Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Sannija

sofija18

Labi protams, ka saņēmi atmaksu, bet vispār, ja ir iesniegts precizējums 3 mēnešu termiņš tiek skaitīts no precizējuma datuma.


Nebijis gadījums - 16.06.plkst.23.49 ievietoju eds gnd par 2018.gadu. Pēc nepilnām 2 darba dienām(šodien) naudiņas bija jau kontā! Vienmēr es un visi mani personīgie paziņas ir gaidījuši bez vienas dienas 3 mēnešus! Bija jau kolēğu vidū izveidojies jociņš, ka VID gaida, kad maksas saņēmējs nenodzīvos līdz atmaksas stundai.

Savukārt man ieskaitīja vienu nedēļu pirms trīs mēnešu termiņa beigām.

Vīrs pirmdien iesniedza un jau vakar dabūja naudu kontā. Un tur bija viss par pilnu programmu - 5 cilvēku izglītības un medicīnas čeki. Kādam vēl ir tāds ātruma rekords?


vienreiz
Mēs abi ar vīru aizpildījām deklarāciju vienlaicīgi, abiem summas ap 1000 eur katram, vīram naudu ieskaitīja nedēļas laikā jau aprīlī, es gaidīju gandrīz visus 3 mēnešus.

Sveiki!

Vai kādam nav zināms - Vid iesniedzot čeku par maksas dzemdībām (līgums ar ārstu), var norādīt arī maksas palātu un ēdināšanu? Vai tas ietilpst atmaksājamā summā, jeb tikai par summu, kas ir maksa par līgumu ar ārstu?

Lācis

Dzīvības apdrošināšana bērniem arī skaitās pie attaisnotajiem izdevumiem vai nē?

Lācis
Skaitās. Es ar izmantoju.

Papildināts 27.02.2023 20:46:

Bet vajadzētu būt tā, ka pats apdrošinātājs sniedz datus VIDā iekšā par taviem saņemtajiem maksājumiem

nez vai sogad atkal viss uzkarsies un saskaitis nepareizas summas vai bus vek kautkas jauns?


vilhelmine333
Arī šogad ceru uz saviem 700-800 eur pārmaksu... iesniegšu marta vidū. Lai uz jūnija vidu būtu. Tas ar aprēķinu, ka agrāk nesaskaitīs...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257