Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Norma Džīna

Iesniedzu padsmitajà martà, ßodien 09.06. saņēmu naudu. Tik ilgi parasti man nav bijis jàgaida.

sirdspukstiņš

Māsai iesniedzis 24.04-vēl gaida,bet viņai ļooooti smuka summiņa

Pati arī ap to laiku iesniedzis un tajā pašā nedēļā tie daži eiroki klāt

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Gygy

7 eur par 2021. gadu ieskaitīja nepilnas nedēļas laikā, bet 500+ eur par pagāju gadu kā neripo, tā neripo tajā kontā iekšā

sirdspukstiņš

Gygy
Mūsu gadījumā tas pats. Mani 30€ fiksi,māsai 1000 ar kapeikām kā naff tā naff

Gygy
man tāda summa ieripoja nepilnu 3 nedēļu laikā. Man liekas, ka vajag vnk vēlāk sniegt. Es tā nesteidzīgi iesniedzu.

10 nedēļas un 1 diena..tāds intervāls šogad starp iesniegto deklarāciju un kontā saņemtu naudiņu. Iesniegts aprīlī.

Jautājums par EDS sistēmu. Dēls strādā vasarā. Apmaksa stundu likme. Kā pareizi jāsaliek ķekši EDS sistēmā, lai nāk.gada martā nav pārsteigumi?

ačuks

Saulesstarins7
Ja viņš strādā tikai vasarā, tad negatīvu pārsteigumu vispār nevar būt. Sakarā ar to, ka neaplielamais minimums pienākas par visiem 12 mēnešiem, nodokļos samaksāto atgūs atpakaļ.

Kad mani bērni strādāja vasarās, vienmēr palika valstij kaut kādus dažus eiro parādā. Lai no tā izvairītos, viņi neiesniedza EDS savu algas nodokļu grāmatiņu. Starpību saņēma nākošajā gadā, iesniedzot deklarāciju. Tam ir vēl viens plus. Neiztērēja uzreiz to, bet bija patīkami saņemt to pavasarī.

sirdspukstiņš

Māsai lielā nauda ieripoja precīzi pēc diviem mēnešiem

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257