Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ņemšanās ap konvenciju

justrelax

pelēkais nezvērs

Jums, kas nav saskārušies, varbūt ir citādi. Bet man par tā saucamajām Eiropas demokrātiskajām vērtībām nav vairs ne mazāko ilūziju. Un tam nav nekāda sakara ar Krievijas propagandu. Krievija vienkārši izmanto "šo" vājās vietas. Un nav Eiropā ne īstas demokrātijas, ne īstas vārda brīvības- neesiet naivi! Demokrātijas apstākļos nemaz nebūtu iespējama spiediena situācija kaut ko parakstīt un pievienoties.

Tieši tā. Eiropā tagad notiek demokrātisko vērtību deģenerācija. Tiklīdz kaut kas nedarbojas pēc šī procesa virzītāju plāna vai kaut kas šiem nav pa prātam, visa liekulīgā "demokrātijas" maska tiek atmesta un sākas birku piekarināšana un sankciju pielietošana vislabākajās PSRS tradīcijās. Ak, jā, un ko viņi iesāktu bez Krievijas.. šito bubuli viņi var piesaukt gan dienu, gan nakti visās iespējamās situācijās, lai tikai aizmālētu tautai acis un tā neredzētu tās saucamās "Rietumu demokrātijas" āža kāju.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Turks

Ak, jā, un ko viņi iesāktu bez Krievijas.

Pastāsti nu, kas ir tie "viņi"?

Tikumības slepenpolicija.

Ļaunākais, ko Putins un viņa kompānija nodarījusi brīvajai pasaulei ir tas, ka viņi ir iedevuši projekcijas objektu.

Kādā veidā sabiedrība var uzlabot dzīvi demokrātijā, ja tā visu projicē?

https://www.usatoday.com/story/life/entertainthis/2016/11/15/tinder-app-transgender-agender-genderqueer/93873790/

Babs Ak, kunks, kaut kādi krievu propagandas uzburtie un tiražētie murgi. Es saprotu, ka var jau protestēt, bet dariet to jēdzīgi. Nākamais solis sava viedokļa aizstāvēšanai būs Bergsetas fantāzijas augļu piesaukšana.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Resnā Žurka

Turks
66. pantu ar visu pielikumu atļaušos nekomentēt. Raimis npadsmit reizes jau nezcik tēmās atkārto.Tas ir riska faktors.

Kas no 4. panta (un citiem arī) nav vēl LV likumos?

3.c ir visai absurds un 3.d vedina domāt, ka lietas var tikt skatītas vienpusīgi, ņemot vērā dzimumu, vīrieši automātiski tiek nostatīti potenciāla varmākas lomā.

Protams, es saprotu, ka pasaules kontekstā daudzas tur minētās lietas ir ļoti nozīmīgas, taču tas ir tas pats, kas ar izglītību - ja citur jācīnās, lai sievietēm izglītība vispār būtu pieejama bez riska dzīvībai, tad pie mums ir pilnīgi cita rakstura problēmas, pie tam vairāk potenciālu risku ir puišiem.

Un uz jautājumu, kas no tā visa vēl nav iestrādāts Latvijas likumos, neviens aizstāvis šeit nav spējis atbildēt. pamatargumenti - katrs kas kaut ko pasaka pret, ir Krievijas propagandas zombijs.

Papildināts 05.02.2018 15:11:

Parasti norma skaitās pierādīt jēgu tam, ko vēlas ieviest vai mainīt, nevis tam, kas jau ir.

magoņmaizīte Berta

No Konvencijas aizstāvjiem es tiešām nekādu argumentāciju atskaitot to, ka Vajag tāpēc, ka vajag, un Visi dara tā (bet Ratificējušas tomēr ir tikai 18 valstis) neesmu uztvērusi.

Ja ES UN NATO bija jāstājas dēļ ārējiem draudiem, tad kas konkrēti Latviju apdraud, ja konvencija (kura ir parakstīta) netiek ratificēta?

Norma Džīna

Resnā Žurka
Un uz jautājumu, kas no tā visa vēl nav iestrādāts Latvijas likumos, neviens aizstāvis šeit nav spējis atbildēt

Līdz 2011.gadam Latvijā normatīvajos aktos bija daudz šķēršļu, kas traucēja cietušos aizsargāt no vardarbības ģimenē un sodīt vainīgos. Kopš Eiropas Padome pieņēma Stambulas konvenciju, tās principi un piedāvātie risinājumi konsekventi tika ņemti vērā, lai arī Latvijā nodrošinātu labāku aizsardzību no vardarbības cietušajiem un sodītu vardarbības veicējus. Piemēram, cietušajiem un vardarbības veicējiem ir ieviesti rehabilitācijas pakalpojumi. Ir ieviesti instrumenti, kas ļauj nošķirt vardarbības veicēju un cietušo, lai mazinātu atkārtotās vardarbības gadījumus utt. Tomēr ir vairākas sfēras, kuras Latvijā vēl nav sakārtotas, līdz ar to, Latvija vēl neatbilst visām konvencijas prasībām. Piemēram,  Latvijā ilgus gadus nav atrisināts jautājums par palīdzību seksuālas vardarbības upuriem, tai skaitā tiesu medicīnisko ekspertīžu pieejamību. Konvencijas dēļ ir apņemšanās šo problēmu risināt.

pelēkais nezvērs

Vajag tāpēc, ka vajag, un Visi dara tā

Ādamam bij septiņ` dēli, sēeptiņ` dēli,
Ne tie ēda, ne tie dzēra, ne tie zin, kas jādara..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Resnā Žurka

Norma Džīna
Nu žēl gan, ka nevienu normatīvo aktu nevar uztaisīt bez spēriena no konvencijas vai Eiropas fondiem. Bet kā viens no tiem uzrodas, tā top. Rezultāts uz papīra izskatās lieliski. Un Latvija tiešām ražo smuki noformulētus un starptautiskām normām atbilstošus dokumentus. Tikai pie papīra tas bieži vien arī apstājas. Jo praksei ta mēdz būt vajadzīgas pozīcijas budžetā.

Tas, protams, nav arguments nerakstīt vajadzīgu likumu. Taču nekas neliecina, ka sekos arī reāla rīcība tiesībsargājošo instanču izpildījumā. Vismaz nekas attiecībā uz invalīdiem nav uzlabojies. Ja neskaita, ka sāka dzenāt privātos par vides pieejamību, ko pašvaldības un valsts iestādes joprojām atļaujas ignorēt. Viss, kas izdarīts, ir nevis konvencijas, bet invalīdu NVO sasniegums.

TrakaAnna

Es atkal no konvencijas noliedzējiem neesmu dzirdējusi neko jēdzīgu - tikai to, ka man starp rindām jāaizlasa, ka nupat būs visādu seksuālo pervertu apokalipse un pasaule aizies bojā bez pastarās dienas.

Nez kapēc pieslēdzās katoļu baznīca - laikam baidās, ka nevarēs mazus puisīšus nesodīti izmantot.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

magoņmaizīte Berta

Nu bet uzraksti kā Atbalstītāja - kas bez Konvencijas ratificēšanas apdraud Latviju - Iekšējais drauds, ka vietējie varmākas, turpinot tādā pat garā kā netraucēti līdz šim, iznīcinās visu sieviešu populāciju, vai Ārējais drauds - ak, es pat nevaru iztēloties, kāds tas varētu būt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18368683