Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Indza

BTango
Njā, es tiešām nezinu kāpēc tā. Visus šos gadus priecājos, ka nav jākrāmējas ar maksājumiem un PDFiem. Arī manas mācību maksas LU vienmēr bija deklarācijā, pati neko nedarīju.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Mums mūzikas skolā piekodināja glabāt rēķinus, lai var iesniegt VID. No tā sapratu, ka paši neko nekur nesūta.

Papildināts 29.02.2024 09:34:

Maksājuma uzdevumā vienmēr ierakstu bērna vārdu, uzvārdu un personas kodu .

Eh, maksājuma uzdevumā vienmēr ierakstīju tikai rēķina numuru, droši vien tādēļ būs jāpievieno arī pats rēķins ar bērna vārdu.

Alija

Madikena
Eh, maksājuma uzdevumā vienmēr ierakstīju tikai rēķina numuru, droši vien tādēļ būs jāpievieno arī pats rēķins ar bērna vārdu.
Jā, kad es sniedzu par sporta klubu, tad tā arī darīju. Bet tas bija pirms pāris gadiem.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

BTango

Madikena
Alija
Kā jūs to tehniski darīsiet? Pievienosiet bankas maksājumu, bet kā pievienosiet tai pašai ailītei papildus rēķinus? vai taisīsiet vienu lielu dokumentu ar visu?

Papildināts 29.02.2024 09:43:

Indza
Jums mākslas skola ir atsevišķa iestāde, kurai pārskaitat? varbūt tāpēc? Jo mēs skaitām uz pašvaldības kontu (tāpat par mūzikas skolu).

BTango
Es apvienoju pdfus vienā, ja vajag iesniegt gan rēķinu, gan maksājumu.

Alija

BTango
apvieno vienā kā pdf vai var arī salikt ekrānā vienu blakus otram un uztaisīt printskrīnu. Pievieno kā vienu dokumentu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Indza

BTango

Jums mākslas skola ir atsevišķa iestāde, kurai pārskaitat?

Agrāk tā bija. Nu jau kādus pāris gadus maksājumus skaitām uz  pašvaldības kontu.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Madikena
Pietiek ar maksājuma uzdevumu.

Senāk liku apvienotos PDF - rēķinu kopā ar MU. Pēc pēdējās sarunas ar VID meiteni citā jautājumā, sapratu, ka tā nav ikdienas prakse, un pārsvarā VID saņem tikai MU.

BTango
nometnes arī var sniegt? Mums gan tikai skautu 1-2x gadā, bet tāpat. Nebiju iedomājusies, ka arī to var.

BTango

any
Var, ja ir atbilstoši nokārtoti papīri - nezinu, vai nometņu īpašniekiem ir kas īpaši jānokārto vai vienkārši jābūt oficiālai.

Meita brauca uz Mirandas nometnēm, viņi vienmēr uzsver, ka var sniegt deklarācijās un VIDs vienmēr ir ņemis pretī

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257