Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Anonīmie parādnieki

Rupes

Baibish
Ļoti iss grafiks 2000 euro summas atmaksai. Tur jābūt palieliem ienākumiem, lai tādā termiņā visu atmaksātu un vēl paliktu nauda ikdienas izdevumiem m


Baibish
2000 eur nemaz nav liela summa.. nav ko gauzties, pati vien ņēmi un to izpļekarēji...

Tagad par tēmu- grafiku "piedzinēji" var veidot kādu grib, Tev ir visas tiesības tam nepiekrist un epastā viņiem aizrakstīt savu summu, kuru esi gatava mēnesī segt. Nekādus grafika maksājumu papīrus gan neparaksti.

Viņiem tas var nepatikt..bet neko- galvenais , ka Tu tādu sumju, kadu pati esi noteikusi un viņiem paziņojusi, vari maxāt. Kaut vai tie ir 15,20 vai 30 eur mēnesī.

Vnk skaiti uz vinu attiecīgo kontu, norādot visu nepieciešamo info, lai var identificēt maksājumu.

Ja Tev nav ne ienākumu, ne īpašumu, tad neko viņi Tev neieķīlās un "neatņems". Ar " nabagiem " viņiem aru nav nekādas iekāres tiesāties,jo vnk tur nav ko paņemt...

Vienigais-ja esi precēta un jums ar vīru nav laulības līguma par mantas šķirtību, bet ir laulības laikā iegūtie kustamie vai neustamie īpašumi, kreditori ir tiesīgi vērst piedziņu uz pusi no jūsu laulībā iegūtās mantas pat, ja tā ir uz vīra varda, jo tā tiek automātiksi uzskatīta par laulāto kopīpašumu...

Šo aspektu gan ieteiktu izvērtēt nopietni, jo šādiem kustāmiem un nekuatāmiem īpašumiem kreditori parasti tiešām ķeras klāt un ir prakstiski neiespējami bez laulības līguma pierādīt tiesā, ka tas nav kopīpašums...bet tikai Tava vīra īpašums.

Ja tas ir kaut kāds credit 24 iesaku papētīt, cik ar šo viņu grafiku mēnesī sedzas pamatsumma, varētu būt pārsteigums! Bet tā, iespēju robežās pēc katra grafika maksājuma kaut 10, 20 vai 30 euro pamatsummas atmaksai līdz nākamajam grafika maksājumam kā arī katru lieko kapeiku tur novirzīt, savādāk būs ilgi un nebeidzanais stāsts!

Ja maksāt tikai 20 eiro mēnesī, tad tas arī būs nebeidzamais stāsts, jo tur tik procentu knapi tiks nosegti. Pamatsumma paliks tāda pati.


Meauk
Ja tas man, tad nekur neminēju maksāt tik 20 euro, bet teicu tos maksāt pa virsu grafika maksājumam

Esmu jaunā māmiņa, kas vēlas normāli dzīvi, nokārtojot visus parādus! Lūgums atsaukties kādu, kas var aizdot 5 000 EUR uz 3 gadiem, protams, piekrītu jebkādiem procentiem! Esmu bezizejas situācijā, bankas nedod, jo ir parādi. Vēlos visu apvienot vienā maksājumā, jo procenti ir lieli, bet maksājot visu, palieku bez naudas!

Palīdziet lūdu - 26039045!

redwine3
Ja nav naudas un nav nekustamo īpašumu un citas vērtīgas kustamās mantas, tad daudz izdevīgāk būs vispār vairs nevienam neko nemaksāt. Gaidīt tiesu, lūgt tiesu pamatoti samazināt procentu apmēru, nepiedzīt līgumsodu. Un tad, pēc tiesas sprieduma arī vienoties ar kreditoru/prasītāju, kā un pa kādam daļām atmaksāt kopējo parāda summu, kurā vairs īpaši nepieaugs.

redwine3
Sākt jaunu dzīvi, paņemot atkal aizdevumu...tā nav jaunas dzīves sākšana.

Vai nu gaidīt tiesu, kā Meauk iesaka vai painteresēties par fiziskas personas maksātnespēju.

vigija

Biju domājusi jaunu dzīvi bez ātrajiem kredītiem, samazinot maksājums, procentus un nomaksāt visu pēc iespējas ātrāk vienai personai!


redwine3
Domāt jau var daudz ko. Visi mēs gribētu jaunu dzīvi

Šito pašu vēl var salabot, ja labi grib! Tepat šajā tēmā bija ielikts ļoti labs YouTube materiāls, kur video izskaidrots, kā var labi un pakāpeniski atmaksāt vairākus mazus aizņēmumus/parādus! Neatceros, kurā lpp. Pameklējiet!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18369295