Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

Hiacintte

Vakar nauda bija kontā, iesniedzu 1.03, bija čeki, apdrošināšanas, pārmaksas, bērnu pulciņi, viss pēc pilnas programmas. Vid ātri strādā šogad.

kukainis

BTango
Man liekas, ka jāraksta Vidam vēstule, ja grib pārlikt elektroniskos čekus. Man tā bija kad gribēju savu pārmaksu no iepriekšējiem gadiem likt pie citas deklarācijas. Tad tas cilvēks uzrakstīja vidam lūgumu.

Varbut tad ja uztaisa d4 par tevi pie tās cita ciov deklarācijas parādās arī elektroniskie čeki? Kaut vai vienu feiku čeku var ievadīt, lai uz taisās d4.

Iesniedzu tikai pārmaksu 2.martā. šorīt nauda bij kontā.

BTango

kukainis
Šodien sazvanīju, konsultante 2x konsultējās ar citiem, jo sākumā ieteica meklēt podziņu "lejupielādēt", kuras tur vispar nav

bet nu apgalvoja, ka to varot izdarīt, ja otra civlēka attaisnotajos dokumentos meklētājā ievada manu personas kodu un spiež "meklēt".

Esmu diezgan droša, ka tad atradīs iepriekš vadītos elektroniskos čekus, ja tādi bijuši, nevis tos, kuri man ir tagad.

Šodien gan neizdevās to pārbaudīt, bet, ja ieteikums nenostrādās, zvanīšu vēlreiz pirmdien.

BTango
to var katrs pats izdarīt, pildot deklarāciju, nav jāraksta VID. jārīkojas sekojoši - vīra deklarācijā vadi pie "Attaisnojuma dokumenta rekvizīti" savu kvīts numuru (pirms tam piefiksē no savas deklarācijas) un tad spied "Meklēt e-kvīti". šīs visas ir elektroniskās kvītis un ir reģistrētas VID sistēmā. Kvīts numurs parasti ir aptuveni šāds ZH630010 (burtu un ciparu kombinācija). Dati ielasīsies jau automātiski vīra deklarācijā. pēc tam izdzēs kvītis no savas deklarācijas. šeit gan jāzina obligāti šie kvīts numuri.

ar interesi

Neko nesaprotu... Pievienojot čekus, atmaksājamā summa nepalielinās...

Hiacintte

ar interesi
Varbūt nav tik daudz maksāti nodokļi?

ar interesi
jā, ja alga nav liela un ir vairāki apgādājamie, tad neko atpakaļ nevar dabūt - tātad Tu vispār nemaksā iedz ien nodokli. Vai arī ir sasniegts limits. Var tos čekus citam (kam tur atļauj, laulātais, vecāki) pielikt klāt.

Papildināts 15.03.2021 16:43:

gribēju iesniegt deklarāciju, bet atklāju dīvainību:

man no 2019.gada pārcēlās 660eur, bet 2020.gada deklarācijā parādās tikai 635eur. uzrakstīju VID vēstuli. hmm, interesanti, kāds būs skaidrojums. gandrīz pat palaidu garām šo atšķirību.

cik % atmaksā par med. izdevumiem?

Fledermausis

chiba
20% no 600 eur (max.)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257