Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ņemšanās ap konvenciju

justrelax

12345

Smieklīgākais par šo konvenciju un citiem tml. dokumentiem ir tas, ka par viņiem kā trakas ņemas valstis, kur lielos vilcienos šī problēma nepastāv, savukārt tās valstis, kur ir reālas problēmas, par šādām iniciatīvām pat neklapē ar ausi. Bet mūsējie tik ievieš un ievieš, ratificē un ratificē.
Jā, arī tas. Kāpēc tāds uzsvars tieši uz ES valstīm?!

.

pelēkais nezvērs

Man bažas rada tā gaidāmā konvenciju pieskatošā institūcija. Kaut kāda sazin kur cēlusies organizācija, kas nevienam nepakļausies, un par kuru, es tā saprotu, nebūs, kam sūdzēties.

Hmm, paskatoties, kas notiek Eiropā, rodas nelāgas nojausmas par šīm "organizācijām", kas darbojas valdošās liberastu elites interesēs, uzspļaujot Eiropas valstu likumiem un tautu interesēm. Vienas "organizācijas" atklāti nodarbojas ar cilvēktirdzniecību, transportējot mežoņus no Āfrikas uz Eiropu, maskējoties ar cēlo "bēgļu" glābšanas lozungu.
Citas "organizācijas" mums uzspiež nevajadzīgu "vardarbības apkarošanas" konvenciju ar cēlo "diskriminēto sieviešu" glābšanas lozungu. Izskatās, ka tas notiek, gatavojoties gaidāmajai nākamajai mežoņu miljonu ievešanai, kura atnesīs tādu vardarbības vilni, kurai mūsu policija vnk nebūs gatava. Es tikai šaubos, vai šī konvencija kaut ko nozīmēs mežonim, kurš nezina, ka uz ielas sastaptu trūcīgi ģērbtu sievieti nedrīkst izvarot un nogalināt.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

12345

pelēkais nezvērs
Uz kādas ielas? Konvencija jau runā tikai par vardarbību ģimenē!

.

vienam vardarbiiba ir nosist , citam iesist, citam kaut ko nelaipnu pateikt, citam kluseet..

Resnā Žurka

justrelax
To, ko uzrakstīji privāti, mierīgi drīkst rakstīt publiski.

Protams. Tikai cik daudziem tas saistošs? Pret to diskrimināciju ( invalidu, vecuma, dzimumu ) jau sen gādā likumi un ne tik sen konvencijas. Tāpat visā pasaulē sūdzas, ka nu neesot labi.

Kā jau pati raksīji tēmā... tā arī ir.

Bet varbūt tā konvencija ir tāpēc, lai varētu uzvilkt uz desas mežoni, kurš klapē savu sievu?

Kristīgajā pasaulē dauzīt sievu nav gluži ierasta prakse.

malacis

Kārtējo reizi Interneta Pajolis justrelaksis nemāk korekti noformulēt savu psihproblēmu. Vai tad kādam ir iebildumi pret Eiropas Cilvēktiesību Konvenciju?

Resnā Žurka

Zabardaks
Vispār jau mums te likumi nevienu neļauj ne klapēt, ne diskriminēt. Ja par īsu, var papildi nāt un uzlabot. Ar likumu ražošanu un kvalitāti LV ir pirmrindniece Eiropā. Ja vēl tos likumus un noteikumus arī pielietotu, būtu krutākie pasaulē. Taču TĀ konvencija iir tik vienpusīga, ka tur vairāk risku kā potenciālu ieguvumu.

Papildināts 03.02.2018 21:58:

ĒCK taču nosedz visas pamattiesības un aizliedz diskrimināciju. Kāpēc kāda grupa jāatstāj ārpusē? Ja tiesa par uzraugošās institūcijas pilnvarām, tad tur problēmas būs vairāk kā iedomāto ieguvumu.

Turks

Jā, arī tas. Kāpēc tāds uzsvars tieši uz ES valstīm?!

Tiešām interesanti. Kāpēc gan Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu parakstītu un ratificētu tieši Eiropas Padomei piederošas valstis. Varētu pilnīgi domāt, ka viņiem ir padomā eiropeisku vērtību aizsardzība un nostiprināšana Eiropā.

Kāda nozīme konvencijai. Vai tas policists, kas atbrauks uz ģimenes strīdu, vispār ir dzirdējis vārdu konvencija?

18. pants, 2. punkts tieši šo iespēju paredz:

Varam ratificēt vai nē, jēga no tā būs maza.

Jo ratificēsim, bet ignorēsim? Nezinu vis vai tā ir gana laba atruna neratificēšanai.

Papildināts 04.02.2018 09:59:

Taču TĀ konvencija iir tik vienpusīga, ka tur vairāk risku kā potenciālu ieguvumu.

Piemēram? Parādi ar pirkstu:

https://rm.coe.int/1680462538

Tikumības slepenpolicija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18368683