Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Stradinos -svaiga atsauksme

Elizeta

mentha

Sukulents
Es aizgāju, bet uz istabām gan neprasījos, tāpēc jautāju. Paldies. nē, slimnīca nav jau viesnīca un tā tam būs būt, vienkārši pirmais un nesaprotu kā tas notiek.

mentha

Iespējams, ka visas palātas bija aizņemtas, jo mūsu grupai parādīja arī palātu, kura bija brīva. Es ar to “viesnīcu” domāju to,ka Stradiņi ir diezgan specifiski un vienai būs vienalga “galvenais, ka profesionāla aprūpe”, bet citai “nenormāls šoks, cik viss briesmīgi”. Tāpēc iesaku iepriekš pieteikties eksursijai, kur visu izrāda. Es pati pēc šeit lasītā to visu biju iedomājusies vēl briesmīgāk, bet dzīvē izrādījās, ka tik traki nemaz nebija

Smurfette

Esmu tieši svaigi no Stradiņiem, šonedēļ tikām mājās. Man ļoti patika! Ārsti tiešām profesionāļi. Par apstākļiem: jā, problēmas ar to, ka siltais ūdens ne vienmēr bija vai arī jāgaida tiešām ļoti ilgi. Wc papīrs bija vienmēr (bijām tur 6 dienas). Roku dvielīši gan lielākoties nebija kā bija. Neteiktu, ka palātās bija baigā tīrība, bet nu ciešami. Neesmu tik izlepusi. Dušā pelējumu neredzēju. Ēdiens kā jau slimnīcā.

gedemina

mentha
Man pirms tam likās traki, ka mazie modinās viens otru. Realitātē manai peciņai bija pie kājas, ka otrs bēbis visu nakti auroja. Pat nepakustējās! Man pašai bija grūtāk ar gulēšanu, bet es tāpat lēcu augšā pie pirmās kustības, pirmais bērniņš kā nekā

Meitenes, kura zinās, ko nozīmē paaugstināta komforta apstākļi, par papildus 25.00eur Stradiņos?

eli25

Neko - tādi nepastāv.

Paaugstināta komforta palātu nav un par neko (izņemot, ja slēdz līgumu vai ņem maksas epidurālo) jāmaksā nav. Pat ja tiekat atsevišķā palātā, viss bezmaksas...

Esmu ārkārtīgi pateicīga Stradiņu personālam un augstu vērtēju viņu darbu, bet par kaut kādu paaugstinātu komfortu tajā nodaļā diemžēl runāt neiespējami...

Paldies par viedokli, bet Stradiņu mājas lapā noradīts "Paaugstināta komforta apstākļi - papildus maksa" 25.00 EUR

https://www.stradini.lv/lv/content/dzemdibas

tāpēc jautāju, varbūt jau kāda māmiņa ar to saskārās.

PowerStation

Nu, Stradiņi nav nekāds dzemdību kūrortSPA, diemžēl/par laimi,

tur galvenais fokuss ir uz sarežģītu situāciju gudru risināšanu.

Jāteic, nedomāju, ka bezkomplikāciju grūtniecēm/dzemdētājām vajadzētu vispār traukties uz Stradiem, priekš vieglajiem gadījumiem ir Siguldas, Bulduri, utt vai kaut vai, modernizētā RDZn gals, atstājiet Stradiņu resursus pieejamus tiem, kam to patiesi vajag vairāk.

eli25

santa0011
tas nav viedoklis, bet fakts - stradiņos nekādas maksas palātas nepastāv

Greyish

PowerStation
Viss jau būtu jauki un skaisti, ja varētu zināt savlaikus, ka dzemdības izvērtīsies sarežģītas. Bet principā gan piekrītu, ka nav ko uz turieni skriet, ja nav jau tā čotka zināms, ka būs sarežģīti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18370345