Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šajā tēmā — tikai par Bībelisko Lieldienu stāstu

nothing_special

Likumos rakstīts tas ka baznīca ir ok.

RXEI

nothing_special
Ja runā par summāro ļaunumu, tad jau tomēr pieļauj, ka ticība dažos gadījumos tomēr indivīdam un sabiedrībai dod labumu? Ja tā, tad mums abiem kopā patiesībā ir viens kopīgs darbs - cīnīties pret radikāli noskaņotiem manipulātoriem, kuri reliģiju izmanto nevis cilvēku celšanai, bet pazudināšanai. Ja Jelgavā iet bojā jauna māmiņa ar bērnu, jo sektanti centās padarīt Dievu par cilvēku kalpu, tad arī man tas nav pieņemami. Ja draudzes gans publicē mājas lapā, kā pareizi aprēķināt desmito tiesu pirms nodokļiem, tad arī man tas nav pieņemami. Ja es redzu, ka pops ir viss zeltā un braukā jaunākajā mersedesā ar personīgo apsardzi, bet pie ieejas večiņas savāc ziedojumu grašus, tad arī man tas nav pieņemami. Mūsu draudzē tādas lietas nenotiek, ziedotā nauda nonāk labdarībai un askētiskas draudzes ēkas uzturēšanai, cilvēki nesavtīgi palīdz viens otram kā īsti brāļi un māsas. Ir forši iegūt lielu ģimeni, kura par katru cilvēku gatava iestāties. Notiek aktīva palīdzība no atkarībām cietušiem cilvēkiem, tiek sniegts materiāls un emocionāls atbalsts depresijās iekritušajiem. Lērums darbu, kurus valsts institūcijas vai nu nedara, vai dara mazāk efektīvi. Tikai par šiem darbiem neviens nelielās, jo viss tiek darīts, nesagaidot pat paldies.

Lūdzu nedari kļūdu un nebāz visus vienā maisā.

Jā, un apgrozos es tikai 2 forumos, kuros atpazīstams pēc reti sastopamā burtu salikuma. Nav man tik daudz laika citiem forumiem. Ja ko rakstu, tad tikai ar mērķi palīdzēt citiem lauzt nevajadzīgus stereotipus par pēdējo gadu tendencēm.

WWJD

Ēci, šeit biji atklāts:

c/Nu, laikam jau vajag spīdzināt un nogalināt, ja reiz izdomāja. Dievs ir, jo to vajag. Tāpat vajag citus paverdzināt un apspiest./c

Tad atkal atsāki stāstīt pasakas. Izliecies esam labāks par saviem amata brāļiem. Patiesībā esi sliktāks. Kristietības pamatdokuments (Bībele) ir mēsls – tāds, ka smaka acīs kož. Bet Tev ne silts, ne auksts .. tik turpini monotoni kladzināt veco dziesmu.

Uz ko Tu mani aicini? Uz kaut ko līdzīgu smadzeņu lobotomijas procedūrai? Tev maz ar tiem nabagiem, kurus esi garīgi piesmējis? Viņi Bībeli zina tikai pēc vāka. Savu dzīvi ir gatavi izniekot par prieku reliģiskajiem paverdzinātājiem. Vienīgais, ko kristieši ir ielāgojuši, ka viņu nožēlojamais stāvoklis ir viņu „brīva” izvēle. Baznīca ir sabiedrības vēzis.

Jēzus pamācības ir ļauni, amorāli un cilvēku degradējoši noteikumi. Ar visām no tā izrietošajām sekām. Pret to Tu neatradi argumentus. Vienīgais, kas tev atliek, izlikties par muļķi.

ir mēsls – tāds, ka smaka acīs kož. Bet Tev ne silts, ne auksts

Gribi teikt jāstrādā pie jaunas bībeles? Doma laba.

Var būt tev ir idejas par to kam tur jābūt?

Savu dzīvi ir gatavi izniekot par prieku reliģiskajiem paverdzinātājiem.

Viņi dzīvi iesākuši izniekot un nav pazīmes ka pārstās. Kā ta nepaverdzināt tādu? Grēks.

Papildināts 13.05.2021 08:45:

Jēzus pamācības ir ļauni, amorāli un cilvēku degradējoši noteikumi. Ar visām no tā izrietošajām sekām.

Nu pagāja daži tūkstoši gadu un sekas var apskatīt. Tur kur Jēzus netraucēja ar pamācībām, tur ir lielas atkritumu apsaimniekošanas problēmas, un dzīvesvietas cilvēkiem tur grausti salidzinoši ar mūsējiem.

Un tavi pūliņi uzlabot tieši kristīgo ticību norāda ka pie mums paverdzināšana ir mazākā mērā.

Resnā Žurka

Ja kāds savā dzīvē ir „paklupis”, vislabāk viņam palīdzēs līdzcilvēks, kurš patiesi grib palīdzēt, vai institūcija, kurai nav slēptu mērķu. „Ziedot.lv” administrēšanai tērē ~10 % no ziedojumiem, un pārējais nonāk labdarībai.

https://www.ziedot.lv/par-ziedot-lv:
Ziedot.lv no ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk tam paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem. Jeb ziedot.lv ir Swedbank labdarības projekts, kur banka sedz administrēšanas izmaksas un personāla algas

Nu tāds viens piemērs par faktu sagrozīšanu un savu faktu radīšanu

Kundalini

ir tāda masonu meitas filma 5 stundas VARAS GREDZENS

tur beigās piemin, ka visa labdarība ir fufelis

ari visas reliģijas ir fufelis

Lasiet manu blogu

Ēci, atkal Tava seklā trollēšana! Lasi „ziedot.lv” gada atskaites! Tajās ir uzrādīti administrēšanas izdevumu. Swedbank darbinieku ziedojumi ir īpaši uzteicami. Viņi ziedo mazāk populāram, bet svarīgam mērķim – ziedojumu administrēšanai.

Stāsts bija par tiem, kuri bez jebkādas administrēšanas visus ziedojumus sastūķē kabatās. Piemēram, J. Mediņš ar fiktīvu labdarības akciju „uzcel savu baznīcu” faktiski renovēja savu privāto Bruknas muižu. Viņa krāpniecisko projektu pavadīja prominenču aplausi un „dižmākslinieku” jūsmīga dziedāšana.

Ko šai sakarā saka ebreju hipijs Jēzus? c/"Ej, pārdod visu, kas tev ir, un dod nabagiem; tad tev būs manta debesīs; ņem krustu un seko Man. Vieglāk ir kamielim iziet caur adatas aci nekā bagātam ieiet Dieva valstībā."/c Marka 10:21,25

Seko Jēzum – katru svētdienu plāj uz baznīcu. Tur tu vari izpildīt Jēzus rīkojumu: atdot to, kas tev pieder. Ar ziedojumu, kas nesadragā tavu paša labklājību, nepietiks. Ja neatdosi visu, paliksi aiz paradīzes vārtiem. Bet nekreņķējies! Krāpnieks Jēzus kristietim sola zaudēto kompensēt ar ”mantu debesīs”. Kur paliek uz baznīcu atnestais? Tas uzkrājas pie mācītājiem – mantības pārdalītājiem. Atšķirībā no „ziedot.lv” baznīckungi savas gada atskaites nepublisko. Provizoriski Romas Katoļu Baznīcas kapitāls mērāms simtos miljardu eiro.

Ēci, Tu saki: vajag citus paverdzināt un apspiest, jo viņi dzīvi iesākuši izniekot un nav pazīmju, ka pārstās. Augstprātība un faktu sagrozīšana! Uz baznīcu nāk apmuļķotie, nevis savas dzīves „izniekotāji”. Dzīves izniekošana ir reliģiskās apkrāpšanas sekas. Baznīckungu parazītiskais dzīvesveids ir patiesais reliģiskā paverdzināšanas projekta iemesls.

Reliģiskie meli vairo divkosību un degradē sabiedrību.

Provizoriski Romas Katoļu Baznīcas kapitāls mērāms simtos miljardu eiro.

Pupu mizas. Kur ta ir tas kapitāls? KAut kādas ērģeles, krusti, vecas grāmatas, gleznas, nefunkcionālas ēkas. Tā visa uzturēšanai ir palielas izmaksas. Kur ta tā izkrāptā nauda? 5cm tauku slānis mācītājam un var būt pajauns auto lai braukātu darba darīšanās. Nekas ekstra daudz. Pie kam viens tāds paēdis mācītājs ir uz visai palielu teritoriju. Tas saucas nabadzība un diedelēšana nevis krāpšana.

malacis

n_s, kas, pie joda, ir tas mistiskais Ēcis, ar ko te sarunājies?

RXEI

Sveiciens no Āzijas kontinenta! Skatos, ka N_s turpina bāzt visus 1 maisā un uz tā maisa parādījies arī man nesaprotamais uzraksts "Ēcis". Bet nu varbūt cilvēks ar to negatīvismu kaut ko kompensē. Katram dvēselē neielīdīsi, tāpēc jau labu laiku nevienu netiesāju par izdarītajām izvēlēm. Varu tikai pateikt, ka man personīgi tas un tas nav saprotami un pieņemami (es tā nerīkotos), bet tiesāšanu atstāju Dieva ziņā. Šāda attieksme, starp citu, palīdzēja iemācīties piedošanas mākslu. Nepiedošana ir kā inde, kuru tu dzer, cerot, ka slikti paliks tam otram (bet viņam no tā ne silts no auksts), tāpēc piedošana ir vēl viena laba Kristus mācība, ko vērts sākt praktizēt.

Pārējiem diskusijas dalībniekiem mans rezumē un viela pārdomām - ja kristīgā ticība patiešām nedotu nekādu labumu indivīdam, tā nespētu izplatīties un izdzīvot cauri gadsimtiem. Jebkuršs process, kurā indivīdi kaut ko svarīgu nemitīgi zaudē, nolemts neveiksmei. Loģiski? .

To, kas būs pēc nāves, katrs uzzināsim (vai neuzzināsim) nāves dienā. Tikmēr nelabojamie kristieši pamanās uzlabot savu dzīves kvalitāti vēl līdz šai nāves dienai (tiek vaļā no atkarībām, depresijas, maina savu personību, iemācoties dzīvot harmonijā ar apkārtējo pasauli u.t.t. u.tjp.), tāpēc pārmest tiem stūrgalvīgo turēšanos pie ticības ir diezgan bezjēdzīga padarīšana. Ja kāds ir patiešām manipulātoru sazombēts un kaitē sev un apkārtējiem, tad, protams, sabiedrībai ir jāreaģē un ar šādiem manipulātoriem ir jācīnās. Bet, lai veiksmīgi cīnītos, arī sabiedrībai ir jāiemācās atšķirt pelavas no graudiem, nebāžot visus 1 maisā. Ja Brukna palīdzēja piecelties daudziem sabiedrības norakstītiem cilvēkiem, kuriem valsts institūcijas nespēja palīdzēt, manis pēc lai tas Mediņš ar viņiem ņemās pat tad, ja dažiem pusaudžiem Mediņa vairāk vai mazāk efektīvās metodes nebija pa prātam. Ar varu taču neviens neturēja? Ja būs iespēja, pajautājiet Artūram Irbem, Renāram Kauperam un daudzām citām autoritātēm, ko viņi ir zaudējuši, būdami patiesi kristieši. Mūsu ir daudz un mēs nekur nepazudīsim

WWJD

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369151