Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

tra-la-la

Gribēju skaļi papriecāties-aizpildiju 2.03, tikko saņēmu meilā info, ka maksājums veikts.

Pirms 2 gadiem pildīju par studiju maksu, 1 dienu pirms apmaksas termiņa (3 mēn pec iesniegšanas) uzzvanīja, lai pateiktu, ka trūkst dokuments

Papildināts 12.03.2018 21:24:

Papildināts 12.03.2018 21:24:

Tagad izskatās, ka otro gadu viss skaisti un ātri! Tas priecē!

tulipe

Iesniedza 1.marta pēcpusdienā, vakar ieskaitīja. Bija par 2 apgādājamiem, 2 ārstniecības čeki un studiju maksa.

mango

Čeki nebija,aizpildīts pārmaksātais nodoklis. Pildīts 1.martā pirms 12:00. Nauda vēl nav ieskaitīta.

Alija

Man jau pagajušaja nedeļa ieskaitija. Iesniedzu 1. Martā. Bija daži čeki, kurus "atmeta" ka nederigus.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

saņēmu meilā info, ka maksājums veikts.

Paskatījos iepriekšējos gadus, nekad tādu meilu nav bijis. EDSā augšā laikam zila infa parādījās, ka apstiprināts un tad drīz bija. Tagad jauna sistēma, ka meilā informē?

nero

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

nero
Tur par mammu brīnies vai VIDu?

nero

Par cilvēkiem, kuri tiešām domā, ka VID katram reizi gadā maksā par čekiem vai mistiski atgriež jau samaksātos nodokļus. Un tādu ļaužu ir kvantums, var tikai pabrīnities par interpretācijām un to, kā tas izplatās tautās.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

nero
Es tāpat, es tāpat.

aija

Iesniedzu 1.03. pēc kādām tirm nedēļām piezvanīja no VID darbniece, lai pateiktu, ka neesmu piekabinājusi vienu čeku (biju sajaukusi un pielikusi citu dok), nosūtiju viņai, pati pielika un pēc pāris dienām nauda bija kontā, atnāca uz epastu paziņojums, ka ir pārskaitīta. Prieks sadarboties!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257