Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmie parādnieki

Rupes

Nav kaut kāda kļūda notikusi tam tele2, ka vairāki cilvēki pēkšņi ir parādā summas no senseniem laikiem? Lasīju arī citur internetā par šo.


garmate

Ja Tele2 pa tiešo pajautātu? Varbūt tiešām krāpšana.

Savu parādnieku iztramdīju, naudas atguvu. Attiecības sačakarētas. Un ne jsu dēļ naudas. Bet dēļ rīcības un tukšiem solījumi dienu no dienas.

garmate
Malacis!!! Apsveicu!

Kādu taktiku pielietoji? Padalies!!! Kā gan var nesačakarēt attiecības, piespiežot cilvēku darīt to, ko viņš nemaz netaisījās, tas ir, atdot tev parādu ?!

Pēdējās izmaiņas: mea, 27.11.2019 19:17.

Esmu arī nonākuši parādnieka statusā. Par laimi parāda summa nav nesamērīga jo radās manas neuzmanības dēļ. Bet nu kā jau vienmēr likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nebiju pārtraukusi saimniecisko darbību VID. Ieņēmumu nebija, bet bija jāmaksā avansa maksājumi. Protams nav ienākumu, stulbi, pati izdomāju, ka nav no kā maksāt, tad varu arī nemaksāt. Rezultāts zvans no VID, jums ir parāds.... Iegāju EDS Patiešām ir. Jautājums par šiem 10% kas tika minēti iepriekš, kā samērīga soda nauda. Man tie ir pārsniegti. Galā rezultāts, aizpildu deklarāciju pārmaksātie nodokļi ir +/- pamatsumma. Parāds paliks tie soda procenti. Cik tas ir likumīgi? Vai vidam ir jēga rakstīt kādu iesniegumu, lai atbrīvo no soda %, vai samazina līdz tiem samērīgiem 10%. Patiesībā jau ienākumu nebija un līdz ar to parāds bija tikai uz papīra. 16 martā jau jāmaksā jauns avansa maksājums, tikai nav jauno kā. Atkal būšu parādniece


baiba2
Noteikti uzrakstu VIDam. Ir dzirdėts, ka tiem, kuri uzraksta un lüdz paskaidrojumu, tiem summas tiek krietni samazinătas

Pirmkārt nokavejuma nauda nav 10%, bet 0,05 % par katru nokavēto dienu no pamatsummas, otrkārt VID nokavejuma naudu nekad nedzēš,.jo nav tāda likuma, kas atļautu to darīt. Ja pēc iesniegtās GID izveidojās parmaksa, tad automātiski samazināsies tikai pamatparāds. Attiecībā par avansa aprēķinu varat prasīt terminpagarinajumu, to var iesniegt 15.dienu laikā no samaksas termiņa iestāšanās dienas, tad arī nokavejuma nauda uz priekšu augs uz pusi mazāka t.i.0,0025% dienā.

Papildināts 07.03.2020 14:02:

Un vēl,.ja 2019 gadā vispār nenotika saimnieciskā darbība, var rakstīt VID iesniegumu, iespējams avansa aprēķinu vispār iznems ārā un parāda nebūs.

Kā riekstu laukā no ātrajiem kredītiem?

Baibish
Te bija šajā diskusijā ļoti labs YouTube materiāls par to, kā veiksmīgi atmaksāt parādus.

Papildināts 03.01.2022 22:24:

Baibish

Nezinot konkrētāk situāciju, neko nevar arī ieteikt, ko labāk darīt.

Meauk

Esmu kļuvusi bez ienākumiem. Pirms gada paņēmu pirmo ātro kredītu... Tad pēc tam otru trešo utt. Ņemu vienā vietā. Tagad sakrājies teju 2000. Ir izveidots grafiks uz 9 mēnešiem. Katru mēnesi konkrēta summa. Līdz tam neko vīram neteicu ka esmu ņēmusi mazos ātros kredītus. Aizvakar vīram izstāstīju kas par lietu. Uzsvēra pati tiec kā gribi.


Baibish
Jāmeklē darbs un ienākumi.

Ja nevari strādāt un nebūs ienākumu, tad jāgatavojas morālam teroram no kredītdevēju puses.

Un beigu galā būs tiesvedība. Un tad vēl vēlāk tiesas spriedumu piespiedu izpildes process.

Ja nav nekustama īpašuma, nav kustamās mantas, nav ienākumu, tad nav arī jābaidās par to pazaudēšanu.

Vīra attieksme gan nav forša. Ja viņam ir brīvi naudas līdzekļi, viņam būtu jāpalīdz. Ja vien tu tos ātros kredītus nenotērēji tikai savām subjektīvām vajadzībām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369295