Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ņemšanās ap konvenciju

justrelax

12345

viņiem ir padomā eiropeisku vērtību aizsardzība un nostiprināšana Eiropā.
Vislabākā eiropeisko vērtību aizsardzība būtu- nepieļaut robežpārkāpumus. Visus no Vidusjūras izzvejotos (ja pieņemam, ka jāzvejo, ka nedrīkst cilvēkiem tīšā prātā ļaut noslīkt) pagriezt atpakaļ uz jebkādu daudzmaz mierīgu zemi kontinentā, no kura izbraukuši.

Papildināts 04.02.2018 11:22:

Un, protams, savaldīt un nolikt pie vietas musulmaņu invāzijas finansētāju(-s). Ja tam ir kiška par tievu, tad lai bāž savas konvencijas tur, kur saule neiespīd.

Papildināts 04.02.2018 11:27:

Kāda izskatās Kalē ostas apkārtne! Viss vienās restēs, kā zvēru dārzs! Un nevar ne Francija, atsevišķi ņemta, ne visa ES kopā novākt to bardaku un neturēt nekādus telšu slamus pie ostas? Tad ko vispār var- papīrus pārcilāt no vienas čupiņas uz otru? Kādā nespējnieku barā esam iekūlušies?

.

Interesanta grāmatiņa

https://ritvars.wordpress.com/2016/07/15/daniela-friberga-istie-labejie-atgriezas/

http://www.viestursrudzitis.lv/zviedrija-dzivo-ari-labejie-jaunie/

"Nu un tā mēs rullējam, pilna pasaule ar Upuriem – sievietēm, gejiem, netradicionālām ģimenēm, nekristiešiem, nebaltajiem, neeiropiešiem… Visiem nodarīts pāri un visiem kaut kas jāpieprasa. Jāpieprasa no baltā vīrieša, ģimenes tēva, jāpieprasa no kristiešu Dieva. Iekšpasaule sajaukusies ar ārpasauli, objektīvais ar subjektīvo. Ir tikai jautājums – kādēļ, kam tas izdevīgi, tāds globāls apmāns?"

"Mums ir darīšana ar kreiso – sociālistu – ideoloģiju, kura 20-tajā gadsimtā ir veikusi milzu izrāvienu un zem liberālisma nosaukuma iekarojusi cilvēku uzvedības noteikšanu visā pasaulē. Tieši “iekarojusi”, nevis cilvēki tai ir pievienojušies, paši nemaz nenojaušot, ka tikuši pievienoti."

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

pelēkais nezvērs

Itālijā imigrantus sašāvušais skaidro, kāpēc pēkšņi nolēmis uzbrukt cilvēkiem

"Uzbrukums noticis dienu pēc tam, kad Mačeratā kāds Nigērijas patvēruma meklētājs un narkotiku tirgonis tika aizturēts par 18 gadus vecas sievietes nogalināšanu. Gabalos sadalītais sievietes līķis tika ievietots koferos.
"Es braucu uz sporta zāli, kad es radio dzirdēju par šo 18 gadus veco meiteni," izmeklētājiem sacīja Traini, vēsta laikraksts "Corriere della Sera".
"Es instinktīvi devos mājās, atvēru seifu, izņēmu pistoli un nolēmu viņus visus nogalināt," viņš piebildis. "

Par šāvēju viss skaidrs, bet nav skaidrs kā nelaimīgajai sievietei varētu būt palīdzējusi tā saucamā Stambulas konvencija.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Skābais

nav skaidrs kā nelaimīgajai sievietei varētu būt palīdzējusi tā saucamā Stambulas konvencija.
Un kā bērniem palīdz Bērnu tiesību konvencija? Varbūt Latvijai no tās izstāties, jo tā bērniem tāpat nepalīdz?

Konvencijas ir standartu kopums, ko valstis uzņemtas ievērot. No vienas puses - tie ir standarti, ko ieviest dzīvē, no otras puses, valsts starptautiski pasaka, ka šos standartus ievēro. Ja valsts nepievienojas Stambulas konvencijai, tā vienkārši visai pasaulei pasaka, ka sieviešu tiesības tai nav svarīgas. Viss ir tik vienkārši.

Kašķis šeit veidojas tikai no Krievijas propagandas, kas atrod tai konvencijā to, kas tur nav rakstīts. Pat turkiem nebija tādas problēmas ar šo konvenciju, kaut gan viņi ir muslimi.

Raidījumā "100 g kultūras" viens mācītājs izgāzās un vēl pēc tam uzmeta lūpu, kad lika parādīt, kur tieši ir rakstīts tas, ko šams apgalvo.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

12345

Konvencijas ir standartu kopums, ko valstis uzņemtas ievērot. No vienas puses - tie ir standarti, ko ieviest dzīvē, no otras puses, valsts starptautiski pasaka, ka šos standartus ievēro
Es, kad man tas bija aktuāli, saskaitīju, cik pantus no Bērnu tiesību konvencijas Lielbritānija pārkāpusi pret manu audžubērnu. Sanāca 13 gab. Lielbritānija ir parakstījusi Konvenciju reizē ar Latviju, 1991.g. 19. decembrī. Labuma no tā nav nekāda. Iesaistītie ierēdņi tādu Konvenciju nav nemaz lasījuši un, kad es Konvencijas tekstu gribēju parādīt 13 gadus vecai pusaudzei- aizliedza un atņēma.

Papildināts 05.02.2018 12:45:

Kašķis šeit veidojas tikai no Krievijas propagandas, kas atrod tai konvencijā to, kas tur nav rakstīts.
No vienas puses, tāda lieta kā Krievijas propaganda pastāv.

No otras puses, Rietumu propaganda arī pastāv, tieši tikpat melīga un visādus sūdus piesedzoša.

Papildināts 05.02.2018 12:49:

No trešās puses, Latvijā nav pēc dzimuma, vecuma, vai vēl kādām pazīmēm diskriminētu grupu, kuru aizsardzībai būtu nepieciešama speciāla Konvencija, mums ar likumiem viss ir puslīdz kārtībā.

Papildināts 05.02.2018 13:07:

Jums, kas nav saskārušies, varbūt ir citādi. Bet man par tā saucamajām Eiropas demokrātiskajām vērtībām nav vairs ne mazāko ilūziju. Un tam nav nekāda sakara ar Krievijas propagandu. Krievija vienkārši izmanto "šo" vājās vietas. Un nav Eiropā ne īstas demokrātijas, ne īstas vārda brīvības- neesiet naivi! Demokrātijas apstākļos nemaz nebūtu iespējama spiediena situācija kaut ko parakstīt un pievienoties.

.

sniegpaarslinsh

.. no ceturtās puses.. konvencijas vajag, lai nav *caurumu* likumos un būvi, kuru nepeld nevar nosaukt par kuģi utt !

.. no piektas puses, nu nevar katru *ideju* (arī apsurdu) paredzēt un vienmēr atradīsies kāds, kas teiks : *..a kur tas rakstīC ?*

.. ir uz ko tiekties

pelēkais nezvērs

.. ir uz ko tiekties

“Gender” sociālās teorijas jeb “gender” sociālās konstruēšanas teorijas ietvaros šobrīd tiek piedāvāti vairāki desmiti “gender” veidi, kurus persona sev var izvēlēties neatkarīgi no sava bioloģiskā dzimuma. Piemēram, sociālā tīkla Facebook lietotājiem ASV tiek piedāvāts atzīmēt vienu no apmēram 50 “gender” veidiem. 48 no tiem tiks uzskaitīti angļu valodā, jo vairumam no tiem latviešu valodā nav attiecīga tulkojuma: Agender, Androgyne, Androgynous, Bigender, Cis, Cisgender, Cis Female, Cis Male, Cis Man, Cis Woman, Cisgender Female, Cisgender Male, Cisgender Man, Cisgender Woman, Female to Male, Gender Fluid, Gender Nonconforming, Gender Questioning, Gender Variant, Genderqueer, Intersex, Male to Female, Neither, Neutrois, Non-binary, Other, Pangender, Trans, Trans Female, Trans Male, Trans Man, Trans Person, Trans Woman, Transfeminine, Transgender, Transgender Female, Transgender Male, Transgender Man, Transgender Person, Transgender Woman, Transmasculine, Transsexual, Transsexual Female, Transsexual Male, Transsexual Man, Transsexual Person, Transsexual Woman, Two-Spirit.

Anglijas “Gender” Identitātes izpētes un izglītības biedrība (angl. – Gender Identity Research and Education Society (GIRES)) pat norāda, ka angļu valodā vajadzētu aizstāt ierastās uzrunas formas “Mrs.”, “Mr.”, “Ms.” ar “gender” neitrālu formu “Mx.”, savukārt vietniekvārdus “viņa” (she) un “viņš” (he) ar daudz neitrālākām formām, piemēram, “they”, “per”, “zie” vai “fey”.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Babs

Ak, kunks, kaut kādi krievu propagandas uzburtie un tiražētie murgi. Es saprotu, ka var jau protestēt, bet dariet to jēdzīgi. Nākamais solis sava viedokļa aizstāvēšanai būs Bergsetas fantāzijas augļu piesaukšana.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

12345

Un nav Eiropā ne īstas demokrātijas, ne īstas vārda brīvības- neesiet naivi! Demokrātijas apstākļos nemaz nebūtu iespējama spiediena situācija kaut ko parakstīt un pievienoties.

Latvija jau sen ir parakstījusi Stambulas konvenciju. Pēc tavas demokrātijas definīcijas, ja es esmu par ratificēšanu un tu esi pret, kas valstij ir jādara īstas demokrātijas apstākļos?

Skābais

Bet man par tā saucamajām Eiropas demokrātiskajām vērtībām nav vairs ne mazāko ilūziju.
"Demokrātija" nav stabils stāvoklis, bet visu laiku ir jāstrādā pie tā, uz to jātiecas. Šādās reizēs der salīdzināt to ar citām sistēmām, piemēram, kaimiņvalstī var dabūt cietumu arī par anonīmu komentāru, kur esi izteicis šaubas par valdības rīcību.

Es, kad man tas bija aktuāli, saskaitīju, cik pantus no Bērnu tiesību konvencijas Lielbritānija pārkāpusi pret manu audžubērnu. Sanāca 13 gab.
Protams, dažādu valstu dažādās tradīcijas bieži neļauj pamanīt savus "grēkus", līdz kāds neparāda ar pirkstu, piemēram, tiesā. Tas ir arī iemesls, kāpēc dažiem liekas, ka pie mums viss ir kārtībā, tomēr īlēni ik pa laikam parādās. Tāpēc šādas konvencijas liek politiķiem piedomāt, kad pieņem jaunus lēmumus.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18368683