Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

trillium
Pēc dzemdībām bez dušas trīs dienas ?! šuves jāmazgā pēc katras tualetes! Asiņošana...

Melora
Nu tad man vienkārsi nepaveicas. Personals teica, ka nevaru vēl celties+ man bija ielikts urīna katetrs, kas piesiets pie gultas. Tādā situācijā biju pirmo reizi, tāpēc vadoties pēc personāla norādījumiem, passajūtas un tā katetra (nesapratu vai man jāsien vala un ar to maisinu jaiet pec ēdiena, vai tā darot tas katetrs neizkristu?) pati pakal neaizgāju.

Jauna ēra

Apmazgāt šuves var bidē, kas ir atsevišķā slēgtā telpiņā.

Mohawk

Hiiiii

Pēcdzemdību aprūpe gandrīz kā RDzN, tikai pēcķeizara mammām ēdienu nesa klāt un man tante tualetē stāvēja klāt un uz gultu pavadīja. Pārējais identiski - katrs saka savu, beigās tu nesaproti neko

Papildināts 22.04.2018 15:01:

Puffa

Pat naktī nāca zīdīšanas jautājumos? Apsveicu. RDzN pat pa dienu nenāca, tikai kaunināja, ka bērns krītas svarā, teicu, ka man nesanāk barošana, nemāku - help. Atbilde - lejā ir aptieka, paņem maisījumu.

Tranquility

Jauna ēra
Tualetēs bija vai nu bidē vai rokas duša (neatceros), bet ar šo jautājumu nebija problēmu.

Dušā man nepatika aukstais ūdens (kurš bija ar lūgšanām par karstu jāpataisa), uz svaigi “sapienotām” krūtīm ne pārāk labs variants.

Ēdiens gan man pat garšoja slimnīcas variants, bet labs.

Jauna ēra
Suves var apmazgat ari neejot dusa ar specialu pudeliti, ko vismaz angliski sauc par peri-bottle, lai nav katru reizi bide jalieto.

Daylight

Ilze_V
Un kur tu to peri bottle dabūji? Tā ir kā pudele ar aporta korķi vienkārši? Vai kas specifiskāks?

Daylight
Tā ir tāda pudelīte, kurai ir garš, uzlocīts salmiņš korķa vietā un saspiežot pudeli, ūdens nāk ar strūkliņu ārā. Es nedzemdēju Latvijā gan, to pudeli man te iedeva slimnīcā.

mentha

Ilze_V
Latviski skaitās strūklene gan jau. Vismaz laboratorijās līdzīgu trauku pēc apraksta tā sauc.

Jautājums pieredzējušām - ja netiek 1vietīgajā, tad kur bērniņš atrodas? Piemēram, 3 mammas un katrai blakus bēbis? Kā tādā var pagulēt? Zinu, ka dīvains jautājums.

mentha

Stradiņos pēcdzemdību palātas ir vai nu vienvietīgās vai divvietīgās. Divvietīgajās viena mamma no otras atdalīta ar aizslietni. Biju divvietīgajā, 3 dienas var mierīgi izturēt. Jo ja grib “viesnīcas” apstākļus, tad Stradiņi nebūs tā vieta, kur dzemdēt. Iesaku visām pirms tam aiziet kaut vai uz ekskursiju pa telpām, ko rīko vecmāte Valentīna. Tur visu parāda un izstāsta.

Papildināts 24.04.2018 22:55:

mentha

jā un bēbis ir mammai blakus, savā gultiņā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345