Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Pēka
Tad EDS jāatzīmē, ka neiesniedz algas grāmatiņu? Darba devējs nevar uz šo iebilst?

ačuks

Saulesstarins7
Man zināmie bērni nekad nav piemaksājuši, tikai saņēmuši atpakaļ pārmaksu.

Vēl ir variants iesniegt nodokļu grāmatiņu, bet nepiemērot neapliekamo minimumu.

Ievy

11.04.iesniedzu dekl.+dažus čekus , 26.06. vakarā ieskaitīja. Diezgan ilgi.

Mīlestība ir radījusi pasauli. Pasauli iepazīst mīlot.

Trīspadsmit

par 2022.gadu iesniedzu 19.06. un jau 29.06. bija lēmums. Bija ap 20 čekiem pievienoti. Bet - pims tam 15. un 16.jūnijā iesniedzu arī par 2019. un 2020.gadu, ar mazāk čekiem, mazākām atmaksām, bet tur vēl ziņu nav.

Iesniedzu maija beigās, dabūju jūnija beigās.

Norma Džīna

Uzmanību, gatavību tūlīt būs STARTS!!!!

Alija

Stāsts tāds, ka VID EDS pazuduši divi iereģistrēti dokumenti - viens manis pašas ielikts čeks no ārsta apmeklējuma, otra e-kvīts, ko sūtījusi slimnīca pati. Tas noticis apmēram vienā laika posmā ar intervālu kādas 2 nedēļas. Kopējā summa mazliet virs 100 eiro. Nu man jau liekas, ka pašam VID kaut kas nozudis no datu bāzēm, bet VID saka, ka tā nevar būt, lai lieku visu vēlreiz. Bet man tas viens čeks ir pazudis, un e-kvīti no slimnīcas es pat nepaņēmu. Muļķīgi paļāvos, ka viņi taču paši aizsūtīt.

Jautājums ir, cik sarežģīti ir dabūt čeka vai maksājuma kopiju no pakalpojuma sniedzēja? Varbūt nav pat jēgas prasīt.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Pirmo reizi VID iesniegšu čekus par bērna mūzikas skolu. Kā tur ir jādara - tikai jāiesniedz no bankas maksājuma izraksts vai arī mūzikas skolas rēķins?

Indza

Madikena
Profesionālās ievirzes izglītības iestāžu, kuras īsteno valsts akreditētas programmas, maksājumu informācijai vajadzētu deklarācijā parādīties automātiski. Vismaz man ar meitas mākslas skolas maksājumiem tā ir.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

BTango

Indza
Šis ir interesanti. Mums nekad šāda informācija nav parādījusies automātiski

Madikena
Es bankā atlasu visus maksājumus par visu gadu, uztaisu vienu PDF izrakstu un VIDā iesniedzu to, ierakstot pilnu summu.

Maksājuma uzdevumā vienmēr ierakstu bērna vārdu, uzvārdu un personas kodu.

Reiz nometnei personas kodu biju aizmirsusi, biju gatava rakt augšā rēķinu, bet VID nepaprasīja. Bez personas kodiem gan varētu atmest atpakaļ.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257