Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Indza

vilhelmine333
Summa nemainījās jo nebija nodokļu ko atmaksāt. VID taču neatmaksā kādu mistisku naudu ko paši no zila gaisa izdomā kam cik un kad dot. Tā ir mūsu pašu nopelnītā nauda, ko valsts mums atdod nodokļu pārmaksas gadījumā. Deklarācijā to visu var redzēt.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

vilhelmine333

Indza
bet man atmaksaja nodoklus ka tadus,bet nemainijas ceku summa...es maksaju daudz nodoklos,alga larsvara visu laiku vienada....bet summa ko atmaksa,katru gadu cita...ari kautka mistiski

ačuks

vilhelmine333
Neredzot deklarāciju grūti uzminēt. Iespējams, jau bija čeki par summu 600 EUR un papildus pievienotie čeki pārcēlās uz nākamiem gadiem

Indza

vilhelmine333
Piekrītu, nav viegli saprotami tie aprēķini, bet arī mistikas tur nav nekādas.

vilhelmine333

ačuks
man nekad cekos nav bijis lielas sumas,ap 60 vai 80 eiro katru gadu

Ievy

5.martā iesniedzu deklarāciju , pievienojot dažus medicīnas čekus un dažus maksājumus par bērna interešu izglītību.Vakar, 19.martā bija info vēstule par to,ka būs atmaksa.Un šodien jau ieskaitīja!

Mīlestība ir radījusi pasauli. Pasauli iepazīst mīlot.

aurum

24.martā iesniedzu par 3 pēdējiem gadiem, ar dažādiem čekiem. Ļoti gaidu, pagaidām vēl nekā. Nepaguvu iesniegt par 2019.gadu, tas bija tāds satricinošs gads, būtu sanācis daudz atmaksāt, bet palaidu garām.

Nevar jau vairs iesniegt 2019.gadu nekādi? No EDS rādās sagatavots dokuments, kas vairs nekādi neiesniedzas.

Vai aprēķins tādas gada izlaišanas dēļ var būt ilgāks? Vai tā, ka tik daudz gadu&čeku uzreiz, dēļ?

Indza

aurum
Izmaksu neietekmē ne izlaistie gadi, ne iesniegšanas datums. 3 mēnešu termiņš nav pārsniegts, nekas nav pārkāpts.

Nevar jau vairs iesniegt 2019.gadu nekādi?
Nē.

deleyla

Iesniedzu 1marta saņēmu 24 aprīlī,bet man vēl zvanīja VID jo pāris čeki trūka.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257