Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šajā tēmā — tikai par Bībelisko Lieldienu stāstu

nothing_special

RXEI = Vasiks = malacis

..tas ka Bībelē ir muļķības neatceļ Dieva eksistences iespējamību/c

Ja lielākās reliģijas Dieva apraksts (Bībele) ir meli, tad tas ir arguments, ka Dieva nav. Līdzīgi ir ar tūkstošiem citām aktuālajām reliģijām. Arī tās ir senatnē dzīvojušu, nezinošu cilvēku priekšstats par pasauli. Par dieviem, kuri mīt tikai Tavā galvā un tikai iespējamības statusā .. par to nav vērts runāt.

Dzīves jēga, Tu cikliski vicini šo saukli, bet pats vēl neesi izpaudies.

Piešķirt savai dzīvei konkrētu jēgu vai mērķus vai par to neiespringt – tā ir katra personīgā izvēle. c/“Tu vari to izveidot tādu, kādu vēlies. Vai tu vēlies kaut ko radīt? Atstāt pasauli labākā stāvoklī nekā to atradi? Mācīt? Mācīties? Nopelnīt milzum daudz naudas? Atrast mīlestību? Dzīvot pieticīgi? Radīt daudz skaistu bērnu? Pasaule ir tava, lai to izpētītu un tev pašam tajā jāatrod sava jēga.”*/c

Pretstatā tam reliģija cilvēkiem cenšas “iesmērēt” fiktīvu dzīves jēgu – kalpot neeksistējošajam – faktiski apmierināt reliģisko krāpnieku intereses. Tas ir nosodāmi. Katram pret to ir jāvēršas. Ignorēt un izlikties neredzam kristiešu reliģijas ļaunumu, – tāda “strausa” politika vairo slikto un galarezultātā atspēlēsies katram.

Uz Tavu jautājumu: Vai piedzimām, lai vergotu sava prāta iegribām? Vai tā ir dzīves jēga? Es atbildēju. Protams, cilvēks piedzimst, lai realizētu prāta radītos mērķus. Lai kādi tie arī būtu, tie būs viņa mērķi. RXEI un viņam līdzīgie to vien kāro kā sagraut cilvēka dzīves pamatu un aizstāt to ar sludinātāju murgainajām iegribām un verga domāšanu. Savus merkantilos mērķus viņi slēpj aiz melīgiem plakātiem par garīgumu un dzīves jēgu. Varbūt kādam pārlieku paļāvīgam un nekritiskam cilvēkam viņi arī sačakarē apziņu un implantē verga domāšanu. Šāda garīga piesmiešana silda reliģisko paverdzinātāju ego.

*https://sites.google.com/site/ateismajautajumi/

Ja lielākās reliģijas Dieva apraksts (Bībele) ir meli, tad tas ir arguments, ka Dieva nav.

Ja pēc kara mežos bija čekas viltus mežabrāļi, kas bija domāti lai izķertu iedzīvotājus kas palīdz mežabrāļiem, tad tas nenozīmē ka nekur nebija īsto mežabrāļu.

Dievs ir jo to vajag. Tāpat vajag citus paverdzināt un apspiest. Izdzīvo un attīstās tās sabiedrības, kur tas notiek.

malacis

RXEI = nothing_special

Abi divi ir ticīgie - viens tic, ka Dievs ir, otrs tic, ka nav

A kas izriet no tā ka Dieva nav?

Ja Dieva nav, tas starp citu nenozīmē ka Bībelē rakstītas muļķības.

Var gadīties ka bija kaut kāds citplanētietis atlidojis, kas te izklaidējās ar specefektu rādīšanu cilvēkiem un visiem iestāstīja ka ir Dievs. Tādējādi Bībelē varētu būt pārstāstīta taisnība - tāda kā to izprata cilvēki toreiz.

Pirms domāt ir vai nav, jāizdomā kas tas tāds ir kas ir vai nav. Ja pareizi izdomā, tad var būt arī ir.

Tad nu kas izriet no tā ka Dieva nav? Kāpēc svarīgi par to citus pārliecināt? Viena lieta pārliecināt ka uz baznīcu nav jānes nauda... Tikai atkal nav teikts ka to naudu neaiznesīs kādam citam šamanim, kurš kaut kādas muļķības sacerēs. Katrā ciņā nothing_specialam vairāk netiks. Stāv baznīcas, uz tām kāds piestaigā, kaut ko iedod cilvēkam sutanā, tas saorganizē pasākumu kas citiem patīk.. Kas tur slikts ? Smuka publiska ēka kur katrs var ieiet. Labi tak.

RXEI = Vasiks = malacis

c/„Izdzīvo un attīstās paverdzinātās sabiedrības”/c

Ēci Pēci, Tu esi mūsu glābējs – paverdzinātājs! Vienīgi Tev tā vergu armija tāda pašķidra – pieci motociklisti un bariņš pensionāru. Un arī tie drīz izklīdīs. Donkihotam lielāks potenciāls.

c/„Dievs ir, jo to vajag. Tāpat vajag citus paverdzināt un apspiest.” /c

Nav šaubu, ka Tev dievu vajag, jo tas ir tavas peļņas avots. Paverdzinātie .. tie sāk apjaust faktisko reliģijas saturu. Nu kurš normāls cilvēks no brīva prāta piekritīs būt par mēslu maisu?

https://www.ebaznica.lv/tu-esi-meslu-maiss-4245/

Tu moto forumā slavēji Jēzus pamācības. Pat minēji paša izfantazētu Jēzus morāles kodeksu. Bet tad strauji apklusi. Te zināmākās norādes, kuras Jēzus ir devis saviem sekotājiem:

18 Kalpi, paklausiet saviem kungiem visā bijībā, ne vien labajiem un lēnajiem, bet arī ļaunajiem. 20 Ja jūs, labu darīdami, cietīsit pārestības un tās panesīsit, tas Dievam labi patīk. 39 Es (Jēzus) jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru. 5 Netiesājiet priekšlaikus, tiekāms Tas Kungs atnāks. 37 Netiesājiet, lai jūs netopat tiesāti.

Citiem vārdiem sakot: esi lupata, neaizstāvi savas intereses, katra vagara priekšā lien uz vēdera, apslāpē savu pašcieņu, nenostājies pret ļaunumu un meliem, neaizstāvi vājāko, vienaldzīgi noskaties uz valsts nozadzēju shēmām un politiķu mahinācijām. Ja savā gļēvumā nolaidīsies līdz kājslauķa statusam, tad Jēzus sola tevi atalgot. Kā samaksu par tavu netīro sirdi krāpnieks Jēzus sola nonākšanu Leiputrijā.

Tādas ir „dižā” Jēzus „viedās” pamācības. Vai kaut ko esmu palaidis garām? Kā redzam, amorāla un tukša ir kristieša dzīve un dzīves jēga.

Kas tur amorāls?

Vasiks (Ēcis Pēcis)

Verdzība, terors, apkrāpšana – vairums cilvēku uzskata, kas tas ir amorāli. Es tam pieskaitu arī gļēvumu un vienaldzību. Iepriekš iztirzāju epizodi par Jēzus zemo morāli:

„Ja kāds nāk pie Manis un neienīst savu tēvu un māti, sievu un bērnus, brāļus un māsas un pat savu paša dzīvību, tas nevar būt Mans māceklis. Lūk. 14:26 Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu. Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti. Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki. Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts. Mat. 10:34-37 Bet brālis brāli nodos nāvē un tēvs dēlu; un bērni celsies pret vecākiem un tos nonāvēs. Mat. 10:21”

Tu melo, ka šie līdz absurdam nežēlīgie Jēzus aicinājumi ir jāsaprot pārnestā nozīmē. Nē, tie ir jāsaprot burtiski. To Jēzus apstiprina ar personīgo piemēru.

c/Tad Viņa māte un Viņa brāļi nāca un, ārā stāvēdami, pie Viņa sūtīja un Viņu sauca. Un ļaudis sēdēja ap Viņu un Viņam sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi, un Tavas māsas ārā Tevi meklē." Un Viņš tiem atbildēja un sacīja: "Kas ir Mana māte un Mani brāļi?" Un Viņš visapkārt uzlūkoja tos, kas ap Viņu sēdēja, un saka: "Redzi - Mana māte un Mani brāļi. Jo, kas Dieva prātu dara, tas ir Mans brālis un māsa, un māte."/c Šī epizode ir visos sinoptiskajos evaņģēlijos: Mateja 12: 47-49, Marka 3: 31-34, Lūkas 8: 20-21.

Jēzus pauž nicinājumu pret savu māti un pret visām sievietēm. „Jēzus saka tai (!Vissvētākajai Jaunavai Marijai): "Kas Man ar tevi, sieva?" Jāņa 2:4” sasaucas ar viņa nicinošo attieksmi pret sievietēm. c/„114) Sīmanis Pēteris sacīja viņiem: "Lai Marija iziet no mūsu vidus, jo sievietes nav dzīvības cienīgas!" Jēzus saka: "Redzu, es viņai pievērsīšos, lai padarītu viņu vīriešu kārtas, lai viņa arī kļūtu par dzīvu garu kā jūs, vīrieši. Tā kā katra sieviete, kas kļuvusi par vīrieti, ieies Debesu valstībā." (Toma evaņģēlijs)/c

Jēzus rīkojās amorāli un to pašu pieprasa no saviem sekotājiem. Sakot: „Tev būs savu tuvāku mīlēt”, ar „tuvākajiem” Jēzus domā savus ideoloģiskos sekotājus. Savu māti viņš noliek zemāk par klaidoni. Šāds amorāls vieplis ir kristiešu reliģijas simbols – tikpat ļauns kā pati reliģija.

Savu merkantilo mērķu vadīti, reliģiskie šmaukļi, Bībeli sauc par „morāles etalonu”. Patiesībā kristiešu reliģija ir tikai paverdzināšanas instruments. To Tu pats apstiprināji.

Nu neviens nezina ko uzskata vairums cilvēku.

Var gadīties ka vairums uzskata ka religija ir laba štelle. Tā ka nav nekā amorāla no vairākuma viedokļa.

Tas ka verdzība , terors ir labi tiek apstiprināts ar to ka pastāv lopkopība, zemkopība kur cilvēki ir paverdzinājuši citas dzīvas būtnes vienlaicīgi ļaujot tām izmukt no sīvas konkurences un savairoties netedzētos apjomos un areālos.

Aizej uz veikalu, nopērc rīsus , gaļu... un priecājies ka Dievs devis iespēju apspiest tās dzīvās radības, veikt genocīdu pret nezālēm un dažādiem kukaiņie un graauzējiem...

Tāda ir tā patiesība un viss ir augsti morāli, jo mēs ne tikai apspiežam bet arī rūpējamies par apspiestajiem ar vien augstākā līmenī un pakāpē.

Nav jēgas sunīt bībeli vai ko citu, nepiedāvājot alternatīvu. Un labāka alternatīva par Jēzu netika atrasta, lai gan mēģinājumu meklēt bija daudz.

RXEI

nothing_special ļoti gari rakstīt nav iedvesmas tik foršā dienā, bet tomēr pajautāšu - ar ko tāds fundamentāls ateists kā n_s ir labāks par reliģisku fundamentālistu? Manuprāt abi ir pretēji grāvji - viens gatavs galināt citus savas reliģiskās pārliecības dēļ, otrs gatavs jaukt nost baznīcas, ja kāds dotu tādu varu. Abi citē Bībeli, kuras vienkāršo vēsti "mīli savu tuvāko kā sevi pašu" pat nav sapratuši.

Ir taču zināms, ka ļooooti daudziem cilvēkiem ticība ir palīdzējusi atbrīvoties no atkarībām, izmainīt savu personību, saprast un praktizēt daudzas dzīves gudrības u.tml. Manuprāt tādēļ vien kristietība ir pelnījusi savu vietu šajā pasaulē. Vai tu būtu gatavs to visu iznīcināt, atņemot šiem cilvēkiem to vērtību, ko viņi ir ieguvuši? Tu varētu būt tik ļauns, iedzenot šos cilvēkus atkarībās, bailēs, depresijās, ja bez ticības Dievam citādāk tie nespētu izkļūt no purva? Jeb tu tiešām tici, ka psihoterapeits un narkologs tiem visiem spētu palīdzēt?

Tu te visu laiku prasi kaut kādus pierādījumus, bet es tev saku, ka nav pat tādas vienotas metodes, kā nonākt līdz ticībai. Katram cilvēkam šis ceļš ir savs. Tā nav nekāda eksaktā zinātne, lai ar formulām un definīcijām visu izskaidrotu. Pat biznesā ir jāpaļaujas uz "čuju, ņuhu un poņu", lai arī cik gudru grāmatu būtu sarakstīts.

WWJD

c/„Neviens nezina ko uzskata vairums cilvēku.”/c

Ēci, nav Tev nekā cita ko darīt kā vien tēlot muļķi. Katrs, kurš ir pie pilnas saprašanas, zina, ka morāles normas ir katrā sabiedrībā. Morāles normu nepieciešamā daļa ir nostiprināta rakstītajos likumos.

c/„ļooooti daudziem cilvēkiem ticība ir palīdzējusi”/c

Cik daudziem, kādā mērā un vai vispār ir palīdzējusi? Vai to var salīdzināt ar reliģijas summāro ļaunumu? Ja kāds savā dzīvē ir „paklupis”, vislabāk viņam palīdzēs līdzcilvēks, kurš patiesi grib palīdzēt, vai institūcija, kurai nav slēptu mērķu. „Ziedot.lv” administrēšanai tērē ~10 % no ziedojumiem, un pārējais nonāk labdarībai. Un cik no saziedotā savām vajadzībām tērē baznīca? 90 % vai vairāk?

Blefošana un meli — tas ir Tavs bizness. Ja tā nebūtu, Tu neņemtos visos iespējamajos forumos un portālos ar simtiem niku. Jau pasen „Aizliegtajā paņēmienā” par to bija sižets. Diemžēl portālu administrācija neierobežo troļļu biznesu.

Es kritizēju reliģijas saturu. Vēršu uzmanību uz to, kā šis terora instruments darbojas un tiek lietots. Cilvēku totāla apkrāpšana nenes labumu ne apkrāptajiem, ne sabiedrībai kopumā. Kristiešu reliģija ir amorāla.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369151