Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zooplus atlaides

Birene

viena saule

Hmm, interesanti, zooplus.com gan vēl piedāvā bezmaksas piegādi arī uz LV, ja pasūtījums virs 50E. Jāpamēģina no turienes sūtīt, savādāk no DE tas izdevīgums jau tāds minimāls.

Papildināts 13.02.2018 15:39:

Jā, vācijas lapā tiešām ir lētāk. Nu baigie. Un izvēle arī DE lielāka.

Elsie

Birene
Nav par ko! Pirms pāris gadiem varēja arī pa e-pastu.

viena saule
Zooplusa un vietējo veikalu cenu starpība ir milzīga- manuprāt. Uz manu baru tie 10€ neko daudz nemaina.

viena saule

Orijen sausā barība uz vietas bija izdevīgāk, kad varēja vēl dabūt lielo iepakojumu. Nu gan vairs nē, jo vienkārši šeit nav lielā iepakojuma, Orijen našķi arī izdevīgāki DE veikalā. Tik man ir aizdomas, ka man viens no kaķiem ir aptracis ar tiem Orijen Tundra našķiem. Labprāt ēstu tikai tos vien. Un tā māk izprasīt.

Citas lietas gan tur nenoliedzami izdevīgāk - 2x lētāk dažkārt.

viena saule, Paskatījos kas ir našķis Orijen Tundra. Tā neko ēdamais, kas maksā 143€ kg! Es ar gribētu ēst tikai ko tādu! Saprotu, ka tas domāts tikai kā našķis...bet ja kāds nabadziņš pilnīgi mirst badā un neko citu negrib ēst, tad kā Tu nedosi!

viena saule

Birene
Nē, nu tā jau nav, ka baroju tikai ar našķi Kad saprot, ka 3x dienā našķi nedošu, tad jau ēd arī gaļu, bet vispār ir baigias diedelnieks

Zeva

kā tur ir ar to pasūtīšanu ,Ja no De lapas sūta ? paskatījos ka varētu pamēģināt pasūtīt ,Cikilgā laikā atnāk un kādi noteikumi ?

Papildināts 14.02.2018 10:58:

un kādas atsauksmes par Bosh barību lielizmēra suņiem ?

Zeva
Es pasūtīju ceturdien agri no rīta un otrdienā (vakar) saņēmu. Iepriekš man viena meitene sūtīja, tad pērkot pirmdienā jau saņēmām ceturdienā ( bet tas laikam, ja visa prece ir uz vietas). Varot arī kavēties.

Par piegādi jāmaksā 9, 99. Pirmajā reizē dod 7% atlaidi. Nākamajai reizei atsūtīja kodu ar 10% atlaidi. Bet tā viņi piedāvā arī nopirkt par pāris eiro to atlaidi (3 vai 7 %) uz ilgāku laiku

zemenes

Zeva
ļoti labas atsauksmes par Bosh barību lieliem suņiem

Deizy

hm...mēgināju pasūtīt no zooplus.com, bet neakceptē mūsu pasta kodu.

Ne pirmo reizi šāda problēma, bet kaitinoši gan. Jau sasapņojos, ka nebūs katru nedēļu jāapmaklē zooveikals.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Member

Mums ar zooplus.de iet kā pa celmiem - ja pirms 2 gadiem viss bija čikiniekā, tad tagad jātura roka uz pulsa. Ja pasūtījumā ir vairāki produkti un visādi sīkumi, tad pakas dala, daža daļa jāgaida ilgāk kā nedēļu. Viena reiz vispār pazuda - sūtījām e-pastu, prasījām, kur ir. Atrada un saņēmām. Ja nebūtu izdevīgās cenas, tad meklētu citu i-veikalu, kur sūtīt. Nelielu atlaidi (2%) var dabūt www.mydeals.de - iekopē kodu pasūtījuma lapā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369213