Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

Sveikas toposas mammas. Nu jau nedelu esmu mamma otram delinam un dzemdeju Stradinos. Vienmer ir jautajumi kur dzemdet un kadi apstakli. Isuma atsauksmei:

- Stradinos pienem visas dzemdetajas, attieksme bija loti laba un profesionala

- palatas dazadas, pati biju 2 viettiga, apstakli normali, nav extra, bet 3 dienam pilnigi pietiek. Ieksa loti silts, ka jau ar vecajiem radiatoriem.

- sanitaras telpas gan prasas pec remonta, it seviski dusa.

- personals atsaucigs un profesionals

- ediens ka jau slimnica, putras, zupas, tml, bet ir ledusskapis, kur var likt savus produktus. Pieejams karsts udens virtuve.

- dzemdibu zale loti normala, cik nu uz to bridi spej novertet. Man bija dzeltena dzemdibu zale.

- bedigak ar transporta novietosanu, 30 min., stavesana bez maksas, pec tam barga nauda. Talaka stavvieta leta, bet jaiet talak. Virs atveda, aizgajam un vins gaja atkal parliktauto uz talako stavvietu.

Ja kaut kas interese, rakstiet.

Stradinus izvelejos personala profesionalitates del.

Elizeta
Lai gan kāds laiciņš jau pagājis, bet varbūt var padalīties, vai Stradiņos ir/bija noteikta karantīna? Ja jā, ko tas īsti nozīmēja no praktiskā viedokļa?

Un vēl - vai ņēmi līdzi 'dzemdību komplektu', un vai tas noderēja?

Ja ir 2-vietīgajā palātā, tad tētis, izskatās, ka nepaliek kopā ar mammu un mazo, ja?

Vispār ir sajūta, ka marts tāds ražīgs mēnesis gadījies, jācer, ka visiem vieta pietiks

laa4ukinjsh

es dzemdēju oktobrī. arī gulēju divvietīgajā palātā, tētis nepaliek. man dzemdību komplekts nebija. , neatceros vai prasīja par tā esamību, bet liekas, ka ne.

Dzemdību komplektu līdzi nevajag. Sabijām pirms nepilna mēneša Stradiņos. Bijām nedēļu, tāpēc varbūt novērojumu vairāk- dzīvojām 2vietīgajā istabiņā. Veiksme, ja kaimiņi mierīgi, ja ne- papildus vēl nāk klāt negulēšana dēļ kaimiņu aktivitātēm, bet tas tā. Galvenais- labierīcības šausmīgi netīras, ielaistas, nekoptas. Ziepju nav, dezinfekcijas šķīdums beidzies, roku dvielīši bija tikai 1x. Pēcdzemdību daļā duša sabojājusies, tātad nav. Ūdens krānā pārsvarā tikai auksts, dupsi bērnam vai nu mazgā tādā kā ir vai ar salvetēm.

Personāls: pamatā ļoti labs. Bet ir izņēmumi, kuriem neinteresē nekas un kā gan var interesēt, ka dežūrē 3 dn PĒC KĀRTAS(!). Bērnu nodaļā katra māsiņa stāsta/māca kautko citu, katru rītu sajūties kā idiots, kas visu dara nepareizi.

Zīdīšanas veicināšana- māmiņas bizness un problēma. Neviens nepalīdzēs un neuzmundrinās. Labākā gadījumā atskries uzmest aci vai pie krūts liec pareizi. Viss.

Pāri visam šausmīga netīrība arī palātās. Apkopēja šķietvir ar īpašām vajadzībām, kas ir labi, ja cilvēkam ir darbs, bet nav pieļaujams, ka darbs tiek izdarīts ļoti pavirši vai tikai aptuveni, pamatā apribežojotues ar atkritumu iznešanu.

Taču aizbraucot mājās ar mazulīti, protams, ka visa tā nolaistība un kontroles trūkums, kas ir 17.nod aizmirstas, jo tas vairs nav svarīgi!

estija

Kaktuss7
oho, es gan dzemdēju 5 un 2 gadus atpakaļ Stradiņos, bet kaut kā baigo netīrību neatceros

lielais
mazais

Dzemdēju janvārī un kopā Stradiņos biju nedēļu. Iepriekš aprakstīto “šausmīgo” netīrību nemanīju. Jā, koplietošanas telpām vajadzīgs remonts, bet palātas bija tīras. Palātās bija siltais ūdens. Telpas siltas. Personāls ļoti atsaucīgs un laipns. Man neviena māsa neaizrādīja, ka daru kaut ko nepareizi. No visām padomi bija ļoti noderīgi. Vecmāte mācīja un vairākas reizes pārjautāja, kā sokas ar krūtsbarošanu. Arī māsiņas ik rītu to pajautāja. Dzemdību komplektu nevajadzēja. Pirms akūtā ķeizara iedeva kompresijas zeķes, kas bija bez maksas. Ēdiens tipisks slimnīcas. Ņemot vērā, ka biju nedēļu un līdz ar to pieredzēju vairākas maiņas, tad varu teikt, ka jutos aprūpēta un drošās rokās. Un par to nesamaksāju ne centa.

Pipary

Es pa lielam piekrītu Kaktuss7 dzemdēju gada sākumā. Arī dzīvoju tur nedēļu. Man nepatika attieksme no personāla. Palātā apgāzos ar gultu..

laa4ukinjsh

Sukulents
piekrītu jūsu viedoklim. arī man vecmātes(dažādas) palīdzēja ar krūtsbarošanu. un palātas bija tīras. es gan biju 9 dienas. un nevienu dienu personāls neatkārtojās(tie kas 24h maiņās)

Netiribas nebija, vienigaa problema bija sanitaras telpas. Roku dvieli un tualetes papirs bija vienmer, vienigais vienu vakaru nebija karsts udens, bet tikai remdens. Par krutsbaarosaanu vienmer bijaa padomi no personala. Laikam atkarigs no konkretiem cilvekiem. Divvietiga palata tetis nepalika, man ari isti nevajadzeja.

Papildināts 28.03.2018 17:26:

Dzemdibu komplektu neprasa, bet man bija lidzi.

peach15

Dzemdeju Stradinos marta viduu ar keizari. Par operacijas komandu, visu cienu, viss bija loti atri, labi un pec operacijas ari bez komplikacijam. Ar palatem - loterija. Es paliku viena visas 4 dienas (ja, pirmo nakti rapoju gar sienu aiz sapem, bet tualete bija tiesii preti istabai), tikai pa dienu virs naca, jo nebija vietu un paliku divvietiga palatee ar citu sievieti, kaut gan citas sievietes bija ar viriem (nu ka tur kam veicas vai kadi citi *faktori*, bet rezervet vai samaksat ne par ko nevar ieprieks)... Nodala tiesam bija parpildita, un del ta ari bija tada bardaka sajuta, katru dienu jauns personals (vecmates, bernu masas utt), kas dod savu skatu, bet ok, man 3. berns, man ir savs viedoklis un pieredze, bet citiem ta var sajaukt galvu 4. dienaa izrakstijos, lai tikai atraak majaas tikt un pati tad regulesu gulesanu, barosanu utt. Nu tualete (kopeja sivietem un viriesiem) bija sausmas stavoklii ar visiem atkritumiem, papiriem, pamperiem utt, jo apkopeja gan aiziet ap kadiem 6 vakara lidz 8 no rita, tad var iedomaties, kas tur daras, ja nodala ir pilna ar tikko piedzemdejusam sievietem. Pati nemazgajos dusaa lidz kamer netiku majaas, palatee neliela izlietne ir ok, bet vienu vakaru nebija udens... Isak sakot, paldies Stradiem par berninu, bet ja kads man jautatu, tad ne, pec komforta un privatuma, dodaties kaut kur, kur ir izvele...(vai ari iespeja par to izveli samaksat).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345