Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

homeopatija

varni

man ir jautajums- vai reali jums homeopatija ir palidzejusi? man homeopats uzrakstiju tadus ka graudinjus, tadi mazi balti. vai vispar kaut kas tads var reali palidzet?? kada jums ir pieredze ar homeopatiju- tiri praktiski- vai tie graudinji reali darbojas?

Es no homeopatijas esmu izmantojis tikai dažus tādus uzskatus, bet ne tieši sādus graudiņus, uzskati un mācība bij laba, bet kopuma tas viss- nezinu.Ja runā par ļoti atšķaidītām vielām tad es šaubos, bet mūsdienās ar homeopātiju saprot arī fitoterapiju, jāzin kas ir izrakstīts..

runa ir par homeopatiju tiesi

lunatka

Mūsdienās homeopātiju un fitoterapiju, tāpāt kā agrāk,jauc tikai neizglītotie cilvēki.

es velos runat par tiesu homeopatiju. un ludzu, iztiksim bez fitoterapijas.

lunatka

Ja gribat zināt zinātniski pierādītu pasaules pieredzi - homeopātija nav efektīva.

Inda

Man pārsvarā palīdz. Neiedziļinos sastāvos un neko necenšos pierādīt, bet - klepus sīrups Stodal maniem bērniem palīdz ļoti labi, arī pēc Bronchomunal lietošanas vismaz pusgadu bija miers no saaukstēšanās saslimšanām, kad jāpaliek mājās (šis ir vēl vismaz vienam bērnam labi palīdzējis, un tā bērna mamma principā tic klasiskajsi medicīnai un vispār nezināja, ka tas ir homeopātisks līdzeklis). Pašai pēc diezgan drūma stāvokļa un trīs dienu Sedativ lietošanas atkal sāka spīdēt saule. Tā ka, jā, ticu homeopātijai, jo mana pieredze ir pozitīva.

Tas ir ļoti interesanti, es sākumā teicu- šaubos, bet zinu ka daudzi ir teikuši ka palīdz.. nez vai viss ir labi ar zinātni arī..katrā ziņā- ja palīdz tad palīdz.

mana pieredze - homeop. ir palīdzējusi. Ja kāds apgalvo, ka tā ir placebo - homeopātija vislabāk darbojusies tieši uz maziem bērniem (uz mani pašu mazāk - domāju tieši - specifiski izrakstītie graudiņi). Bet, piemēram, -heel sērija ir fantastiska (neesmu atradusi neko labāku sāpošam kaklam kā homeopātiju).

daudzi joprojām jauc fitoterapiju ar homeopātiju. Mūsu ģimenē ārstējamies ar abiem. Homeopātijas plus - tā kā LV ir ļoti vāja diagnozes noteikšana (tiem pašiem bērniem), mēdzu izmantot homeopātu kā papildlīdzekli diagnozes uzstādīšanai (uz bērniem - pārbaudīts, ka strādā efektīvi)

Man palīdz. Un palīdzēja tad, kad nekas cits nelīdzēja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18367893