Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

O, tad es arī ierakstīšos Gaidu no 06.03. - pārmaksa, čeki un vēl pirms iesniegšanas attapos, ka vasarā dzimušais bērns nav uzlikts apgādībā.

Četri vēji

Diemžēl pagaidām nav nostrādājis, jorpojām gaidu (no 9.03.)

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Vīram iesniedzu pirmdien (02.05.), jau ienāca kontā. Summa gan bija neliela. Sākumā rādīja parādu, bet saliekot zobārsta čekus un vēl šo to par bērniem, sanāca plusā.

rabarbere

Četri vēji
mans vairāku gadu novērojums tāds: jo tuvāk 1.martam iesniedz, jo ātrāk saņem. Jau nokavējot 3-4 dienas, ir gadījies, ka nauda ienāk pašās maija beigās (tuvu 3 mēn. termiņam).

Indza

Savukārt mans padsmit gados balstīts novērojums ir, ka pēdējos gados kopumā VID sistēmas strādā ātrāk, tomēr deklarācijas iesniegšanas datumam joprojām nav izšķirošas nozīmes. Var iesniegt 1. martā un naudu saņemt pēc nedēļas, bet tik pat labi arī 3 mēnešu termiņa pēdējā dienā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

rabarbere

Indza
nu tātad jātrenē pacietība vismaz līdz 1.jūnijam

milumlacitis

Es un vīrs iesniedzām marta sākumā, nekas nav nevienam. Tik ilgi nekad nav bijis jāgaida, bet laikam tā ir laimes spēle, kuram darbiniekam iedod izskatīt

Minkanāk

Mēs ar vīru iesniedzām aprīļa beigās, abiem nauda bija kontā 4 darba dienu laikā. Nevienu gadu nebija bijis tik ātri.

Četri vēji

Nu tad beidzot pienāca arī mana kārta. Iesniegusi biju 9.martā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

nero

Zinu dažus cilvēkus, kuriem ieskaitīja 3dienu laikā, viņiem gan nebija čeku. Visi pārējie joprojām gaida.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257