikt - neesmu novērojusi.
Draudzenei bija aptiekā pirkts. Matracītis lupatīgāks un adatas ne tik asas. Viņa varēja pat visu nakti uz tā nogulēt, uzPranamat 20 min līdz 40 min jau ir daudz.

Es savu pirku kaut kādā melnajā piektdienā, kad cena bija -30%.

Papildināts 11.06.2020 13:51:

Pirms pirkšanas pētīju, vai tādu pašu kvalitāti var dabūt par zemāku cenu. Neatradu. Pat foto redzams, ka tie Aļika piedāvātie matrači ir savādāki.
Mare uzskatāmi parādīja foto. It kā - jā, bet tomēr atškirība liela. Un es neskatos medicīniskā vai nemedicīniskā plastmasa. "Zieda" forma, blīvums un patx galvenais - cietība atškiras.

Mare (: kurš ir Aļika, kurš Pranamat?

Man ir no Aļika violets ar lotosa ziediņiem, ļoti labi. Par Pranamat noteikti nav jēga maksāt tādu naudu.

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

viena saule

Ar Pranamat -30% vēl joprojām sanāk 5 Aļika matracīši

Bet katram savs. Ja liekas, ka ir vērts 5x pārmaksāt, karogs rokā. Galu galā, arī placebo efekts, domāju, šeit kādu lomu nospēlē, tāpēc, ja ir vēlme pirkt tieši to, un ne citu, tad tā ir jādara. Tikai atbildot uz jautājumu - kurš labāks, atbilde joprojām būs - abi labi.

Adatu izturība ar laiku uztrenējas, ja pirmajā reizē uz aptiekā pirktā Kuzņecova iplikatora ar grūtībām spēju nogulēt 2minūtes, tad tagad uz lotosa ziedu formas adatām 15 minūtes easy.

Charly

viena saule
Lotosa ziedu ir sāpīgāki? No malas parastās zvaigznītes izskatās niknākas.

viena saule

Charly
Nezinu, iespējams nedaudz ir. Bet, jebkurā gadījumā, adatu spicumam ir nozīme. Pirmajās reizēs tie lotosa ziedi likās asāki nekā jau esošais Kuzņecova iplikators, bet ar laiku pieradu. Tagad vairs neliekas traki asi.

dividevini

Pranamat matracītis ir. Vīrs izmanto stāvēšanai ar kāju pēdām, lai uzlabotu pēdās asinsriti. Es vairāk dibena celulītam un muguras kakla atslābināšanai. Patīk tieši Pranama nevis kuzņecovs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833