Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

Fionna

Man ir no Ali. Labs. Nepirktu Pranamat. Jo no Ali savu funkciju pilda ļoti labi

Man ir Pranamat. Esmu ļoti apmierināta. Lai gan lietoju tikai pie muguras un īpaši galvas sāpēm. Vakarā lieku gultā (man ir supercietais matracis) un eju gulēt. Ko novēroju 1) ideāli palīdz bezmiega gadījumā, pirmās 5 min diskomforts, jo viss sāp un tad pēkšņi aizmiegu 2) pamostos parasti pēc stundas, it kā pulkstenis būtu noregulēts, mēģinu ātri nokāpt, jo adatas cauri ādai izlīdušas 3) pēc tam var aizmigt viegli, galvas un muguras sāpes pazudušas. Par lētajiem variantiem info nav. Ja var atļauties, iesaku.

Lilija

Man ir Rudrā pirkts. kā te rakstīja, Vakarā lieku gultā un eju gulēt, parasti izmantoju spilventiņu zem kakla, jo mana problemātiskā zona ir spranda.sākumā diskomforts, pēc tam aizmiegu, kad pamostos, nolieku blakus gultai un guļu tālāk. man palīdz.

Pirkt par pāri 100 eur uzskatu par izšķērdību.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

MummyToBe

man arī ir Pranamat, riktīgi patīk, gaidu, kad piedzims meitiņa, tad noteikti atsākšu lietot. AliExpress variantus neizskatīju. Uz aci izskatās švakāki & man jau tas vien svarīgi.
par to "pārmaksāšanu" man liekas, ka tas līdzīgi kā ar Aliexpress vai, piemēram, Lindex bēbīšdrēbītēm - nu nav tas otrais variants nekāds dižais zīmols, un funkcija tā pati, bet nu man priekš sevis skaidrs, ka viens variants ir foršāks un "pareizais" man. citam savādāk. bet nedomāju, ka šīs divas kategorijas salīdzinot vispār var būt diži pretī liekami argumenti, ka viens flangs varētu otru flangu pārliecināt par savu uzskatu patiesīgumu.

Pranamatā šodien atlaides.. Domāju, ja ņemtu tik spilventiņu, jo man sprandai tik vajag, ar to pietiktu? Domāju uz spilvena var arī ar pēdām pastāvēt vai labāk tad ņemt pliku paklājiņu un palikt sarullētu dvieli zem viņa sprandai?

Papildināts 26.10.2020 12:57:

Lab pārāk sālīti vienalga

Ir Paranamat, patik. Gan dizains, gan forma, gan kvalitate. Aliks ir Aliks, savu dabuju par super cenu... Adatas ir traki asas, es uzvelku maicinu un tad vieglak izturet. Galvas spilvens vispar kaifs, gribas paberzeties kartigi gar spilvena adatinam. ir durtas istas akupunkturas adatas, mani Paranamat atslabina labi.

Cooper

Rannie
paklājiņu un palikt sarullētu dvieli zem viņa sprandai?
Es zem paklājiņa paliek dīvāna spilvenu. Bet tad mugurai vairs nesanāk pilnā garumā. Bet tagad tieši atlaide, varbūt tikšu pie pranamat spilvena.

Iva1967

Sveikas!es arī nevaru saprast,vai pirkt Pranamat vai no Aliexpress vai Rudra?

Rasens

Sveikas! Vakar par šo tēmu runāju ar akupunktūras speciālisti, viņa ieteica Kuzņecova paklājiņu un izteica viedokli,ka viss pārējais ir tikai dizains un reklāma. Klausīšu viņu.

Charly

Rasens
Man arī ir Kuzņecova .... lupatiņa. Par paklājiņu to grūti nosaukt. Neprasās nekādi dizaineru pranamati. Esmu diezgan droša, ka efekts ne ar ko neatšķirās no dārgajiem variantiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833