Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

XS

Pildīju 01.03. pirms 1:00 naktī, vēl nekā

garmate

ir bijis 10 dienas, ir bijis bez dažām dienām 3 mēn. Šogad pirmo reizi dzīvē nevis saņemšu, bet dabonu piemaksāt. Jau izdarīju, tā kā nauda Valsts kasē vismaz bienam pilsonim ir

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

. Šogad pirmo reizi dzīvē nevis saņemšu, bet dabonu piemaksāt. Jau izdarīju,
Ari liels pluss ka pildiji deklaraciju , jo atrak nokarto paradu jo labak. Miers maja... a ta var uzzinat vells zin kad, nefeina mirkli .

Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью. 

garmate

Es paļaujos uz to, ka, ja arī esmu iemaksājus i vairāk, kā uzradīs VID darbinieka pārbaudītā deklarācija, nekur jau tā nauda nepazudīs, nākamgad nolīdzināsies.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

mayhem

Pildīju 1. martā vakarpusē. Nauda šodien kontā. Bet čeki gan man nebija, tikai pārmaksāts nodoklis. Tik ātri vēl nekad nav bijis.

nero

Man daudz čeku par vecākiem, visticamāk gaidīšu ilgi.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

1.03. pa dienu iesniedzu, šodien iekrita kontā. Bez čekiem.

Sannija

Bez čekiem ātrāk atmaksā, jo nav vajadzības pārbaudīt, viss gandrīz automātiski tiek izdarīts.

OremaD

Pildīju 2.marta pēcpusdienā bez čekiem. Naudas pagaidām nav.

Indza

Man vienmēr ir čeki. Ar naudas iemaksas ātrumu ļoti dažādi ir bijis. Esmu saņēmusi gan pāris nedēļas pēc iesniegšanas, gan 3 mēnešu termiņa pēdējā dienā. Šogad iesniedzu 1. martā, vēl nav kontā. Summa pieklājīga, bet nav paredzēta sadzīves tēriņiem, tā kā nav lielas nozīmes kad ieskaitīs. .

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257