Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

Dzemdēju decembrī. Dzemdību aprūpe forsa, nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. Dakteres un vecmāte loti jaukas un atbalstosas.

Pecdzemdibu aprūpe pilnigs murgs. Ēst dabū tikai tās mammas, kuras pasas var aiziet lidz koridoram pec ediena. Ja pec arstu norādījuma neesi spejigs celties, un pēc keizara tev ir jāaatrodas gulus stāvoklī, tavas problēmas- mirsti badā.

Personals katru dienu cits. Gan vecmātes, gan ārsti, gan bērnu māsas katrs saka kaut ko citu. Vinu norādījumi (gan par mammas veselību, gan bērna aprūpi) ir pilnīgi pretēji, kas liek justies kā pēdējam idiotam. Pierādīt, ka iepriekseja maiña kaut ko ir teikusi ir neiespējami, jo nav iespējams ne iegaumēt katra darbinieka vardu, ne ari vini stādās prieksā, kad ienāk palātā.

Sadzīves apstākli, protams, nav kā viesnīcā, bet nu ciesami. Domāju, ka dalai LV iedzīvotāju mājās ir sliktāki apstākli.

Viena sieviete no personāla (amatu un vārdu nezinu) teica, ka pirmo reizi uz tualeti mani pavadis, lai parliecinatos, ka nenogibstu un ar mani viss kartiba. Pagaidīs aiz durvīm un pēc tam uz palātu arī atpakal pavadīs. Aizveda mani līdz tualetei, kur es konstatēju, ka nav tocpapīra, bet no manas asiñosanas visa poda mala pilnīgi slapja. Saucu to sievieti, lai dabūtu papīru, bet vina bija izdomājusi aiziet prom. Bāc... vilkos uz palātu un atpakal, jo tak nevarēju visu tā atstāt, vajadzēja sakopt aiz sevis. Un tā tā sieviete vairāk arī neparādījās.

Pec tam novēroju, ka tocpapīra tur biezi nebija. Visu laiku nēmu savu līdzi.

Prasot zīdīsanas konsultāciju, saka, ka atnaks, lai gaida. Niknojas, ja nevari sagaidit un ej atkartoti saukt. Bet beigās tā arī neuzskata par vajadzīgu atnākt.

Tik dīvaini, ka tik krasi atšķirās viedokļi. Dzemdēju februārī. Varu teikt tikai to labāko. Dzemdēju zilajā zālē - diezgan svaiga telpa. Tākā uz pirmo brīdi nebija brīvas vienvietīgās istabiņas, bet dienas laikā bija plānots vienu atbrīvot, mums atļāva visu dienu pavadīt tajā dzemdību zālē. Vakarā tikām palātā, kur arī vīram bija izlaižams dīvāns. Istaba gan nebija pirmā svaiguma, bet nedomāju, ka tas tajā brīdī svarīgākais.

Wc vienmēr bija papīrs un ziepes. Tik roku dvieļi dažreiz bija beigušies.

Pakaļ ēdienam nevienu reizi negāju, visu laiku pienesa klāt un arī bija pakaļ netīrajiem traukiem.

Dakteres un bērnu māsiņas acīmredzot paveicās fantastiskas. Pat nakts vidū nāca palīdzēt, kad tika konstatēts, ka bērniņš nepareizi zīž. Nākamajā dienā bērnu daktere, redzot ka bērniņš nepietiekami uzēdies, pat stundu ar mani sēdēja, lai pacīnītos iemeācīt bērniņam pareizi ēst.

Vecmātes arī gadîjās fantastiskas ar ieteikumiem un izpalīdzēšanu.

Varu teikt tikai to labāko, protams, ja palātas varēja būt

Papildināts 11.04.2018 06:43:

Protams, ka palātas un wc varēja būt labākā stāvoklī (vienīgais minuss).

Cik Ventspilī labi...visas palātas dzemdību nodaļā vienvietīgās

Barbarabb

kaste_este

Nu tādi apstākļi kā stradiņos nav nekur citur... par to jau raksti un sižeti bijuši- profesionālākie mediķi, sarežğītākie pacienti, bet apstākļi vissliktākie

Stradiņos dzemdēju otru bërnu. Pilnìbā apmierināta. Jā duša varēja būt labāka. Bet es gāju uz dušu, kur ir dzemdību zāles. Nekādu dzemdību komplektu nevajadzēja ņemt. Attieksme super. Ja nu dzīvē būs vēl kāds mazulis, dzemdēšu Stradińos.

Sveikas! Es arī par Stradiņiem varu teikt tikai to labāko. Dakteri visi jauki. Vecmāte super. Telpas jā nav pirmā svaiguma. Un dušās ir tas pelējums. Bet man tas kkā nesatrauca. Galvenais,ka bērniņš vesels un attieksme no personāla laba. Badā tur neviens nepaliek. Ja nevar piecelties,tad pienes klāt. Traukiem atnāk pakaļ. Ēdiens gan riktīgs slimnīcas. Nav labs.

Varbūt,ka man tik laba atsauksme par Stradiņiem,kad pa lielam man vecmāti vajadzēja tikai pieņemot bērniņu. Visu pārējo laiku tiku pati galā ar vīru. Daktere Bērziņa un vecmāte Antra ir super Viss personāls jauks. Izņemot vienu sanitāri. Kura mani pēc dzemdībām veda uz palātu. Cieta seja un attieksme nekāda,bet es neņēmu galvā. Man bija mans bumbulītis Eiforija.

Viennozīmīgi dzemdētu vēlreiz Stradiņos.

Cucamonga

Cieta seja un attieksme nekāda,
nu bet ko tad gaidi no sveša cilvēka - fanfaras un Bēthovena 9.simfoniju? Aizved , atved....tādas dzemdētājas "pakām" skatītas.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Badā tur neviens nepaliek. Ja nevar piecelties,tad pienes klāt.

Diemzēl man neviens neko klāt nepienesa. Pavēra durvis, pateica brokastis un aizvēra durvis. Sasaukt, lai atnes, neizdevās.

Melora

Hiiiii
Pavēra durvis, pateica brokastis un aizvēra durvis. Sasaukt, lai atnes, neizdevās
ja nekļūdos, ēdiena tantēm ir pateikts, kurās palātās nedrīkst celties no gultas pēc ārsta norādījuma, un tur arī ienes porciju. tā kā visi pārējie celties drīkst [nav jautājums par "var" un cik tas viegli vai ātri izdarāms], tad tas uz virtuves personāla sirdsapziņas.

man gan nav svaigākā pieredze - jau 3,5 gadi apkārt

2 + 1, 2, 3 = ♥+∞

-Женщины — это не слабый пол, слабый пол — это гнилые доски.-  Фаина Раневская

-Where hope grows, miracles blossom.- Elna Rae

Biju tur janvārī un esmu apmierināta. Tā nav vieta ko izvēlas konforta un smukuma dēļ, bet labo speciālistu dēļ + nav tik ļoti liels konveijers kā dzemdību namā. Tās pāris dienas arī bez dušas var pieciest. Tad wc papīrs bija, pat intīmās higiēnas mazgājamais līdzeklis, bet ja nu kas, uz slimnīcām wc papīru ir vērts paņemt līdzi savu. Istabiņa ir jāpalūdz 1vietīgā un ja būs brīva tad iedos. Ūdens naktī vēss, jo mazās lietošanas dēļ necirkulē kā pa dienu, bet ilgāk patecinot būs arī siltais. Pēcdzemdību vecmātes un bērnu māsas atsaucīgas un palīdz. Par to ka katrs bērna aprūpē rāda kaut ko savādāk- ir daudzas lietas ko var darīt dažādos veidos. Lai nebūtu ilūzijas, tad var aiziet uz viņu organizētajām ekskursijām, ko rīko topošu vecāku mācību ietvaros.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345