Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ņemšanās ap konvenciju

justrelax

Te dāmas un kungi par to konvenciju.

Ko?

pelēkais nezvērs

Šeit viena konvencijas apmātā kaza komentāros arī saņem iebildumus pēc būtības.

Marija Golubeva: Stambulas konvencija: vai ir iebildumi pēc būtības?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Resnā Žurka

Kas no tā vēl nav Latvijas likumos iwtverts?

Vai kădas konvencijas parakstīšana ko uzlabo? Par invalīdu tiesībām jau pirms vairākiem gadiem parakstīja, izmaiņas uz labo pusi 0.

12345

Man bažas rada tā gaidāmā konvenciju pieskatošā institūcija. Kaut kāda sazin kur cēlusies organizācija, kas nevienam nepakļausies, un par kuru, es tā saprotu, nebūs, kam sūdzēties.

Papildināts 03.02.2018 10:16:

Man nepatīk, ka ir tāds spiediens visām valstīm reizē parakstīt, ka nevar pagaidīt un paskatīties, kā šī konvencija darbosies citur. Darbosies, droši vien, tā, ka maz neliksies!

.

Kāda nozīme konvencijai. Vai tas policists, kas atbrauks uz ģimenes strīdu, vispār ir dzirdējis vārdu konvencija? Varam ratificēt vai nē, jēga no tā būs maza.

12345

Scipio
Parastiem, sīkiem ģimenes skandālistiem jēga būs maza. Toties brīvas rokas dažam izrēķināties ar nevēlamām personām, izjaukt ģimenes, aizvest bērnus, veicināt nenobriedušu pusaudžu dzimuma maiņu un tā tālāk, un tā tālāk visādas draņķības.

.

Attiecībā uz vardarbību ģimenēs šī konvencija Latvijā neietekmētu pilnīgi NEKO Jo par visām lietām, par kurām konvencijas dalībvalstīs likumos ir jāparedz atbildība, jau šobrīd atbildība ir paredzēta Krimināllikumā un Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā. No šī gada Krimināllikumā ir ieviesta atbildība pat par vajāšanu

Papildināts 03.02.2018 14:47:

Visā jezgā ap šo konvenciju mani reāli pārsteidz, cik daudzi it kā izglītoti, it kā gudri cilvēki, un pat dažas ministrijas, izmanto argumentus, ka "Latvijā daudzi atbalsta sieviešu sišanu" vai "gadā Latvijā 5 vīrieši nosit savu partneri", kaut arī par jekuru šo sišanu vai nosišanu atbildība Latvijā jau ir, un būtu tāda pati arī pēc konvencijas ratificēšanas.

Kā likums, neviens no šiem aktīvistiem nespēj paskaidrot, kāda veidā praksē konvencijas ratificēšana mazinātu vardarbību ģimenēs.

Smieklīgākais par šo konvenciju un citiem tml. dokumentiem ir tas, ka par viņiem kā trakas ņemas valstis, kur lielos vilcienos šī problēma nepastāv, savukārt tās valstis, kur ir reālas problēmas, par šādām iniciatīvām pat neklapē ar ausi. Bet mūsējie tik ievieš un ievieš, ratificē un ratificē.

Man bažas rada tā gaidāmā konvenciju pieskatošā institūcija. Kaut kāda sazin kur cēlusies organizācija, kas nevienam nepakļausies, un par kuru, es tā saprotu, nebūs, kam sūdzēties.
Šis iespārda, un pamatīgi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18368683