Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šajā tēmā — tikai par Bībelisko Lieldienu stāstu

nothing_special

http://www.agapestudenti.lv/jautajumi/upuris/

Jēzus upuris ir visgudrākais atrisinājums mūsu grēkam, jo tā autors ir Dievs.”

Dievs ir šā bezjēdzīgā upura pieprasītājs, devējs un saņēmējs. Dievs upurē Dievu (Jēzu) pats sev. Par šo stulbo mazohisma aktu kristiešiem ir jābūt mūžam pateicīgiem. Viltība tajā ir, bet gudrības it nemaz.

Ideja, ka upurēšana dzēš grēku, ir muļķīga un amorāla. Raksta autors slavē bezatbildību: „Mēs nekad paši nevarētu novērst tās sekas, ko esam radījuši grēkojot”. Sliktās rīcības seku novēršana būtu mīlestība pret tuvāko. Diemžēl kristiešiem primāra ir mīlestība pret Dievu.

Bībeles panti ir pilni ar šantāžu un draudiem, tas kristiešiem Dievu liek iztēloties kā gudru un taisnīgu. Par Dieva muļķību var pārliecināties turpat — Bībelē, to izlasot kritiski.

https://failiem.lv/u/eka7nk2m

Daugavietis

Nu, bet, ko Tu citu gribēji ? Tas ir bizness ! Jebkurš savu preci liela. Re ! Man pilns epasts ar apgalvojumiem, ka Dormeo matrači ir vislabākie un par "supercenu". Kaut gan zinu vienu matraču ražotāju, kam matrači gan lētāki, gan labāki. Un katrs biznesmenis veic mārketinga darbības, lai cilvēki nāktu un nāktu uz konkrēto "bodi".

Neizprotu Tavu naidu uz šo SIA ? Būtu labāk izmantojusi Dieva tēlu savas veselības, un citādas Labklājības nodrošināšanai. To tak var darīt arī neejot uz baznīcu - SIA pārstāvniecības ofisu. Tak, lai viņi "vārās savā sulā", pelna savu dienišķo maizi. Tev skaudība ? Neskaiti naudu cita kabatā un pašas kabatā tās daudzums palielināsies. Tā ir likumsakarība, kas sen sevi ir pierādījusi.

Bet paskaidro ! Pieņemsim, ka visi tagad, šeit forumā, teiks - Jā !!! nothing_special, Tev super taisnība ! Mēs piekrītam visam ko saki !" ......... kas tālāk ? Ko Tu cilvēkiem liec priekšā, iesaki šo baznīcas "dormeo matraču" vietā ? Kur viņiem meklēt skaidrojumu visam, ko viņi neizprot, bet grib izprast vai, vismaz, rast paskaidrojumu, savā dzīvē notiekošajam ? Kur viņiem rast Ticību Augstākiem spēkiem ? Jo tieši šī "prece" ir ļori pieprasīta visā pasaulē. Ļoti pieprasīta.

Jeb Tu tikai proti kritizēt ? Un uz pārējo prāts par īsu ?

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Neticīgajam, kurš atzīst, ka pret kristietību ir iespējams cīnīties un gūt šajā cīņā kaut vai nelielus panākumus, būtu arī jāatzīst, ka piedalīties tādā cīņā vai atbalstīt to viņa morālais pienākums. Ir grūti pateikt, vai kristietību ir iespējams pilnībā atstāt aiz muguras, taču vajag tiekties pēc sabiedrības, kurā organizētā reliģija būtu tikpat marginalizēta, kā šodienas sabiedriskajā domā marginalizētas ir neizglītotības slavināšana, fiziskās vardarbības akceptēšana un organizētās noziedzības atbalstīšana. Tieši tāpat kā muļķība, cietsirdība un noziedzība ir nosodāmas, arī kristietībai harmoniskā pasaulē nav vietas. /c

https://antinomijas.files.wordpress.com/2011/04/kapec-es-neesmu-kristietis1.pdf

Dievs ir ateists. Viņš neatzīst augstāku būtni un nepielūdz to, piemēram, tādu, kura viņu ir radījusi, nav pateicīgs par to, ka viņš ir.

Bībelē lasām:

Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla..( 1.Mozus 1:27)

Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs. (Mat. 5:48)

Šos Bībeles pantus kristieši pārkāpj.

Daugavietis

nothing_special

Dievs ir ateists. Viņš neatzīst augstāku būtni un nepielūdz to, piemēram, tādu, kura viņu ir radījusi, nav pateicīgs par to, ka viņš ir. Bībelē lasām: Un Dievs radīja cilvēku pēc Sava tēla, pēc Dieva tēla..( 1.Mozus 1:27) Tāpēc esiet pilnīgi, kā jūsu Debesu Tēvs ir pilnīgs. (Mat. 5:48) Šos Bībeles pantus kristieši pārkāpj.

Šeit gan Tev liela taisnība. Bet nevis pārkāpj šos pantus kristieši. Viņi, kristietības "zemākās kastas", sava slinkuma un nevīžības dēļ, šos pantus neredz, nelasa un neievēro. Tā vieglāk dzīvot. Nav nekas savā un citu labā daudz jādara. Visu, labo, slikto, nākotni, var nogrūst uz Dievu, gan uz viņa dusmām, gan uz svētību. Tā vienkāršāk var dzīvot un maz ko darīt sevis un citu labā.

Bet, kristietības augstākie slāņi un tādi, ka es šajos Bībeles pantos teikto izmanto uz visu klapi un priecājas par dzīvi.

Man gan bieži uznāk jautājums uz kuru nevaru sev atbildēt - kādēļ svētie no Augstākajiem slāņiem, šos pantus no Bībeles nav izņēmuši ? Faktiski, šie panti, musina baznīcas avis kļūt par patsstāvīgām būtnēm un noteikt savu likteni pašām.......... To gan es neizprotu............ vienīgi, ja svētie tēvi kristietības augšgalā, saprot, ka, vienalga, lielākā daļa avju slinkos, neattīstīsies un dzīvos nolemtībā un atkarībā no saviem barvežiem. Es arī esmu par to pārliecināts. Tādēļ jau tā baznīca (kristietība) ir izdomāta. Lai apmierinātu slinko, sevi attīstīt, prātus. Normāls un mūžīgs bizness. Un neviens šo biznesu nesagraus. Pat valdības (VIDs, VK un t.ml.), šos uzņēmējus netraucē. Kaut gan rebas tur iet ne pa jokam. Labi ierīkojušies.

Daugavieša cāļblogs

Jūs tikai uzskatāt, ka komunicējat ar mani. Bet īstenībā Jūs komunicējat ar saviem uzskatiem par mani.

Daugavietis
Nāvi Daugavietim!

Daugavietis
„Kur viņiem meklēt skaidrojumu visam, ko viņi neizprot, bet grib izprast...” /c Atbilde: zinātniskā pasaules un sabiedrības skaidrojumā, kas balstās uz zinātniskās izpētes un izziņas metodi. Doma, ka visu nezinām, ir dabiska un visaptverošu progresu veicinoša. Reliģija ar tukšajām, nekam nederīgajām atbildēm bremzē sabiedrības un indivīda pilnveidošanos.

Karikatūra: Sokrāta piemineklis, uz tā iekalts Sokrāta teiciens „Es zinu tikai to, ka neko nezinu”. Pieminekli pēta kristieši un smīkņājot savā starpā spriež: tas nu gan bija muļķis.

Daugavietis

Nefertite
Nāvi Daugavietim!

nothing_special

Nevis reliģija bremzē, bet tās "kalpi" ar saviem cilvēciskiem instinktiem. Un tie kalpi ne tikai bremzē, bet arī izraisa karus, ir iznīcinājuši veselas tautas.

zinātniskā pasaules un sabiedrības skaidrojumā, kas balstās uz zinātniskās izpētes un izziņas metodi.

Man ir bijis iespēja virspusēji iepazīties ar izgudrojumu arhīvu kādā valstī. Protams, virspusēji, bet nopietni un ticami. Ja, Jūs zinātu, kā tiek noslēpti un nobremzēti pasaules ekonomiku stimulējoši izgudrojumi, kas mums ļautu dzīvot salīdzinošā, bet ļoti jūtamā Labklājībā, tad Jums tie svētie tēvi, ko Jūs gānat būtu eņģeļi zemes virsū salīdzinot ar dažādiem Nobela un citu prēmiju ieguvējiem.

Daugavieša cāļblogs

Daugavietis (17.05.2018, 06:54)

Nu re. Tu nonāci pie vērtīgām atziņām. Daži dievlūdzēji baznīcā nonākuši savu domu kūtruma dēļ, bet daži – apkrāpšanas rezultātā. Kāpēc pēdējiem nepalīdzēt? Daudzi Bībeles panti kristietim var likt aizdomāties par “patiesā” īstumu. Rozentāls un Paičs ir izrādījuši neapdomību, savus sprediķojumus ieliekot youtub-ā, jo ir būtiska starpība, kādos apstākļos mācītājam „jāatkratās” no nepatīkamajiem jautājumiem. Baznīcas velvēs pietiek ar jebkura Bībeles panta noburkšķēšanu, lai tik kādam jautājuma vārdam būtu atskaņa. Videoklipu var mierīgi skatīties un analizēt. To arī kristiešiem novēlu.

15. augustā Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Kristiešu Konstantinopoles otrajā koncilā 553. gadā, raksturojot Mariju, sāka lietot frāzi "vienmēr jaunava". Vai Bībeles tēls Marija ir jaunava?

Šeit konkurējošais atzarojums ir skaidri un nepārprotami uzrādījis dominējošo kristiešu konfesiju gļukus: https://www.gotquestions.org/Latviesu/Jezus-brali.html

Jēzum bija asins pusbrāļi un pusmāsas, Jāzepa un Marijas bērni. Bībele saka, ka Jēzum bija četri brāļi: Jēkabs, Jozefs, Simons un Jūda (Mt.ev.13:55). Bībele saka arī to, ka Jēzum bija māsas, bet to vārdi nav minēti, kā arī nav minēts, cik māsu bija (Mt.ev.13:56). Nav pamata šaubīties, radu raksti Bībelē ir uzsvērti un cītīgi uzskaitīti.

Svētie tēvi savos koncilos ir stipri pūlējušies, lai Marijas nevainību “ar baltiem diegiem sašūtu”. Un ne pa velti, jo tas var stipri sašķobīt reliģijas būvi jautājumā par “iedzimto grēku”.

Kamēr teologi štuko, vai Svētais Gars pārnēsā šūnas ar Y hromosomu (kā gan citādi Marija varēja dzemdēt puiku), der padomāt, vai Jēzus pusbrāļi un pusmāsas ir grēcīgi, pusgrēcīgi vai – tāpat kā māte – ir “atbrīvoti no iedzimtā grēka”.

Aglonas svētku apmeklētāja optimistiskā versija varētu būt šāda: Jaunava Marija tiešām ir jaunava. Visu Marijas bērnu tēvs ir Svētais Gars. Dieva dēlu un dieva meitu pēcteči ir atbrīvoti no iedzimtā grēka, respektīvi – nav radītāja parādnieki, un kristiešiem nav jājūtas “garīgi pilnīgi samaitātiem un pilniem ar ļaunumu” http://www.ebaznica.lv/iedzimta-greka-definicija-4713/.

Aglonas apmeklētāja reālistiskā versija: “iedzimto grēku” man ir piešķīris pats Z. Stankevičs, tāpēc eju un par niansēm nedomāju. “Brāļi” un “māsas” ir tikai ticībā, neticīgie radinieki ir nievājami. Bībelē ir 413 panti, kuros ģimenes vērtības tiek nīdētas un nicinātas. Sk. šeit: https://failiem.lv/u/eka7nk2m (failā “Steve Wells - The Skeptic's Annotated Bible”, zem piktogrammas “Biblical Family Values”).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369151