Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmie parādnieki

Rupes

Melora
Kreditoram/parādu piedzinējam ir jāspēj pierādīt gan adresāts, gan adrese, gan laiks, kad ir sūtītas vēstules parādniekam. To visu viņi arī iesniedz tiesā, kad lūdz piedzīt parādu summas.

Jūs varat viņiem lūgt informāciju, kad un kādas vēstules uz kādu adresi ir sūtītas.

Ja tādu pierādījumu viņiem nebūs, tad arī tiesā viņi nevērsīsies.

Papildināts 27.11.2019 10:20:

Labsriits
Pirms kaut ko piekrist maksāt, jums kā parādniekam ir tiesības iepazīsties ar pilnīgu informāciju par parādu, tā sastāvu, izveidošanās kārtību, laiku, atgādinājuma sūtījumu faktiem un citu info. Varat vērsties pie kreditora/parādu piedzinēja ar šādu lūgumu, lai uzrādā saistību pamatojumu.

mellene88

Limassola
Labsriits
mea

tā, man ir sajūta ,ka šits maisiņš ir pasprucis vaļā sakarā ar piedzinēju kantora nomainīšanu.. tur vēstuē ir gari paskaidrots,kas, kuram ,kad nodevis kādas tur lietas. tad nu laikam, jaunais kantoris ir jaunā slota ...

mana summa arī ir tieši 249,- un laikam lai būtu viss likumiski % summa ir maķenīt mazāka par pamatsummu ..un visu izlīdzina piedzīšanas maksa

njā.. mes jau apmēram 10 gadus neesam LV, bet nu visas vēstules gan jebkurā gadījumā nonāca pie mums, nuu visas citas, izņemot šo ...

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

mellene88
Parādu cesija (parādsaistību kopuma pārdošana citiem kreditoriem) ir ļoti izplatīta LV, jo sevišķi pēdējos gados. Tas ir normāli, ka var nomainīties pat 3 un vairāk kreditori/parādu piedzinēji.

Bet šā vai tā parādniekam ir tiesības saņemt pilnīgu info par parādsaitību izveidošanās apstākļiem.

Tā vēstule ir jāizanalizē, jāpieprasa neskaidrā info un, ja parāds tomēr ir, vajag mēģināt vienoties ar kreditoru, ka atmaksā pamatparādu un neliela apmērā procentus. Bieži vien šie kreditori piekrīt kompromisiem, un ieguvēji ir abas puses.

magoņmaizīte Berta

Jautājums cita cilvēka vietā - ja ir vienošanās (pa telefonu) ar piedzinējiem Creditreform, ka parādu sāks atmaksāt, bet uz konkrēto datumu naudas joprojām nav (jo darbs tikko atrasts un uzsākts), ko labāk darīt - 1.mēģināt vienoties un datumu pārcelt, 2.neko nedarīt, un maksāt kad ir nauda, 3.bāzt galvu smiltīs, izlikties par beigtu un nemaksāt, un gaidīt tiesu.

Divi ātrie kredīti tika izniegti cilvēkam, kam jau bija bijušas problēmas ar atmaksu, notikusi tiesa, slēgta vienošanās ar kredītdevēju asociāciju, un kredīts nomaksāts bez procentiem, un par to visu noteikti bija jābūt kaut kādos reģistros. Pie tam uz kredīta ņemšanas brīdi cilvēks bija bez darba, ienākumiem un vēl pie tam piedzēries. Bet pietiek ar klikšķ, lai sagādātu sev problēmas uz gadiem

Trešais parāds - Bitei par telefonu, tur nebūtu ko apstrīdēt, izņemot to, ka saņemot vēstuli par parāda nodošanu piedzinējam uz deklarēto adresi, es šo Bites parādu nomaksāju parādnieka vietā, bet pēc kāda laika viņam atnāk vēl cits - nedaudz lielāks parāds no tās pašas Bites caur Kreditreform, vai tas ir kāds jauns, vai varbūt tas pats - īsta paskaidrojuma man no viņiem nav, divas reizes esmu prasījusi, lai man atsūta kādu izziņu, ka nauda saņemta, kaut vai īsziņas veidā, bet tas nav noticis, un baidos, ka mani un to parādnieku vnk čakarē.

magoņmaizīte Berta
Prātīgāk būtu mēģināt vienoties par citu datumu, ja vispār ir doma to kredītu atmaksāt. Ja nav, tad laikam var arī neko nedarīt, bet tiesu sagaidīt var nebūt nemaz tik ātri, jo kreditori/parādu piedzinēji ir ieinteresēti procentu un citu nolīgto blakus maksājumu pieaugumā.

Maksāt haotiski tad, kad ir nauda, - ir vissliktākais scenārijs parādniekam, jo tad visas šīs summas tiek iesaitītas tikai papildu maksājumu nomaksai, bet parāds aug. Haotisku maksāšanu vispār nesaprotu. Vai nu maksā pēc noteiktā aizdevuma atmaksas grafika, vai nu vienojas par jaunu grafiku un maksā atkal pa jaunam, vai arī nespēj pildīt saistības un nemaksā nemaz un neko.

Visi ir ieinteresēti aizdevumu izniegšanā - gan kreditori, gan parādnieki. Jā, pietiek ar klikšķi un nekādas pārbaudes neviens neveic. Nav jau hipotekārais kredīts

Maksājot kaut ko sveša cilvēka vietā, maksājuma dokumentā ir jāietver ļoti precīzs pamatojums un precīzi jānorāda, kas un par ko maksā, un kuras personas vārdā maksā, tas ir, aizņēmēja vārdu, uzvārdu. Vēlams, sazinoties pirms tam ar to kantori un informējot par maksājumu. Ja esat samaksājusi, tad jums ir pierādījums - maksājumu apliecinošs dokuments. Nekādas īsziņas te nav vajadzīgas, ne arī aktuālas, un neviens tās nepētīs. Visu izšķir rakstveida pierādījums par maksājuma veikšanu, cerams, ar precīzām norādēm, kas un par ko ir maksāts. Svešam cilvēkam juridiskas personas nav tiesīgas sniegt skaidrojumus par citas fiziskas personas parādsaistībām, to apmēriem, rašanās veidiem utml. To visu ir jānoskaidro tai personai, kurai ir tiešā saistība ar attiecīgo kantori/kreditoru.

Pēdējās izmaiņas: mea, 27.11.2019 12:10.
Pēdējās izmaiņas: mea, 27.11.2019 12:10.

mellene88. Taa nav kaut kaada kraapsana, ja visiem vienaada summa, bez jebkaadaam atgaadinaajuma veestuleem daudzu gadu garumaa? Sak' pameeginaas, summa nav tik liela, varbuut dala no tiem, kam saadu veestuli nosuutiis, nems un samaksaas arii. Nav taa, ka viniem ir japieraada, ka tiesaam esiet paraadaa, ar konkreeetu rekinu, kurs netika apmaksaats? Ja tas bija privaats telefona nr, tad 100 lati skiet padaudz vienam meenesim, it seviski, ja neatceries un nemaksaat rekinus nav ieradums. Nez policijaa uzrakstiit iesniegumu par naudas izspiesanu nepaliidzees?

Papildināts 27.11.2019 12:29:

Nesaprotu so skeepu lausanu par to, ka ja kadas lietas pirksanai ir janem krediits vai nomaksa, tad to nevar atlauties. Nu un tad, ka nevar atlauties, tiesi tam (sapraatiigi) krediiti arii ir domaati! Televizoram vai velasmasiinai varbuut arii var sakraat, bet lielaakiem pirkumiem - maajai vai masiinai - cik tad gadus jaakraaj, uz 50 gadiem pa diviem beidzot hruscovkaa 2istabu dzivokliti varees atlauties? Vai jeedziigaak tomeer ir ieguut un lietot lietu visas dziives garumaa, jaa, paarmaksaajot, bet dziivot ar ertiibaam?

mellene88

Lab nav jau te ko sēpt... ne man apzināts parāds, ne summa kosmiska ..

šodien atnāca atbilde uz manu, vakar viņiem uzrakstīto nesapratnes pilno vēstuli...un šobrīd mana nesapratne ir vēl lielāka

vai šādi atbild ieinteresētas oficiālās iestādes??

Aicinām atzvanīt, lai varam Jums izskaidrot par parāda Tele2!
Ir iespēja apmaksāt parādu pa daļām.
Nu sit mani nost ,izskatās pēc copy/paste no nezin kurienes.
iegāju googlē, paskatīt ko man teiks google..un atkal sakritība ... sūdzību sadaļā atsauksmes par Julianus inkasso dažādajām Liānām. Un man arī atbildējusi Liāna
kkā man viss šitas izskatās dikti jocīgi...

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

mellene88. Nu piezvani, lai izstasta. Ieraksti sarunu. Lai atsuuta tev rekina kopiju, kurs nav apmaksaats no 2004. gada. Ja viniem kaut kas ir, tad, iespejams, var nakties samaksaat (ja vien nav iestajies noilgums). Ja nav, piedraudi ar policiju un aizmirsti.

magoņmaizīte Berta

mea

Paldies!

Mans maksājums tika ļoti kārtīgi un precīzi aprakstīts ar visu iespējamo info, ko tādā maksājuma uzdevumā var ierakstīt, un arī kredītpiedzinējs informēts, tur problēmas nebūs. Problēma ir mans parādnieks - stipri gaisīgs un attālināti dzīvojošs, saziņa mums tikai pa telefonu vai soc.tīklos. Vismaz būs kāds padoms ko iedot - nemaksāt haotiski nekādā gadījumā

mellene88
Parasti jau saziña notiek rakstveidå, nevis piezvani formåtå. Nevar jau ticėt telefonsarunai, - ir järedz dokumenti, kas pamato saistíbu rašanos. Telefoniski neko nevar pårbaudít. Bez dokumentu izpëtes neko nevajag un nedríkst maksåt. Tiešåm izskatås pëc kräpšanas.

Ja gribėtu noskaidrot, kas un kå, zvanítu tikai Julianus Inkasso oficiäli norådítajiem telefona numuriem.

Papildināts 27.11.2019 15:17:

magoņmaizīte Berta
Tas labi!

Bet tas, ka kăds otra vietå nomakså parådu, vairumå gadíjumu veicina turpmåk šís personas pastiprinåtu interesi ñemt atkårtoti un vairåk kredítus, diemżël.

Ne vienmér, labu gribot, dotie padomi tiek ñemti vėrå.

Pēdējās izmaiņas: mea, 27.11.2019 15:44.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369295