Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

hostija

Man visus šos gadus minimālā alga. Un pēdējo 2 gadu novērojums-neuzrēķina vispār nekādu pārmaksu. Ķipa viss pa nullēm. Čekus arī liku klāt-nevienu reubli nesarēķināja. Atnāca paziņojums, ka jums viss čotka pa nullēm

Saprast pasauli ir jautri.

Indza

hostija

hostija

Nav tā, ka VID katram reizi gadā apmaksā čekus vai atmaksā nodokļus. Tiek atgriezts avansā samaksātais iedzīvotāju ienākumu nodoklis. Nav maksāts nodoklis - nav, ko atmaksāt.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

sofija18

Ja iesniedz precizējumus, vai 3 mēnešu termiņu skaita no jauna? Esmu ārstniecības čeku pie izglītītības ielikusi

BeYoung

sofija18

Iesniedzu otrdien precizējumu, aizmirstu čeku. Naudu kontā saņēmu ceturtdien jau.

sofija18
Man līdzīga situācija. Protams, ka velk garumā līdz pēdējam. Man 3 mēneši precizējumam būs 04.07. (no sākuma iesniedzu tikai automātisko pārmaksu, kas rodas no neapliekamā minimuma nepiemērošanas algai, to saņēmu ļoti ātri, pēc tam sniedzu čekus, MU), tad arī varu cerēt. Viņi darot, ko varot. Man tie čeki/ maksājumu uzdevumi padaudz. - 3 līdz 4 gb mēnesī bērnu izglītība. Bet nesaprotu - tās izglītības iestādes oficiāli reģistrētas, kur problēma? Bet ir pieredze no citiem gadiem, kur kaut kas jāpārbauda, jāpaskatās - tur bremze līdz termiņa beigām. Pozitīvā pieredze - kad iesniedzu deklarāciju novembrī, tad gan ātri izskatīja. Respektīvi nesniegt "pīķa stundā", darbinieki nebūs tik noslogoti.

Patricia L

hostija
Apgādājamie reģistrēti uz Tevi? Izskatās, ka Tu nemaksā IIN, tāpēc neko arī nevari dabūt atpakaļ.

sofija18

Nu ko, šodien ir pirmreizējās deklarācijas 3 mēnešu termiņš. Nauda nav, e-pasts no VID nav. Tad jau skaitīs no jauna 3 mēnešus.

sofija18

Updeits. Plkst. 16:58 vid ieskaitīja

Katram savs

sofija18
Plkst. 16:58 vid ieskaitīja
2 minūtes pirms termiņa beigām, ja pieņemam, ka VID strādā līdz 17.00.

Smieklīgi. Man savukārt šonakt uzrakstījās viens iesniegums vidam, viņi man atbildēja un izdarīja visu burtiski uzreiz no paša rīta. Nopriecājos par servisu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257