Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Indza

Tātad iesniedzu 1.martā, naudu saņēmu 20.martā. Bija man gan čeki, gan zvans no VID Jelgavas nodaļas, lai precizētu dažas detaļas deklarācijā.

Draudzene atmaksu saņēma kādu nedēļu agrāk par mani, viņai bija čeki par pašu un arī par vecākiem. Tā kā ne vienmēr ir tā, ka bez čekiem izskata ātrāk. Domāju, ka izskata tādā kārtībā, kādā deklarācijas parādās konkrētās nodaļas sistēmā.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

nero
Žēl, ka rakstā nav informācijas, vai šos čekus var iesniegt nākošajā gadā, kad nodoklis ir maksāts, it kā pārnesumu no iepriekšējā gada. Vidā manam vīram teica, ka var, man teica, ka nevar. Nav pirmā reize, kad viņš izsit sev labākus nosacījumus sievietēm mīksta sirds uz vīriešiem

mezhapuuce

nero
Man tik tajā situācijā no raksta interesē, vai tā dāmīte vēl var saglābt situāciju? Piemēram, iesniegt deklarācijas labojumu, kur visi čeki noņemti, un tad dot iesniegt tos pašus čekus, piemēram, savai mammai.

nero

Var labot un var likt uz atbilstošiem radiniekiem, jo īpaši zobārstniecību, jo to nepārceļ.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

vigutins

Par to jauno māmiņu - daudziem vēl joprojām, neskatoties uz n-tajiem skaidrojumiem, liekas, ka VID daļēji apmaksā čekus. Nu, apmēram kā apdrošināšana. Un limitus arī jauc vienā putrā. Nekādi nevar ieskaidrot, ka neko neapmaksā, bet gan atgriež avansā samaksāto nodokli, ja tam ir pamatojums. Nav maksāts nodoklis - nav ko atmaksāt (nevis apmaksāt).

Šodien eds iesniedzu ar visiem čekiem. Redzēs cik ilgi rēķinās un kad saņemšu naudu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

vigutins

Par tēmu - vīrs saņēma ap 20.03. Iesniedzu 01.03. Jau kuro gadu ļoti operatīvi.

Es iesniedzu pavasara pirmajā dienā. Lai varu atcerēties.

Mazurka

Vīrs iesniedza 03.03., bija arī čeki par zobārstniecību un meitas ārstniecības čeki. Nauda vēl nav pārskaitīta.

Man par 2017.gadu nekas nepienākas, biju BKA.

Kad sniedzu par 2016.gadu, naudu ieskaitīja pēc 9 dienām.

Manistenav

Mazurka
Es arī 03.03., bet bez čekiem. Arī vēl nekas nav. Iepriekšējos gados bija daudz ātrāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257