Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Vakar dēlam jau ienākusi nauda no VID. Iesniedza pašā sākumā un deklarācijas aprēķins bez čekiem. Tas tā, ja nu interesē

MonAmy

Lācis

Man vakar jau ienāca nauda kontā.

BTango

Jautājums par 2 darbavietām. Būs viena pastāvīga, otra sezonāla (gada sākums un beigas, pa vidu pārtraukums). 4 apgādājamie.

Līdz šim darba grāmatiņa bija ieķeksēta sezonālajā darbā un pārtraukuma dēļ bija veidojusies pārmaksa.

Kā/vai tas mainīsies, ja tagad pārtraukuma laikā grāmatiņu iesniegs pastāvīgajā darbā? Tur prognozētā alga būs mazāka par atvieglojumiem.

deleyla

BTango
Esmu likuši dažādas darba vietas man tas neko nav mainījis ( man pagājušā gada bija trīs darba vietas ,viena uz pāris men) .

Papildināts 06.03.2024 12:02:

Lācis
Vai bija daudz čeku?

Es gan neceru ka ātri saņemšu šoreiz

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Lācis

deleyla
Tikai e - kvītis un no pagājušā gada pārceltie.

deleyla

Lācis
Skaidrs.Paldies .

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Man pašai arī ienāca vakar, bija padaudz čeki gan par sevi, gan bērniem

deleyla

Virs vakar saņēma .viņš iesniedza 20min ātrāk nekā es .man nav ;D

MonAmy

Dēls šodien saņēma. Es dienu ātrāk iesniedzu un vēl gaidu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257