Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

VID nodokļu atmaksa - cik ilgi?

ZuzzZuzz

ina32

NjuNju
Oj , martā

Papildināts 30.04.2021 10:47:

Nu jā , man pie pamatdarba vēl pašnodarbinātais.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Cucamonga

Es arī iesniedzu 5 vai 6. Martā. Laikam summa tik liela, ka rēķina cik pamatota... nezinu. Vienkārši gaidu. Noderētu degvielas izdevumiem Polijā

He-he-he

Man summa bij liela, padaudz čeku par medicīnu un par izglītību ( tur vispār tikai maksājuma uzdevumu no bankas iesniedzu, jo nebija rēķinu), marta sākumā iesniedzu, marta beigās saņēmu. Biju gatava jautājumiem par izglītību, jautājumu nebija

Es sev iesniedzu tikai par neapliekamo minimumu, dabūju dažu dienu laikā. Vīrs sniedza par visiem bērniem interešu izglītību, medicīnu. Summa parasti katram ir maksimālā un arī tad nebija ilgi. Šķiet, pāris nedēļas.

Papildināts 02.05.2021 17:42:

Kaut ko viņi ir optimizējuši. Nekad nav bijis tik ātri.

Četri vēji

Juneberry
Laimes spēle.

Iesniedzu 10.martā, gaidu joprojām.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Fanija

Es iesniedzu 5.martā un nav vēl nekas ieskaitīts. Cik ilgs bija tas termins, vai 3 mēneši?

Avatārs

Arī iesniedzu martā. Man visa pieļaujamā summa jau bija no pagājušā gada iekrājusies. Tagad iesniedzu atkal uzkrājumiem uz nākošā gada atmaksu. Naudu gaidu joprojām.

Linciic

Avatārs
Tavā gadījumā notiek deklaracijas labošana, jo deklarācijaa gada izdevumi iet pirmie un ja tie nesasniedz 600eur, tad ķeras klāt no iepriekšējiem 3g adiem uzkrātā atlikuma, sākot ar vecāko gadu. Ja būtu paspējuši jau atmaksāt, tad būtu sistēmā pielabojuši, lai atmaksa būtu pirmkārt par attiecīgo taksācijas gadu.

Simbinja

Es iesniedzu 2.martā un tikko tik saņēmu. Vīrs iesniedza tai pat dienā un saņēma pirms mēneša , tā ka laikam atkarīgs no inspektora, kurš izskata?

tupele

74 dienas. No iesniegšanas līdz naudai kontā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370257