Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmie parādnieki

Rupes

Tātad, vajag atbalstu. Gan jau vēl ir kāds līdzīgā situācijā, kopā varbūt vieglāk būs.

Nupat viss tik smagi šķiet, ka jāmeklē kāds atbalsts.

Stāsts tāds, pirms vairākiem gadiem, krīzes brīdī paņēmu ātro kredītu, ar domu par ātru atdošanu, nākamajā algas dienā. Tā arī izdarīju, bet konkrētajā ātro kredītu kompānijā profils saglabājas, pieradu, ka pie nepieciešamības varu to izmantot... līdz kādā brīdī sasniedzu maksimālo summu, kuru lēnā garā maksāju. Tas ir tas ar ko tas viss sākās, pirms tam biju kategoriska ātro kredītu noliedzēja. Tad tam visam klāt nāca mācību kredīts. Pēc vienu studiju beigšanas, iestājos dārgā tālmācību programmā, neregulāras algas un citu muļķīgu apstākļu dēļ, iekrājās parāds, kuru sedzu aizņemoties bigbankā ( lieeelākā kļūda manā dzīvē ) % milzīgi, alga vēl mazāka, līdz palieku bez darba uz kādu laiku, iekrājas parāds utt., utt

Ikdienā šobrīd strādāju, dzīvoju normālu, vidusmēra dzīvīti, ir bērni, vīrs, mājas, draugi un neviens neko par maniem parādiem nezin. Klusi lēnām ķepurojos pa to putru, kuru esmu ievārijusi.

Tas viss ir tāāā apnicis, nezinu kā labāk no tā visa tikt vaļā. Pašai kauns, nez kādi ir psiholoģiskie aspekti tam, kapēc reāli domājošs cilvēks pieņēmis tādus lēmumus, kā arī kā tas viss palicis noslēpumā, tik ilgi, ka nu vairs nav iespējams tajā dalīties, piemēram ar vīru.

Tāda nu es esmu anonīmā parādniece.

Rupes
Labaakais atbalsts vareetu buut juridiski pareiza taktika, atmaksaajot paraadus.

Bez emocijaam jaasaraksta visu, pilniigi visu paraadu summas, jaasadala taas pa saataavdaljaam - pamatparaadi, procenti, liigumsodi. Un tad jaaskataas peec risinaajuma.

Vislabaakaa zinja paraadniekam ir taa, ka tiesas vairs nepiedzen liigumsodus nesameeriigaas summaas, bet tos krietni samazina, pat līdz 10% apm. no pamatparaada summas.

Papildināts 13.02.2018 18:11:

Ar viiru gan vajadzētu padaliities, jo divataa buutu vieglaak nomaksaat paraadus, novirzot tad dalju no kopiigiem ienaakumiem.

Predatore

eh, es arī savu laiku biju dura. Tagad pilnīgi cita attieksme pret šitajiem sūdiem, kā diena pret nakti.

Samaksāsi, nomierinies, es ieteiktu tomēr ķert vērsi pie ragiem, sūC ar visu, samazināt atmaksas termiņu vismaz bigbankam, visas prēmijas, piemaksas novirzīt, ja ir iespēja ātrākai kredīta atmaksai.

Kāda alga, kāds kredītu apjoms kopumā?

Tas ir tāds atvieglojums no visa atbrīvoties, aprakstīt nevaru. Kad es nācu pie prāta, pat overdraftu ņēmu un atslēdzu, samaksāju, un sūC ar tā brīža nepieciešamajiem jaunajiem zābakiem, etc.

Marksa

Mokka_shelkunchik

Arii ir pieredze. Gaidiiju, kad samaksaas par darbu. Summa ap 2000eur. Ar to firmu bija sadarbiiba kasdu pusgadu. Šie pasaka, ka nauda izdkaitiita. Ok. Gaidu. Bija strudzama lieta, gribeeju paßikot, kaut ko nopirkt sagribeejaas. Aizņèmos naudu. Jo taçu tulin atdoßu. Finaalaa taa firma mani uzmrta Mana ruugtsa pieredze. Paliku degunu garu un sr parasdu. Ko nosrdzu.

Paldies par atbildēm un ieteikumiem'

Jānomaksā viss, tas ir skaidrs, šobrīd tik ar darbiem ir švakāk. Līdz ar to iekrājas parādi. Viss kopā, ja jānomaksā uzreiz būtu ap 4000€

Vīrs zin, ka ir man kādi parādi, bet sarunā par to, lūdzu viņu atstāt visu manā ziņā, ka tas uz viņu neattiecas. Te atkal kaut kādi zemapziņas iemesli, kapēc negribu tajā dalīties ar viņu. Kauns par to ir viena lieta, bet šķiet ir vēl kaut kas. Vīrs labs, pats godīgs, strādīgs un bez kredītiem, parādiem negribās būt sliktākai par viņu.

Tātad pat nezinu kā, bet jātiek ar to galā pašai. Ļoti gaidu to dienu, kad būšu brīva...

Mokka_shelkunchik

Rupes
Liela paarmaksa izklaisaas. Cik bija summa, ko reaali aizneemies?

Papildināts 14.02.2018 07:59:

Tev grafiks ir sastaadiits?

Predatore

Viss kopā, ja jānomaksā uzreiz būtu ap 4000€

Viss karājas no algas, cik tā liela. Ja atkal iekavē kādu mēnesi - visiem šitajiem tak % uzreiz baigie. Nedrīkst izlaist ikmēneša maksājumu...Šitā mūžam var maksāt.

Marksa

Samael

Un jebkuru papildu ienākumu/ietaupījumu, ja tāds uzrodas, neizplakarēt jaunā somiņā, kurpītēs u.tml. (jo tu taču esi tā vērta!!), bet momentā segt daļu parāda.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Nesaprotu...un vīrs neko? Pat nepieteicās palīdzēt? Jocīgi jums tie vīri...sieva naktis neguļ, bet vīrs neklapē ne ar ausi, toties esot cīši lobs cilvēks. Tad nu gan "priekos un bēdās"...

Ok, ja no vīra nav atbalsta, tad jāiet pie kāda tuva, laba radinieka, vecākiem vai draudzenes. Aizņemties un nomaksāt parādu. Būsi no sarakstiem ārā un savam cilvēkam mierīgi atdosi pa daļām.

Bet es tiešām nevaru iedomāties, ka nepalīdzētu tuvam cilvēkam. Vīram būtu parāds un es neko?!

Samael

citronzaale
Tēmas pieteikumā rakstīts, ka vīrs tak nezina.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369295