Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pranamat

dillemille

Draudzene iedeva kādu laiku palietot Pranamat, ļoti patika, bet sapratu, ka nav vērts izgāzt tādu naudu, lai uz tā katru otro dienu pagulētu 10min. Pasūtīju Aliexpress, šķiet, maksāja ap 35 EUR. Pārsteigums bija liels, ka kvalitāte, auduma krāsa, asumiņi, viss bija identisks Pranamat. Manuprāt, Pranamat vairāk strādā laba reklāma un influenceru slavinājumi. Ja tiešām viss tiek taisīts ar rokām Latvijā - masāžas puķītes, eko lins, viss smuki sašūts, tad tas ir apsveicami, bet, ja varu nopirkt tikpat labu paklājiņu Aliexpress, tad neredzu jēgu pārmaksāt tikai tāpēc, lai tam būtu piešūta Pranamat birka.

Es pirms gandrīz diviem gadiem pirku paklājiņu Ortotēkā. Uz mata kā Pranamats (bildē var redzēt), bet nosaukums, ja pareizi atceros bija Luna. Cena bija 30 EUR.

Pasūtīju šādu no aliexpress. 36 euro un izskatās pilnīgi tāpat kā pranamat. Ar kokosriekstu šķiedrām paklājā un griķiem spilvenā. Vēl gaidu piegādi, bet varu atstāt atsauksmi, kad bus klāt.

https://a.aliexpress.com/_mMrAViP

Papildināts 29.03.2021 23:34:

Bennjerry
Patika šiem labāk tās krāsas. Un, kad ieraudzīju tos griķus utt, uzreiz ņēmu, jo pirms tam komentāros pranamat fb rakstā (kur salīdzina Ķīnu ar savu produktu), rakstīja, ka šis arī viens no iemesliem,kāpēc Pranamat esot labāks. Uzreiz bija interese. Lai vai ko, bet Kad ieraudzīju cenu, zināju, ka nebūs. Ne tas, ka nevaru atļauties, bet gan tas, kā nezinu vēl šī produkta patieso vērtību veselības ziņā un nezinu vai arī nenolikšu viņu stūrī, kā te pirmīt jau minēja. Priecājos, ka atradu alternatīvu.

Bennjerry

Mani ļoti interesētu atsauksme, padalies, lūdzu, kad atnāks.

Labi, ka šito tēmu atradu.

Man ir Pranamata matracis bez spilvena tagad , man ir bijis vecais Kuznecova iplikators un ir no te jau iesposteta Heathstore. Nu nav nekas no ta Pranamata tai cenai atbilstigs. Ja uzdavina, ok, protams.

bet es gribu atrast spilvenu nevis kā plāceni, bet kā rulli, kā sfērisku , lai var palikt zem kakla izliekuma un tiešām labi piegul adatas sākot no pleciem pa kaklu uz galv . Ir kādai ali konkreta saite vai te kaut kur redzets. Var jau it kā izvilkt to pildijumu un satīt rulli no paklājina, bet labak butu gatavs. Paldies

Man ir Pranamat apmēram mēnesi. Man patīk, ir kvalitatīvs. Lētajiem variantiem man nepatika kvalitāte, tāpēc iegādājos Pranamat. Esmu sajūsmā. Protams, cena man liekas ir nedaudz pārspīlēta. 80eur par spilvenu un matrači būtu adekvāti.

dillemille

lutekle

Saiti nemāku smuki ielikt, bet piemēram. Te gan komplekts, bet esmu redzējusi arī atsevišķi spilvenu un pašu matraci.

''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.

lutekle

Man kā reiz ir tāds kā dillemille ielika.

Spilvens ir labs, lai var palikt zem kakla izliekuma un tiešām labi piegul adatas sākot no pleciem pa kaklu uz galv

corfu

lutekle - šādu spilventiņu? Pēc šīs diskusijas ieteikuma nopirku Rudra jogas veikalā gan paklāju, gan spilvenu, esmu ļoti apmierināta.

Man ir šāds supergarais https://ecofit.lv/shop/product/akupunkturas-akupresuras-paklajs-vital-xl-130cm-2-in-1/ un ar izliekto spilventiņu. Iesaku. Lietoju jau vairākus gadus katru vakaru pirms gulētiešanas. Pirmkārt ļoti labi iemidzina , bet pats galvenais ieguvums, ka tomēr ļoti labi atslābina muskuļus. Pa cik strādāju sēdošu darbu, tad reizi gadā biju spiesta iziet masāžas kursu, jo vienā brī

Papildināts 24.04.2021 08:13:

dī muskuļi atsaka. Nu un kopš sāku gulēt uz sava paklājiņa, masieris vairs nav vajadzīgs. Tas ietaupa daudz naudas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367833