Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zooplus atlaides

Birene

Kaut kad sen atpakaļ, šeit lasīju, ka kāds ir reģistrējies Zooplus audzētavu atlaidēm 10%. Mani jauno klientu 7% drīz beigsies. Gribētu reģistrēties ka audzētava. Lietoju Zooplus vācu valodā, bet šo valodu nepārzinu, tāpēc nespēju atrast kā šo izdarīt. Varbūt varat ieteikt vēl kādas lapas, kur var iepirkt kvalitatīvas dzīvnieku preces par labām cenām?

Bitīt matos

Dzīve ir pārāk īsa. Smaidi kamēr tev vēl ir zobi!

Elsie

Birene
Bet tev ir reģistrēta suņu/ kaķu audzētava?

viena saule

Zooplus taču piedāvā samaksāt kāut kādu nieku, un tad atkal var dabūt atlaidi vai nu uz gadu, vai 3.

Pēdējā pasūtījumā tikai dīvaini bija, ka paņēma maksu par piegādi, kaut gan pasūtījums virs 100EUR.

viena saule
Nav vairs bezmaksas piegādes

Man piedāvāja 7% atlaidi pa 7 eiro ar centiem. Uz gadu.

viena saule

Man paveicās, tieši kad iepirkos, bija bonuss, un varēja lētāk dabūt atlaidi uz 3 gadiem. Tagad pēdējā reizē ar visu lielo pasūtījumu gan tā atlaide pat piegādi nenosedza

Jā, drīzumā reģistrēšu audzētavu. Saprotu, ka neviens šeit nav ticis pie 10% atlaides. Labi, ka varēs pagarināt atlaidi! Es ar pamanīju, ka nav vairs bezmaksas piegādes. Laikam viņiem palika neizdevīgi. Vienreiz ar bezmaksas piegādi veicu diezgan lielu pasūtījumu, kas tika sadalīts divās daļās, no kurām viena nāca no Vācijas, otra no Polijas.

Elsie

Birene Kad būs audzetava, tad arī varēsi registrēties pie viņiem, tagad gan laikam vairs nedod 10%, tik 8%.

Papildināts 13.02.2018 11:43:

http://m.zooplus.de/content/breeder

Papildināts 13.02.2018 11:47:

Un man ir tā 10% atlaide. Tik es jau pirms paris gadiem reģistrējos.

Es šodien gaidu piegādi, arī sadalīja divās daļās. Abas no polijas. Un dumjākais, ka vienu man svarīgu mantu nokancelēja, jo poļu noliktavā viņa nebija Tad būtu no De sūtījuši, bet ne kā.

Elsie, paldies! Redz kā, pilnīgi pa pastu vai faksu jāsūta dokumenti!

Zooplus, laikam, izauguši tik lieli, ka atļaujas kaut ko pat neizsūtīt, ja nav tuvākā noliktavā... Paskatījos, ka ir arī Zooplus.com , kur cenas ir daudz lielākas kā de lapā. Vismaz tām lietām, kas man bija vajadzīgas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369213