Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ņemšanās ap konvenciju

justrelax

Ir jau argumenti par to, ka tā konvencija ir rakstīta arī Eiropas imigrantiem ar viņu tradīcijām. Tas, lūk, radot neizpratni tādas valstīs, kurās tā imigrantu problēma vēl nav sazēlusi.

poponda Vēl.nav definēts kurā valsī būtu izskaužamas nepareizās paražas. Var būt mums vajadzēs izskaust paražas Afganistānā.

NoSilence
Izlasi, lūdzu, Stambulas konvenciju
Tie izlasīšanas ieteicēji varētu izlasīt paši. Sākt vajadzētu ar to, ka juridisks teksts ir tikai angļu un franču valodā.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


NoSilence

Raimonds1
Kurš Tev liedz lasīt angļu vai franču valodā, ja nevēlies tulkojumu gatavu, tulko pats.

Izlasi, lūdzu, Stambulas konvenciju pirms piesauc Afganistānu:

Nu es izlasīju citātu ko te publicēja.

Secināju ka nav teikts kur jāizskauž.

Bet ir teikts - kā ir jāizsauž. Proti - visiem iespējamiem līdzekļiem.

Tas ir - var notērēt visu budžetu.

Visādu dokumentu parakstīšana ir slidena lieta bet neparaksīšana ir normāla.

Tāpēc, ja neparaksta, nekas nav jālasa.

Papildināts 04.12.2023 21:26:

Pieķers ka palika kādas tradīcijas, bet viss iespējamais netika izdarīts, tad sanāks ka Latvija netur solījumus.

Muļķīga tā parakstīšana pat ja nebūs sankciju.

Pirms ko parastīt jāuzdod sev vienkāšs jautājums - kurš tev par to ka paraksīji dos naudu un cik? Vai arī kurš pret tevi pārtrauks vardarbību.

NoSilence

Raimonds1
Ir jau argumenti par to, ka tā konvencija ir rakstīta arī Eiropas imigrantiem ar viņu tradīcijām. Tas, lūk, radot neizpratni tādas valstīs, kurās tā imigrantu problēma vēl nav sazēlusi.

Konvencija ir rakstīta nevis imigrantiem, bet valstīm, lai veicinātu ātrāku un vienveidīgāku noteikto standartu ieviešanu praksē visās valstīs.


A nav svarīgi kam dēļ ir konvencija. Svarīgi ir tas kas tur ir faktiski rakstīts.

A rakstīts ir tas ka jādara viss iespējamais lai novērstu nenovēršamu un nebūtisku problēmiņu kuras novēršanai būs neskaidras un neizpētītas blaknes.

NoSilence

poponda
PASTĀVĪGAISCT = +45.9° poponda pirms 5 minūtēm A nav svarīgi kam dēļ ir konvencija. Svarīgi ir tas kas tur ir faktiski rakstīts. A rakstīts ir tas ka jādara viss iespējamais lai novērstu nenovēršamu un nebūtisku problēmiņu kuras novēršanai būs neskaidras un neizpētītas blaknes.
Nu es izlasīju citātu ko te publicēja.


Es ielikšu konvencijas mērķus, lai kliedētu bažas.

konvencijas mērķi ir šādi:

a aizsargāt sievietes no jebkādas vardarbības un novērst vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenē, sodīt par to un to izskaust;

b sekmēt jebkādas vardarbības pret sievietēm izskaušanu un veicināt sieviešu un vīriešu faktisku līdztiesību, tostarp nodrošinot sievietēm neatkarību;

c izstrādāt visaptverošu sistēmu, politiku un pasākumus, lai aizsargātu visus upurus, kas cietuši no vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē, un palīdzētu šādas vardarbības upuriem;

d veicināt starptautisku sadarbību, lai izskaustu vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenē;

e nodrošināt atbalstu un palīdzību organizācijām un tiesībaizsardzības institūcijām, lai tās varētu efektīvi sadarboties, izmantojot vienotu pieeju vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē izskaušanā.

2 Lai nodrošinātu to, ka šīs Konvencijas dalībvalstis efektīvi īsteno Konvencijas noteikumus, šī Konvencija paredz īpašu uzraudzības mehānismu.

2 pants - Konvencijas darbības joma

1 Šī Konvencija attiecas uz jebkādu vardarbību pret sievietēm, tostarp vardarbību ģimenē, kas nesamērīgi skar sievietes.

2 Konvencijas dalībvalstis tiek mudinātas piemērot šo Konvenciju visiem upuriem, kas cietuši no vardarbības ģimenē.

Mērķi nav svarīgi. Ja tu ņem kredītu lai nopirktu dzīvokli - merķis ir dzīvot komfortā. Bet saskaņā ar kredīta līgumu vari kļut par bomzi ar arestētiem kontiem kam nav jēgas nekur strādāt.

Kur tad palicis mērķis?

Mērķis nav svarīgs. Svarīgas ir saistības.

Papildināts 04.12.2023 22:11:

sekmēt jebkādas vardarbības pret sievietēm izskaušanu un veicināt sieviešu un vīriešu faktisku līdztiesību

Sekmēt... veicināt... klasiski pirmsvēlēšanu saukļi bez seguma.

Ja ģimenēm kur nav vardarbības būtu neapliekamais minimums lielāks par 3 procentiem tā būtu reāla sekmēšana un veicināšana.

Bet gan jau.ka finansējums būs vērsts pretējā virzienā un tāpēc sekmēs pretēju rezultātu.

Papildināts 04.12.2023 22:25:

veicināt starptautisku sadarbību, lai izskaustu vardarbību pret sievietēm un vardarbību ģimenē;

Šitas labs.

Kādu sievieti klapēs - a kaut kas braukās komandējumos un savstarpēji sadarbosies lai sievieti klapē mazāk un vieglāk un retāk.

Mani kā sievieti tracina šī sieviešu pataisīšana par kaut kādām nevarīgām tizlenēm, kurām vajadzīgi nez kādi īpaši dokumenti, lai viņas varētu izdzīvot. Bāc, nu pašas vainīgas, ka izvēlas dzīvot ar kkādiem kretīniem un vēl taisīt ar viņiem bērnus. Mūžīgie upuri arī pēc 1000 konvencijām paliks mūžīgie upuri.

Papildināts 05.12.2023 08:38:

Te arī blakus tēmā viena īd un īd, kāds vīrs ļauns mežonis, apsaukā par cūku un grūsta, bet prom iet tā arī 20 plus gadus nav sataisījusies. Ko tā konvencija te palīdzēs?

Godfather

Konvencija ir beidzot pieņemta un visa cepšanās par to ir lieka.

Īsti nesaprotu kādas briesmas tā sastāda, jo piekasīties un no teksta izzīst problēmas var gandrīz no jebkā. Tā taču netraucē dzīvot normāliem cilvēkiem.

Jā tā palīdzēs samazināt kau vienu vardarbības gadījumu, tad tas ir tā vērts.


NoSilence

Mērķi nav svarīgi. Ja tu ņem kredītu lai nopirktu dzīvokli - merķis ir dzīvot komfortā. Bet saskaņā ar kredīta līgumu vari kļut par bomzi ar arestētiem kontiem kam nav jēgas nekur strādāt. Kur tad palicis mērķis? Mērķis nav svarīgs. Svarīgas ir saistības.
poponda
Tu ej uz koncertu, tavs mērķis ir paklausīties labu mūziku, bet pa ceļam tevi nobrauc automašīna.

Mērķis ir svarīgs, bet vēl svarīgāk uzņemties un izvērtēt riskus. Arī kredītsaistību maksājums ir jāizvērtē ilgtermiņā. Bieži, kredītspeciālistam kaut ko noklusējam, jūtoties viltīgāki/gudrāki, bet tas ir kredītņēmēja klupšanas akmens.

Šitas labs. Kādu sievieti klapēs - a kaut kas braukās komandējumos un savstarpēji sadarbosies lai sievieti klapē mazāk un vieglāk un retāk

Starptautiskā sadarbība jau šobrīd notiek kriminālprocesa ietvaros: gan tiesiskajā palīdzībā, gan personas izdošanā, gan kriminālprocesa nodošanā un pārņemšanā. Tāpēc uztraikties par komandējumiem nebūtu pamata.

Vai kādu klapēs mazāk, vieglāk, retāk - tas atkarīgs no sabiedrības un valsts iesaistes kopumā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18368683