Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šajā tēmā — tikai par Bībelisko Lieldienu stāstu

nothing_special

malacis

Amizanta situācija. Mācītājam un avīm galvās pilnīgi atšķirīga aina.

L. Rozentāls pielūdz mirušu dievu (sk. video). Pārējie klātesošie — katrs kaut ko savu atkarībā no tā, kādas katram ir zināšanas* un loģiskās spriešanas spējas.

Situācijas traģisms — garīdznieki uzskata, ka uz viņiem baušļi neattiecas. Biežāk par „garīguma” izplatītājiem kļūst tie, kuri nepalaidīs garām iespēju „pasildīt rokas” pie cilvēku muļķības, tie, kuri gūst „kaifu” no varas pār cilvēku prātiem. Lai bizness neapsīktu, mācītāji Bībeles saturu ignorē un baznīcu transformē par politisku partiju vientiešiem. Cilvēce nepazīst citu tik filigrāni uz cilvēka vājībām un instinktiem balstītu, gadsimtos perfekti noslīpētu apkrāpšanas sistēmu.

*https://failiem.lv/u/eka7nk2m

Daugavietis

Interesanti, cik lielu summu, tas nabaganothing_special pārspriestais, kritizētais baznīcas un reliģijas skrūvīte L. Rozentāls, ir aizņēmies no drosmīgā Don Kihota ? Varbūt kādu dzimtas īpašumu laupīja ? Tagad, nabaga baznīcas sīkajam klerkam, jāatbild, gan par Romas pāvesta, gan par pārējo baznīcas augstākās kastas melno magu darbiem.

Ja jau gribās to baznīcu un reliģiju iznīcināt, tad pamēģini, nothing_special braukt virsū reliģijas dūžiem. Tā labi stipri - lai tie ziloņi, Tava oda kodienu sajustu. Kod no visas sirds ! Ko Tu haizivis neaiztiec ? Karo ar sīkaļām ? Kaut kāda zvirbuļu šaušana sanāk. Tā Tu reliģiju neiznīcināsi.............. Tad arī, pie reizes, sapratīsi vai Daugavietis Tev taisnību rakstīja.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Daugavietis
Ir dzirdēti gadījumi, kad reliģiozam vientiesim māja vai cits īpašums ir nozagts vai mūža nogalē izmānīts. Tu arī sēdi forumā, lai kādam iesmērētu savu „egregoru”. Saprotams, savu taksi neizpaud, jo tā svārstās plašā diapazonā. To, kas šīs krāpšanās rezultātā tiek nozagts no dzīves, naudas izteiksmē nepārrēķināsi.

Daugavietis

nothing_special
Arī man ir gadījies pieredzēt, kā svētie liekuļi izmāna no veciem cilvēkiem ļoti lielas summas vai īpašumus. Nu un tad ? Kurš Tev teica, ka viņi ir tie visgodīgākie ? Lai Tev, kā ateisma egregora marionetei būtu (varbūt) saprotams - tad egregoros, kas balstīti uz lielām taisnības, ticības, vienlīdzības un t.t., principiem, notiek vislielākās neģēlības. Starp citu, ateisma agregorā arī. Paskaties labāk skeletus savā un citu, tādi pat domājošo, skapjos. .......... kaut gan, Tu tak esi egregoriālā marionete. Bet tās sava egregora dēļ gatavas "pakārt" jebkuru...... tā, kā, laikam, veltas manas cerības. "Piesvied labāk ogles" reliģijas egregora lokomotīvei. Lai tā ātrāk skrien uz priekšu. Tas Tev labi sanāk. Interesanti, tas, ka sabrūkot reliģijas egregoram (pat, ja tā varētu notikt), Tu, kā ateisma reliģijas fanate varētu aiziet bojā, jo pazustu ateisma jēga un, tātad, Tavas dzīves jēga. Nu, bet labi, ko es te izsakos........ ar reliģijas un ateisma fanātu (egregoriālo marionešu) IQ, manis teikto nesaprast. Vienīgi, jautajums Tev, uz ko tā arī neatbildēji - ko Tev tas nabaga reliģijas klerks ir tādu sevišķu izdarījis ? Ka Tu viņu te tā šausti un izcel par reilģijas pamatlicēju un visgalveno reliģijas pārstāvi un reliģijas astoņkāja galvu ? .............. Kaut gan arī tas saprotams - ateisma (arī reliģijas, egregora) marionetes ar galvu nedomā. To viņu vietā dara viņu egregors.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Daugavietis

Tu te ārdies... Es tikai prasīju sīkāku informāciju par Tavu produktu. Es neko nepārdodu. Ja es tirgotos ar produktu, kuru nav iespējams redzēt, aptaustīt un tā klātbūtni ar specializētu aparatūru nomērīt, tad es nodrošinātu pārliecinošu pirmspārdošanas demonstrēšanu. Ērtības labad dari to attālināti.

malacis

c/ „Tev jāsaprot, kā tāpēc to sauc par ticību, ka loģikas argumenti tur nedarbojas” /c

Nav absolūtas ticības, kā Tu te sludini. Arī reliģiozie pretendē uz saprātīgumu. Ne velti mācītāji savu krāpšanos cenšas balstīt uz it kā loģiskiem spriedumiem. Ja kāds tic viena dieva eksistencei, viņš netic tūkstošiem citu dievu eksistencei, kurus pielūdz cilvēki, tātad — drīzāk ir neticīgais.

Tioba

c/ „Es ticu tam, ka Kristus ir bijs viens lāga Zelis. Kas un kā tur tālāk-kas to, lai zin...” /c

Sprīdītis, Kurbads, Antiņš, Lāčplēsis, Koknesis - tie ir pozitīvi pasaku un mitoloģijas tēli, kas raksturo mūsu identitāti. Jēzus Kristus tips nav mūsu mentalitātei atbilstošs.

Ļoti iespējams, kā senebreju eposa tēlam Jēzum Kristum bija reāli prototipi. Runājot par augšāmcelšanās ainu, siešana krustā bija soda veids Romas impērijā. Jādomā, gadījās, ka sodāmais noģība un pēc tam vēsumā atžirga, tomēr vēlāk no traumām ņēma galu. Visi pēc tam šim tēlam pierakstītie varoņdarbi, kas pamatā ir klejojoša triku meistara šovs, – tie ir no sērijas – „par aizgājējiem .. tikai labu”.

Daugavietis

Runājot par augšāmcelšanās ainu, siešana krustā bija soda veids Romas impērijā. Jādomā, gadījās, ka sodāmais noģība un pēc tam vēsumā atžirga, tomēr vēlāk no traumām ņēma galu.

Iedošu Tavām smadzenēm un vienpusīgai kritikai vēl vienu kārtīgu "gaļas gabalu" - Saskaņā ar Bībelē rakstīto, Jēzus zina cilvēku un savu pagātni, tagadni un nākotni. Tātad viņš zināja, ka pēc tam, kā tiks piesists krustā, augšamcelsies, un par šo viņa triku, viņu miljardi cilvēku pielūgs tūkstošiem gadu. Protams, ka daudzi, gribētu tādu ilgtermiņa godu un paciestu, tādas mokas, lai pēc tam, tiik ilgi un tāda apjoma tiktu dievināti ........

Sprīdītis, Kurbads, Antiņš, Lāčplēsis, Koknesis - tie ir pozitīvi pasaku un mitoloģijas tēli, kas raksturo mūsu identitāti. Jēzus Kristus tips nav mūsu mentalitātei atbilstošs.

Tagad saprotu Tavus "kara plānus". Tikai Tu esi paprasījusi citām tautām, vai šie tēli ir viņu mentalitātei derīgi un pieņemami ? Gribi, atdalīties no kristietības lielā vispasaules "katla" un vārīt savu, latvisko zupu, tikai Latvijā ? Nesanāks. Un tam ir pierādījums - latvieši, lielākā daļa, jau gadsimtus pielūdz nevis Sprīdīti, bet Jēzu. Lielais egregors ir "apēdis mazo". Bet Tavs pavisam niecīgais kaujinieciskā ateisma egregors ir vispār bez perspektīvām. Viņam nav izredžu. Tur - Jēzus egregorā ir nesalīdzināmi lielāka masa. Un ir dzīves skaidrojums, lai cik viņš pretrunīgs būtu. Tev un citiem Don Kihotiem tāda nav. Vienīgā iespēja Tev ir veidot savu mazu "sprīdītisko" sektu un popularizēt to, nevis kritizējot nabaga Rozentālu, bet parādot reālu pozitīvismu no saviem pielūgtajiem.

Tu neievēro savas pašas teikto - "Ja es tirgotos ar produktu, kuru nav iespējams redzēt, aptaustīt un tā klātbūtni ar specializētu aparatūru nomērīt, tad es nodrošinātu pārliecinošu pirmspārdošanas demonstrēšanu." Kritizē pretiniekus, bet savu labo preci slēp zem galda. Kā tad tauta uzzinās Tavu elku priekšrocības. Ar Tavu apgalvojumu - "Jēzus Kristus tips nav mūsu mentalitātei atbilstošs.", ir par maz. Gaužām par maz. To, ka viņš ir pietiekams arī latviskai mentalitātei, pierāda tas, ka viņu šeit Latvijā pielūdz jau daudzus gasimtus. Un cilvēki nesūdzas. Ir daudz varenu Dievu panteoni. Šis (Jēzus) panteons ir viens no tiem. Tevis uzskaitītie un, tavuprāt, labākie Dievi arī ir bez vainas. Vienā otrā maģiskā darbībā, pat ļoti labi. Tikai panteons, ja zini kas tas ir, izskaidro visas pasaules uzbūvi. Tādi atsevišķi Dievi, tikai pasaules uzbūves vienu daļu. Un tur ir viņu mīnuss. Jo cilvēka saprāts cenšās izskaidrot sev visu, nevis tikai daļu.

Daugavieša cāļblogs

Daugavietis

Tādā rīta agrumā un jau raksti! Rezultāts nepārtraukti murgi.

Jēzus Kristus ir literārs tēls. Stāsts bija par šā tēla prototipu.

Tas, ka pasaku tēli ir jāpielūdz, tā ir Tava pozīcija, es pret to iebilstu.

Daugavietis

Es vispār neko nepielūdzu, ja nu vienīgi apbrīnoju, cilvēka, jebkura cilvēka, dievišķās un visvarenās iespējas. To, kas ir mūsos pašos - cilvēkos. Arī Tevī. Tikai viss tas Tev iemests totālajā saprāta un zemapziņas kaktā - aizvietots ar fantasku "atklāsmi", ka cilvēki var izdzīvot bez ticības Augstākiem spēkiem.

Un, es, nevis pielūdzu, bet izmantoju gan Jēzus, gan Budas, gan Allaha Sprīdīša, Lācplēša un pārējo Dievu, dievību egregoru informācijas un enerģētiskās priekšrocības, savām vajadzībām. Arī pasaku tēli ir izmantojami. Un pat ļoti efektīvi. Būs laiks - uzrakstīšo šo tehniku.

Kur pierādījumi (Tavi pierādījumi), ka Jēzus ir literārs tēls. Lielākā daļa, neticīgo, kā Tu un es cilvēks, kā dziedniekam, uzskata, ka Jēzus bijis normāls, dzīvs tika kanonizēts un, kuram arī dzīves laikā, ka dziedniekam un gudram cilvēkam - oratoram, bija liela piekrišana. Un, vispār Tu zini, ka 2000 gadu atpakaļ literatūra, kā tāda - lubenes un krimināldetektīvi netika rakstīti. Cilvēki, lielākā daļa lasīt neprata un pat grāmatas nebija redzējuši........ Jā, tiešām, Tev ir bijuši nepārtraukti murgi. Arī nomodā. Ieslēdz loģiku, savādāk ateisma egregors viņu Tev ir kārtīgi noplicinājis. Nu, bet tas ar visām egregoriālajam marionetēm notiek. Nav jau nekāds jaunums. Re, džihādisti sava Dieva dēļ, kādus brīnumus taisa. Tavā "pozīcījā" nav loģikas. Nu nemaz.

Daugavieša cāļblogs

Daugavietis

Sākumā Tu runā par pasaku tēlu: ”Jēzus zina cilvēku un savu pagātni, tagadni un nākotni. Tātad viņš zināja, ka pēc tam tiks piesists krustā, augšāmcelsies...” Tālāk saki: ”Lielākā daļa neticīgo, kā Tu un es uzskata, ka Jēzus bijis .. normāls, dzīvs...” Nekā jauna, parastā Paiča/Rozentāla krāpšanās tehnika.

Jēzus bībelisko tēlu ir izdomājuši kristieši, kuri nav tikušies ne ar Jēzu, ne ar Jēzus laikabiedriem. Citi kristieši simtu gadu garumā to ir papildinājuši, tai skaitā ar stāstiem, kas ir pretrunīgi sākotnējiem. Tātad Jēzus Kristus ir literārs tēls.

Romas impērijas hronikās nav minēts brīnumdaris, kurš ar piecām maizēm un divām zivīm pabaroja „21- pieci tūkstoši (cilvēkus), neskaitot sievas un bērnus .. 20- Un visi ēda un paēda un salasīja no atlikušām druskām pilnus divpadsmit grozus ..”, stāsta turpinājumā: „25- Jēzus nāca pie tiem, pa jūras virsu staigādams” (Mat. 14). Viss, ko kristiešu teologi mēģina uzrādīt kā vēsturiskus faktus, ir daži vēsturnieku apšaubīti hronikas ieraksti, ka ir bijis cilvēks ar vārdu Jēzus. Kristiešu ideologiem nav vēsturisku faktu par bībeliskā Dieva - Jēzus eksistenci.

Šeit Tu atklāj sava grāmatplaukta saturu – c/ „Un, vispār Tu zini, ka 2000 gadu atpakaļ literatūra, kā tāda - lubenes un krimināldetektīvi netika rakstīti.”/c

Zinu, ka par pirmo zināmo literāro darbu tradicionāli uzskata babiloniešu "Poēmu par Gilgamešu". Tā sarakstīta 3000 gadu pirms Jaunās derības pasaku stāstiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369151